|

Blikomania to loteria, w której codziennie można wygrać nagrody pieniężne. Zobacz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Blikomanii, oraz ile gotówki można w niej wygrać.

Czy BLIKOMANIA spopularyzuje BLIK?

Płatności mobilne BLIK funkcjonują w kilku bankach już od dłuższego czasu, jednak ich popularyzację przyniesie być może "Blikomania", czyli akcja promocyjna (a w zasadzie loteria) w której korzystając z BLIK-a można codziennie wygrywać nagrody pieniężne. Nagroda główna to aż sto tysięcy złotych.

Warto przypomnieć, iż transakcje BLIK (płatności w sklepach, wypłaty z bankomatów, przelewanie pieniędzy na numer telefonu innego użytkownika BLIK) są możliwe za pośrednictwem aplikacji mobilnej danego banku (Millennium, PKO BP, ING, BZ WBK, Alior, Getin Noble, mBank, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe).strona internetowa loterii blikomania

Reklamy Blikomanii można obecnie często zobaczyć w telewizji, na pewno jest to loteria w której warto brać udział, zwłaszcza jeśli ktoś korzysta już z BLIK-a (wówczas jedyne co musi zrobić, to tak naprawdę rejestracja na stronie loterii).

Dla osób które nie korzystały jeszcze z BLIK-a, loteria może być zachętą, aby tego spróbować.

Co można wygrać w Blikomanii?

Odpowiadając krótko - pieniądze. Blikomania trwa od 5.12.2016 do 06.03.2017. Codziennie są przeprowadzane losowania transakcji z poprzedniego dnia które są nagradzane. Dodatkowo są trzy losowania w miesiącu nagrody w wysokości 10 000 złotych oraz losowanie jednej nagrody głównej - 100 000 zł. Lista nagród:

  • 100 000 zł - 1 nagroda w czasie trwania całej loterii
  • 10 000 zł - 3 nagrody w miesiącu kalendarzowym (łącznie 9 w trakcie całej loterii)
  • 1 000 zł - 1 nagroda dziennie (łącznie 90)
  • 100 zł - 10 nagród dziennie (łącznie 900)

Jak wziąć udział w loterii?

Na szczęście zasady są proste i raczej nie wymagające zbyt wiele od uczestników loterii.

Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie www.blikomania.pl. Potem wystarczy dokonać przynajmniej jednej transakcji BLIK (oraz naturalnie zapoznać się z Regulaminem Loterii). Warto pamiętać, iż jedna nagrodzona transakcja BLIK nie jest brana pod uwagę w kolejnych losowaniach. Ilość nie jest jednak limitowana - im więcej transakcji BLIK, tym większa szansa na wygranie nagrody w Blikomanii.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności