Logo serwisu kontomania.pl

Jedną z ciekawszych promocji typu moneyback jest akcja promocyjna konta firmowego w Santanderze, w której można otrzymywać zwroty za opłaty autostradowe, paliwo oraz hotele.

Promocja: "w podróży 2-4-6"

Warto dodać, iż klienci którzy zdalnie założą firmowe "Konto Godne Polecenia" mogą przez pół roku korzystać ze zwrotu 4% transakcji dokonanych kartą do rachunku (łączna suma zwrotu to 900 złotych). Dodatkowo przez okres 24 miesięcy mają zapewnione preferencyjne warunki cenowe.

Na tym jednak korzyści się nie kończą - przedsiębiorcy równolegle mogą skorzystać z promocji "2-4-6", która trwa do końca marca 2020 roku i polega na zwrocie przez bank określonej części określonych płatności dokonanych kartą debetową (liczą się również płatności internetowe kartą). Bonusy wyglądają następująco:

  • 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych na stacjach CircleK na terenie Polski. Dotyczy to zarówno paliwa jak i innych zakupów;
  • 4% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za płatności w hotelach i motelach w Polsce;
  • 6% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych za przejazdy autostradami w Polsce.

Dodajmy, iż warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie umowy o kartę Mastercard Business (klienci zakłądający konto mają jeszcze do wyboru kartę VISA). Jeśli chodzi o ograniczenia sumy zwrotu, dotyczą one dwóch ostanich punktów (autostrady i hotele) - można otrzymać łącznie maksymalnie 200 złotych zwrotu miesięcznie w tych kategoriach. Nagrody naliczone za dany miesiąc będą wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

Warto przy okazji przypomnieć, że podobnie jak w przypadku innych promocji moneyback, otrzymane premie stanowią przychód podatkowy związany z działalnością gospodarczą, który należy uwzględniać w rozliczeniach podatkowych.
Zobacz pełny regulamin promocji lub analizę konta firmowego w Santanderze.