Logo serwisu kontomania.pl

Blikomania to loteria, w której codziennie można wygrać nagrody pieniężne. Zobacz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Blikomanii, oraz ile gotówki można w niej wygrać.

Co to jest BLIKOMANIA? I czy warto korzystać z BLIK?

Płatności mobilne BLIK funkcjonują w większości polskich banków już od ładnych kilku lat – z biegiem czasu korzysta z nich coraz więcej osób. Dzięki BLIK można łatwo przelewać pieniądze na numer telefonu, płacić w sklepie za zakupy, czy też wybierać gotówkę z bankomatów (bądź wpłacać). Zadaniem loterii "Blikomania" jest popularyzacja tego rozwiązania – korzystając na co dzień z BLIK-a można wygrywać nagrody pieniężne. Łączna pula nagród w obecnej edycji to aż 2,6 mln zł.

Warto przypomnieć, iż transakcje BLIK (płatności w sklepach, wypłaty z bankomatów, przelewanie pieniędzy na numer telefonu) są możliwe za pośrednictwem aplikacji mobilnej danego banku.strona internetowa loterii blikomania

Co prawda reklam Blikomanii obecnie raczej nie można zobaczyć w telewizji, na pewno jednak jest to loteria w której warto brać udział, zwłaszcza jeśli ktoś korzysta już z BLIK-a. Dla osób które nie korzystały jeszcze z BLIK-a, loteria może być zachętą, aby tego spróbować.

Co można wygrać w Blikomanii?

Odpowiadając krótko – pieniądze. Aktualna edycja Blikomanii trwa od 1.06.2022 do 20.09.2023. Codziennie są przeprowadzane losowania transakcji z poprzedniego dnia które są nagradzane. Lista nagród:

  • 43 nagrody dziennie w wysokości 200 zł – za płatności zbliżeniowe i na Allegro;
  • 122 nagrody dziennie w wysokości 100 zł – za pozostałe transakcje;
  • trzy nagrody co miesiąc w wysokości 84 000 zł (tzw. "roczna pensja").

Nagrody dzienne są wydawane w formie elektronicznego dziewięciocyfrowego Czeku BLIK, natomiast nagroda miesięczna jest wypłacana przelewem bankowym w dwunastu równych transzach.

Jak wziąć udział w loterii Blikomania?

Na szczęście zasady są proste i raczej nie wymagające zbyt wiele od uczestników loterii.

Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie www.blikomania.pl oraz dokonanie jednorazowej transakcji rejestracyjnej (bezzwrotna wpłata w kwocie 1 zł na Fundację Uniwersytet Dzieci).

Potem wystarczy dokonać przynajmniej jednej transakcji BLIK. Warto pamiętać, iż jedna nagrodzona transakcja BLIK nie jest brana pod uwagę w kolejnych losowaniach. Ilość nie jest jednak limitowana – im więcej transakcji BLIK, tym większa szansa na wygranie nagrody w Blikomanii.

Regulamin loterii znajdziesz oczywiście na podlinkowanej wcześniej stronie BLIKOMANII.


Copyright © kontomania.pl.