Klienci zastanawiający się nad założeniem Konta Wyższej Jakości w Alior Banku mają kolejny argument "za" - najnowszy konkurs w którym można wygrać auto.

Promocja konta Wyższej Jakości - do wygrania auto

Klienci którzy założą konto wyższej jakości w okresie od 9 listopada do 9 grudnia 2016 roku mają szansę na wygranie Renault Captur z 5-letnim pakietem gwarancyjnym lub jeden ze 120 pakietów Spotify Premium na 5 lat.Obrazek promocyjny konkursu konta Wyższej Jakości w Alior Banku

Naturalnie nagroda główna jest największą zachętą do wzięcia udziału w tym konkursie, jednak o nagrodę pocieszenia (spotify) zdecydowanie łatwiej. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie Alior Banku?

Przebieg promocji

Oprócz założenia konta we wspomnianym terminie, należy wysłać do 9 grudnia zgłoszenie konkursowe na stronie masztojakwaliorbanku.pl. W formularzu należy podać swoje dane oraz dokończyć zdanie: „Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na...”. Jury wybierze najbardziej kreatywne i pomysłowe odpowiedzi.

Ostatnim warunkiem który należy spełnić jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na sumę co najmniej kwotę 200 zł do końca grudnia 2016 roku. To wszystko - pozostaje czekać na ogłoszenie wyników które ma nastąpić do 3 stycznia 2017 roku.

Alior Bank należy za tą akcję pochwalić - co prawda do wygrania jest tylko jedno auto, ale samo konto jest bardzo ciekawą propozycją - a konkurs to dodatkowy argument dla osób które rozważają wybór Aliora.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl