Logo serwisu kontomania.pl

Wraz z poczatkiem nowego roku, BNP Paribas zdecydował się wprowadzić promocję konta osobistego ("Konto Otwarte na Ciebie"), dzięki której klienci mogą otrzymać premię do 250 złotych.

"Noworoczne konto" w BNP Paribas

Promocja dotyczy "konta otwartego na Ciebie" to rachunek osobisty w BNP Paribas, który można założyć w 3 różnych planach taryfowych (różnią się opłatami i możliwościami dotyczącymi karty debetowej). Klienci którzy skorzystają z linka promocyjnego i zarejestrują się w promocji do 15 stycznia 2020 roku (a następnie otworzą konto maksymalnie do 29 stycznia 2020), mają szansę otrzymać łącznie 250 zł premii. Należy w tym celu spełnić następujące warunki:

  •  100 zł  premii: w lutym 2020 należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, a dodatkowo wykazać wpływy na min. 1000 zł. Wypłata nagrody w marcu 2020.
  •  150 zł  premii: w marcu 2020 należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, a także wykazać wpływy na min. 1000 zł. Wypłata nagrody w kwieniu 2020.

Warto dodać, iż z liczonych transakcji wyłączone są płatności kartą wykonywane w Internecie przy użyciu systemów zewnętrznych (takich jak np. Payu). Natomiast do wpływów nie są zaliczane wpłaty gotówkowe.

Formalnie promocja obowiązuje do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 15.1.2020.

Krok po kroku jak wziąć udział?

Po przejściu na stronę promocji, należy się zarejestrować wypełniając odpowiedni formularz. Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany podczas rejestracji, razem z Twoim linkiem który umożliwi otwarcie rachunku w Promocji „Noworoczne konto”. Konto zostanie otwarte za pośrednictwem kuriera.