Wraz z początkiem nowego roku T-Mobile ma dla swoich klientów raczej niemiłą niespodziankę - wycofanie obsługi gotówkowej w oddziałach.

Zmiany gotówkowe w T-mobile

Od 1 stycznia wchodzą w życie nowe: Regulamin Obsługi Produktów, Tabela Oprocentowania oraz Taryfa Opłat i Prowizji. Klientów najbardziej zainteresuje z pewnością ostatni dokument. Z jednej strony jest dobra wiadomość - nie zostają wprowadzone żadne nowe opłaty. Ostatnią taką zmianą wprowadzoną przez T-Mobile było 6 zł za kartę debetową pobierane w trybie warunkowym.

Zła wiadomość dotyczy obsługi gotówkowej w placówkach T-Mobile - zostanie ona po prostu wycofana wraz z początkiem marca. Nie wiadomo czym kierowało się t-Mobile wprowadzając tą zmianę (czyżby obsługa gotówkowa w placówkach stanowiła tak duże koszty?), jednak ma ona swoje konsekwencje, zwłaszcza w przypadku wpłat gotówkowych.

Możliwości wpłat w T-Mobile - wpłatomaty

Z pewnością wpłacanie większej ilości banknotów przez wpłatomat może być frustrujące, jednak nie ma obecnie innej bezpłatnej możliwości wpłacenia środków na konto w T-Mobile poza wpłatomatami. Warto przypomnieć iż darmowe są pierwsze 3 wpłaty w danym miesiącu - każda kolejna oznacza prowizję 0,5% (minimum złotówka).

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl