Logo serwisu kontomania.pl

Konto osobiste w BNP Paribas

Propozycją dla klientów indywidualnych banku BNP Paribas jest"Konto Otwarte na Ciebie". Generalnie konto można uznać za w miarę nowoczesne i przystępne cenowo. Atrakcyjność rachunku osobistego w BNP zwiększa aktualna promocja, w której można zyskać łącznie nawet 400 złotych premii.

Analizę konta zaczniemy od dość nietypowej kwestii, jaką jest możliwość wyboru wariantu karty debetowej. BNP Paribas oferuje 3 różne opcje:karta debetowa banku bnp paribas

  • Karta Otwarta na Świat: jej obsługa kosztuje 10 złotych miesięcznie, jednak można nią płacić niemal w 10 walutach, bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Klient ma ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Może również za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów Polsce.
  • Karta Otwarta na eŚwiat: jej obsługa jest nieco tańsza kosztuje 6 zł, klient ma ubezpieczenie "cyber pomoc", oraz darmowe wypłaty z krajowych bankomatów.
  • Karta Otwarta na Dzisiaj: jej użytkowanie jest tanie opłata warunkowa wynosi 5 zł, można jej uniknąć wykonując przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu (jest darmowe również dla osób do 26 roku życia). W tym wariancie nie ma dodatkowego ubezpiecznia, a darmowe wypłaty są w przypadku maszyn BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe to koszt 5 zł za wypłatę, chyba że posiadacz konta nie ukończył 26 lat wówczas darmowe).

link Załóż konto na bnpparibas.pl

Copyright © kontomania.pl.