Logo serwisu kontomania.pl

Chociaż sezon urlopowy w pełni, niektórzy mogą właśnie rozpoczynać pierwsze kroki ze swoim biznesem. Przy tej okazji pojawia się kwestia wyboru konta bankowego – czy obecnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z ciekawych promocji?

Który bank oferuje najwięcej dla firm w sierpniu 2022?

Akcji promocyjnych na kontach firmowych jest obecnie całkiem sporo. Przyjrzyjmy się aktualnym akcjom, które stanowią dla nowych klientów banku okazję do otrzymania premii finansowych. Przoduje w nich Alior Bank ze swoim iKontem Biznes. Oprócz standardowej akcji (do 1500 zł premii za aktywność przez rok), można otrzymać teraz 350 zł bonusu "na start", a także zyskiwać do końca roku zwrot 3% płatności za paliwo (maksymalnie 900 zł zwrotu). Możliwa do uzyskania premia ze wszystkich promocji Aliora to aż 2750 złotych!

1400 złotych to suma, jaką moga otrzymać nowi klienci biznesowi Santandera. Bank wypłaca przez pół roku zwroty 3% płatności kartą (bonus to maksymalnie 150 złotych miesięcznie), a do dochodzi premia w kwocie 500 zł za podpisanie umowy o kredyt, leasing lub pożyczkę leasingową. Sprawdź opis konta firmowego w Santanderze.

Kolejnym bankiem, który prowadzi interesującą promocję na swoich kontach firmowych, jest Nest Bank. Oprócz standardowego bonusu za podpisanie umowy o terminal płatniczy (to maksymalnie 400 zł), klienci mogą także "zbierać" w sześciu kolejnych miesiącach po 50 zł za spełnienie warunku dotyczącego odpowiednich wpływów i dokonywania operacji na koncie.

Sierpień 2022 to ostatni miesiąc, w którym można przystąpić do obecnej edycji promocji konta firmowego w Pekao. Suma bonusów jest całkiem pokaźna – wynosi 2000 złotych, dlatego warto zainteresować się ta ofertą.

2000 złotych to suma możliwych bonusów także na innym koncie firmowym – w banku Millennium. Ta promocja składa się z czterech obszarów (łączny bonus w każdym z nich to 500 zł): zwrot za składki ZUS, zwrot za płatności kartą za paliwo, bonus za terminal płatniczy oraz bonus za umowę leasingową.