Konto osobiste w Alior Banku

Do wyboru dla klientów indywidualnych Alior Banku jest przede wszystkim "Konto Internetowe" oraz "Konto Jakże Osobiste" omawiane na tej podstronie, które jest dość atrakcyjną ofertą. Wyróżnia się przede wszystkim możliwością indywidualnego dopasowania różnych korzyści do swoich potrzeb stąd wzięła się jego nazwa.Logo Alior Banku, gdzie można otworzyć konto osobiste

Konto na pewno można uznać za nowoczesne. Wygodne zakupy w Internecie umożliwia usługa "Płacę z Alior Bankiem" wykorzystywana np. przy płatnościach PayU, czy Dotpay (przelewy pay-by-link). Internetowo płacić można oczywiście również kartą debetową.

Entuzjaści płatności mobilnych będą z pewnością zadowoleni mogą korzystać z BLIKu oraz Google Pay, Apple Pay, HCE.

Promocja: do zyskania 300 zł premii

Do 30.9.2021 można przystąpić do promocji „Bankuj i zyskuj z kontem - edycja II” w której można zyskać łącznie nawet 300 zł. Taką premię można otrzymać za działania w dwóch obszarach: po 20 + 30 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy. Warunki promocji najlepiej przeanalizowac na stronie aliora (link na dole), możesz również pobrać pełny Regulamin.

O co chodzi z korzyściami na koncie "Jakże Osobistym"?

Wracając do pakietu korzyści klient może wybrać (a potem dowolnie zmieniać) 2 korzyści miesięcznie za darmo (każda kolejna to koszt 3,50 zł):

 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Limit na koncie z RRSO 13,07%
 • pakiet 5 natychmiastowych przelewów internetowych za darmo
 • pakiet 30 powiadomień sms o zdarzeniach na rachunku
 • Zwrot 1% za płatności telefonem – do 20 zł miesięcznie
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą
 • Brak prowizji za płatności kartą w 152 zagranicznych walutach
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance (domowe, samochodowe, medyczne)
 • punkty dla graczy Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą

Opłaty za Konto Jakże Osobiste

Całą tabelę opłat można zobaczyć tutaj (źródło: Alior Bank, taryfa obowiązująca od 4.9.2020, aktualna na 21.9.2021).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  w danym miesiącu na Twoje konto musi wpłynąć jednorazowo co najmniej 1500 złotych LUB nie ukończyłeś jeszcze 26 roku życia. W przypadku niespełnienia żadnego warunku w danym miesiącu zostanie pobrana opłata 10 zł)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  w danym miesiącu rozliczono transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 złotych. W innym przypadku bank pobierze prowizję 5 zł)

Wpłaty i wypłaty gotówki

Tutaj należy się kolejny plus dla Alior Banku. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale, są one darmowe to niestety powoli rzadkość wśród ofert bankowych. Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów Aliora, pozostałe krajowe bankomaty oznaczają każdorazowo prowizję 2,50 zł. Wpłacić gotówkę można również poprzez wpłatomaty (prowizja 0,2-0,6%, w zależności od operatora wpłatomatu). Natomiast z darmowej wypłaty można skorzystać w ramach usługi cashback. Link do mapy placówek, bankomatów i wpłatomatów.

Jak założyć Konto Jakże Osobiste w Aliorze?

Poniżej znajduje się przycisk "załóż konto", który przeniesie Cię na stronę do banku, gdzie można wysłać wniosek o założenie konta.

link Załóż konto na aliorbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl.

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności