Konto osobiste w BNP Paribas

Propozycją dla klientów indywidualnych banku BNP Paribas jest "Konto Otwarte na Ciebie". Zaczniemy od dość nietypowej kwestii, jaką jest możliwość wyboru wariantu karty debetowej. BNP Paribas oferuje 3 różne opcje:

  • Karta Otwarta na Świat: jej obsługa kosztuje 10 złotych miesięcznie, jednak można nią płacić niemal w 10 walutach, bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Klient ma ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Może również za darmo wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów Polsce.
  • Karta Otwarta na eŚwiat: jej obsługa jest nieco tańsza kosztuje 6 zł, klient ma ubezpieczenie "cyber pomoc", oraz darmowe wypłaty z krajowych bankomatów.
  • Karta Otwarta na Dzisiaj: jej użytkowanie jest tanie opłata warunkowa wynosi 5 zł, można jej uniknąć wykonując przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu (jest darmowe również dla osób do 26 roku życia). W tym wariancie nie ma dodatkowego ubezpiecznia, a darmowe wypłaty są w przypadku maszyn BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe to koszt 5 zł za wypłatę, chyba że posiadacz konta nie ukończył 26 lat wówczas darmowe).

Zostawiając na chwilę opłaty na boku, konto w BNP Paribas należy pochwalić za funkcjonalność. Płatności pay-by-link w różnych systemach są standardem, a wachlarz płatności mobilnych (BLIK, Apple Pay, Google Pay) dopełnia obrazu nowoczesnego konta.

Zobacz najważniejsze opłaty

Pod względem opłat "Konto Otwarte na Ciebie" wypada dobrze. Pełną tabelę opłat możesz przeanalizować tutaj (obowiązuje od 15.4.2022 roku, aktualna na 4.5.2022).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
użytkowanie karty płatniczej: 0-10 zł (w zależności od wybranego wariantu karty szczegóły wyżej)

Wpłaty i wypłaty gotówki na konto

Wpłaty i wypłaty gotówkowe w oddziałach każdorazowo wiążą się z prowizją z wysokości 10 złotych.

Natomiast kwestia bankomatów/kosztów została omówiona wyżej. Warto dodać jeszcze, że prowizja w wysokości 1 zł jest pobierana za usługę "płać i wypłacaj" w kasach sklepowych.

Jeśli chcesz założyć "konto z kartą otwartą na Dzisiaj", kliknij link poniżej (w przypadku gdy jest włączony bloker reklam, może być konieczne dodanie wyjątku aby przejść dalej).

link Załóż konto na Bnpparibas.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl.

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności