Logo serwisu kontomania.pl

Konto osobiste w BNP Paribas

Propozycją dla klientów indywidualnych banku BNP Paribas jest"Konto Otwarte na Ciebie". Generalnie konto można uznać za w miarę nowoczesne i przystępne cenowo. Atrakcyjność rachunku osobistego w BNP zwiększa aktualna promocja, w której można zyskać łącznie nawet 460 złotych bonusu (420 zł premii oraz dwa kody na allegro o wartości 40 zł).

Analizę konta zaczniemy od dość nietypowej kwestii, jaką jest możliwość wyboru wariantu karty debetowej. BNP Paribas oferuje 3 różne opcje:karta debetowa banku bnp paribas

  • Karta Otwarta na Świat: jej obsługa kosztuje 12 złotych miesięcznie, jednak można nią płacić niemal w 10 walutach, bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Klient ma ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Może również za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów Polsce.
  • Karta Otwarta na eŚwiat: jej obsługa jest nieco tańsza kosztuje 8 zł, klient ma ubezpieczenie "cyber pomoc", oraz darmowe wypłaty z krajowych bankomatów.
  • Karta Otwarta na Dzisiaj: jej użytkowanie jest nieco tańsze opłata warunkowa wynosi 7 zł miesięcznie, można ją obniżyć do 2 zł wykonując przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu. Opłata nie jest pobierana tylko w przypadku klientów do 26 roku życia). W tym wariancie nie ma dodatkowego ubezpiecznia, a darmowe wypłaty są w przypadku maszyn BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe to koszt 7 zł za wypłatę, chyba że posiadacz konta nie ukończył 26 lat wówczas darmowe).

link Załóż konto na bnpparibas.pl

Copyright © kontomania.pl.