3250 zł bonusów na koncie firmowym Santandera

Przedsiębiorcy często są zachęcani do wybrania danego banku różnymi promocjami – kwota bonusów to często kilkaset złotych, a nawet więcej, tak jak obecnie w przypadku Santandera. Przyjrzyjmy się jednak bliżej szczegółom akcji promocyjnych na firmowym koncie Godnym Polecenia.

Czytaj więcej...

Noworoczna promocja konta w BNP

Wraz z poczatkiem nowego roku, BNP Paribas zdecydował się wprowadzić promocję konta osobistego ("Konto Otwarte na Ciebie"), dzięki której klienci mogą otrzymać premię do 250 złotych.

Czytaj więcej...

Promocja Santander 2-4-6

Jedną z ciekawszych promocji typu moneyback jest akcja promocyjna konta firmowego w Santanderze, w której można otrzymywać zwroty za opłaty autostradowe, paliwo oraz hotele.

Czytaj więcej...

Blikomania

Blikomania to loteria, w której codziennie można wygrać nagrody pieniężne. Zobacz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Blikomanii, oraz ile gotówki można w niej wygrać.

Czytaj więcej...

Wygraj auto z Alior Bankiem

Klienci zastanawiający się nad założeniem Konta Wyższej Jakości w Alior Banku mają kolejny argument "za" - najnowszy konkurs w którym można wygrać auto.

Czytaj więcej...

Promocja iKonta Biznes w Aliorze

Przedsiębiorcy, którzy założą iKonto Biznes lub Rachunek 4x4 w Alior Banku, mogą otrzymać w ciągu pierwszego roku nawet 1500 złotych premii za różne działania na koncie.

Czytaj więcej...

Podwyżki w BZWBK

Zła wiadomość dla klientów BZWBK - od sierpnia tego roku zostaną wprowadzone nowe opłaty - również na kontach osobistych.

Czytaj więcej...

Taniej dla firm w BPH

Konta BPH posiadające w nazwie "Biznes symetria", założone w ramach promocji do 30.09.2016 będą zwolnione z części opłat przez 1 rok.

Czytaj więcej...

Promocja mbanku 500 zł

Klienci którzy założą do 31 maja 2016 roku ekonto w mBanku, mają szansę na zyskanie aż 500 złotych bonusu za wydatki kartą debetową oraz BLIK.

Czytaj więcej...

Nowa promocja mBanku dla firm

Osoby które planują założenie konta firmowego z pewnością zainteresuje nowa promocja mBanku - można zyskać nawet 900 złotych za opłacanie składek ZUS i korzystanie z księgowości.

Czytaj więcej...

Promocja banku BPH dla firm

Do 5 stycznia osoby zakładające konto firmowe w banku BPH mogą liczyć na gwarantowane oprocentowanie środków przez 6 miesięcy na koncie oszczędnościowym do 2,5%.

Czytaj więcej...

Nowy podatek bankowy PIS

Dzisiejszy dzień to expose nowej premier Beaty Szydło, która zapowiadała w kampanii m.in. wprowadzenie podatku bankowego. Z czym może się to wiązać?

Czytaj więcej...
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności