Oferta konta oszczędnościowego w Millennium Banku

Klienci Millennium Banku, którzy posiadają bądź założą konto osobiste 360°, mogą otworzyć również rachunek oszczędnościowy, czyli "Konto oszczędnościowe Profit". Dostęp do rachunku jest możliwy za pośrednictwem bankowości online i poprzez aplikację mobilną.

Generalnie standardowe oprocentowanie w Millennium nie robi dużego wrażenia, jednak nowi klienci mogą skorzystać z promocji "Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit" – edycja 59, która zdecydowanie poprawia warunki. Minus dla części klientów może stanowić dość ograniczona funkcjonalność – brak możliwości wpłaty/wypłaty gotówkowej i zlecenia przelewów zewnętrznych.

Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit

Aktywni klienci przez 90 dni mogą uzyskać bardzo atrakcyjny poziom oprocentowania – szczegóły w poniższej tabeli. Możesz również pobrać dokument z tabelą oprocentowania (format PDF, źródło: bankmillennium.pl).

Oferta Oprocentowanie
standardowa od 1% do 1.5%
promocyjna (regulamin) 3% lub 6%

Odsetki kapitalizowane są w okresach miesięcznych. Kwota minimalna do naliczania odsetek wynosi 1000 złotych.

Do promocji można przystąpić od 22 kwietnia do 7 czerwca 2024 roku. Nowe środki Millenium definiuje jako środki przelane na Konto Oszczędnościowe Profit po dniu badania sald, czyli po 12 kwietnia 2024 roku.

Najważniejsze opłaty

Prowadzenie jest naturalnie darmowe, jednak przelew jest drogi (chociaż jest jeden darmowy przelew wewnętrzny w miesiącu), a z części innych operacji niestety zwyczajnie nie skorzystamy.

Usługa Prowizja
otwarcie konta 0 zł
prowadzenie konta 0 zł
Przelewy
przelew wewnętrzny 0 zł lub 9,90 zł
przelew zewnętrzny brak możliwości
operacje gotówkowe
wpłata gotówki brak możliwości
wypłata gotówki brak możliwości
Jak otworzyć konto oszczędnościowe w Millennium?

Tak jak było to wspomniane na początku, konto oszczędnościowe mogą założyć posiadacze konto osobistego w Millennium Banku (można je naturalnie założyć razem z Kontem Oszczędnościowym Profit). Millenium daje 3 możliwości otworzenia rachunku oszczędnościowego:

  • w Millenecie (bankowości internetowej Millennium);
  • poprzez aplikację mobilną;
  • podczas wizyty w oddziale stacjonarnym.
Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl