17.08 zakończyła się promocja eKonta w mbanku, w ramach której klienci mogli zyskać do 500 zł zwrotu, natomiast bank już wprowadził nową akcję.

"Konto podwójnie zarabiające"

Tak brzmi nazwa nowej promocji konta osobistego mBanku. Podwójne zarabianie odnosi się tutaj do dwóch możliwości otrzymywania finansowych korzyści. Pierwsza jest dobrze znana i polega na 2-procentowym zwrocie płatności kartą/BLIKiem z powrotem na konto, druga natomiast to oprocentowanie środków wynoszące 3%.

Oczywiście obie gratyfikacje mają swoje ograniczenia i limity - w przypadku zwrotu jest to maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Zwrot można uzyskiwać przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Dodatkowo, aby w danym miesiącu otrzymać zwrot, należy w nim przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku, wydać kartą/Blikiem łącznie przynajmniej 250 złotych, oraz zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1 000 złotych.promocja ekonta - konto podwójnie zarabiające

Natomiast oprocentowanie obejmuje środki do 3000 złotych, należy również spełnić w danym miesiącu trzy warunki o których była mowa powyżej (płatności na sumę 250 zł, wpływ na 1000 zł, zalogowanie się do aplikacji mobilnej).

Kapitalizacja odsetek jest miesięczna, a będą one wypłacane przez okres 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę o e-konto.

Warunki promocji ekonta

Promocja dotyczy ekonta z taryfą standard i ekonta z taryfą plus, założonego do 31 października 2016 roku. Sama promocja trwa od 18 sierpnia 2016 roku do 30 czerwca 2017 roku. Wszystkie szczegóły można sprawdzić w oficjalnym regulaminie.

Oceniając promocję mbanku, można powiedzieć iż jest to na pewno wartościowa zachęta do założenia rachunku w tym banku. Za wadę wadą promocji "Konta podwójnie zarabiającego" można uznać niski poziom zwrotu (2%), a także dość niski limit oprocentowania środków. Niemniej jednak za kolejną promocję warto mbankowi przyznać solidnego plusa.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl