Logo serwisu kontomania.pl

Klienci zastanawiający się nad założeniem Konta Wyższej Jakości w Alior Banku mają kolejny argument "za" - najnowszy konkurs w którym można wygrać auto.

Promocja konta Wyższej Jakości - do wygrania auto

Klienci którzy założą konto wyższej jakości w okresie od 9 listopada do 9 grudnia 2016 roku mają szansę na wygranie Renault Captur z 5-letnim pakietem gwarancyjnym lub jeden ze 120 pakietów Spotify Premium na 5 lat.Obrazek promocyjny konkursu konta Wyższej Jakości w Alior Banku

Naturalnie nagroda główna jest największą zachętą do wzięcia udziału w tym konkursie, jednak o nagrodę pocieszenia (spotify) zdecydowanie łatwiej. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie Alior Banku?

Przebieg promocji

Oprócz założenia konta we wspomnianym terminie, należy wysłać do 9 grudnia zgłoszenie konkursowe na stronie masztojakwaliorbanku.pl. W formularzu należy podać swoje dane oraz dokończyć zdanie: „Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na...”. Jury wybierze najbardziej kreatywne i pomysłowe odpowiedzi.

Ostatnim warunkiem który należy spełnić jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na sumę co najmniej kwotę 200 zł Hover over meTooltip text do końca grudnia 2016 roku. To wszystko - pozostaje czekać na ogłoszenie wyników które ma nastąpić do 3 stycznia 2017 roku. Pełny regulamin.

Alior Bank należy za tą akcję pochwalić - co prawda do wygrania jest tylko jedno auto, ale samo konto jest bardzo ciekawą propozycją - a konkurs to dodatkowy argument dla osób które rozważają wybór Aliora.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii