Logo serwisu kontomania.pl

Od 11 grudnia do końca roku można przystąpić do świątecznej promocji konta osobistego w BNP Paribas do zyskania jest 300 złotych premii.

"Przedświąteczny szał" w BNP Paribas

Promocja dotyczy "konta otwartego na Ciebie" to rachunek osobisty w BNP Paribas, który można założyć w 3 różnych planach taryfowych (różnią się opłatami i możliwościami dotyczącymi karty debetowej). Klienci którzy skorzystają z linka promocyjnego i zarejestrują się w promocji do końca grudnia 2019 roku (a następnie otworzą konto maksymalnie do 14 stycznia 2020), mają szansę otrzymać łącznie 300 zł premii. Należy w tym celu spełnić następujące warunki:

  •  100 zł  premii: w styczniu 2020 należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, a w lutym 2020 min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą, a także wykazać wpływy na min. 1000 zł w każdym miesiącu. Wypłata nagrody w marcu 2020.
  •  200 zł  premii: zarówno w marcu, jak i w kwietniu 2020 należy wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą, a także wykazać wpływy na min. 1000 zł w każdym miesiącu. Wypłata nagrody w maju 2020.

Warto dodać, iż z liczonych transakcji wyłączone są płatności kartą wykonywane w Internecie przy użyciu systemów zewnętrznych (takich jak np. Payu). Natomiast do wpływów nie są zaliczane wpłaty gotówkowe.

Formalnie promocja obowiązuje do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 31.12.19.

Krok po kroku jak wziąć udział?

Po przejściu na stronę promocji, należy się zarejestrować wypełniając odpowiedni formularz. Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany podczas rejestracji, razem z Twoim linkiem który umożliwi otwarcie rachunku w Promocji „Przedświąteczny szał”. Konto zostanie otwarte za pośrednictwem kuriera.