Od pewnego czasu korzystając z okresowych promocji firmowego konta w Nest Banku można było otrzymać kilkuset złotowy bon do wykorzystania na Allegro. Tym razem podobną promocję z gigantem e-commerce zorganizował Alior Bank.

Allegro: "zacznij u nas sprzedaż, a damy Ci pieniądze na zakupy"

Tak w jednym zdaniu można podsumować najnowszą akcję promocyjną funkcjonującą na koncie firmowym Alior Banku. Co ciekawe, Alior Bank "przejął" Allegro jako partnera promocyjnego od Nest Banku, gdzie ostatnio była prowadzona podobna akcja.

Zdjęcie kobiety wychodzącej z ekranu smarfona
grafika promocyjna / © Alior Bank

Po założeniu konta firmowego w banku, klient otrzymuje zaproszenie do założenia kolejnego konta – tym razem konta sprzedawcy w serwisie Allegro. Po wystawieniu pierwszej oferty sprzedaży i wskazaniu świeżo założonego konta firmowego w Aliorze jako rachunku do wypłat za sprzedaż, zostanie przyznana nagroda w postaci e-bonu.

Prześledźmy szczegóły tej promocji.

Promocja „Karta Podarunkowa Allegro w prezencie dla klientów Alior Banku”

Promocja dotyczy flagowego konta Alior Banku dla jednoosobowych działalności gospodarczych – iKonta Biznes. Do promocji można przystąpić od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2024 roku (lub do wyczerpania puli kont objętych promocją).

Po jego otwarciu zostanie wysłany email z linkiem do założenia nowego konto firmowego sprzedawcy na Allegro. Do otrzymania wspomnianej wiadomości konieczne jest wyrażenie zgody (marketingowej i na udział w promocji) podczas składania wniosku o iKonto Biznes.

Kolejnym krokiem jest wystawienie przynajmniej jednej oferty sprzedaży na Allegro w czasie trwania promocji.

Ostatnia czynność którą musi wykonać uczestnik promocji aby otrzymać nagrodę, to wskazanie (w ustawieniach konta Allegro) otwartego iKonta Biznes jako konta do wypłat za wystawione i sprzedane oferty na Allegro.

To wszystko – pozostaje odebranie karty podarunkowej o wartości 700 złotych do wykorzystania na Allegro. Wszystkie szczegóły znaleźć można w regulaminie promocji.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl