Klienci którzy założą do 31 maja 2016 roku ekonto w mBanku, mają szansę na zyskanie aż 500 złotych bonusu za wydatki kartą debetową oraz BLIK.

Zyskaj z ekontem mBanku nawet 500 złotych

Wraz z końcem lutego zakończyła się promocja bonusu kont osobistych w mbanku, bonus pieniężny w mBankudzięki której można było zyskać łącznie do 450 złotych. Jest jednak dobra wiadomość - mBank od razu zaoferował dla klientów nową edycję, z nieco zmienionymi regułami. Jednak są one korzystniejsze dla klientów w porównaniu do poprzedniej wersji.

Nowa edycja, nowe warunki

Obecna edycja trwa do końca grudnia 2016 roku, jednak przystąpić do niej (założyć konto), można najpóźniej 31 maja 2016 roku. Wspomniane 500 zł gratyfikacji w promocji "zyskuj z ekontem" jest podzielone na trzy obszary:

  • 10 zł za założenie konta - aktywację rachunku w ciągu 24 godzin w aplikacji mobilnej mBanku. Premia wypłacona zostanie w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia warunku.
  • 250 zł zwrotu za transakcje przez 5 miesięcy (począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto). Na konto wraca 2% pieniędzy wydanych kartą debetową oraz 4% płatności BLIK. Suma zwrotu to maksymalnie 50 zł miesięcznie; premia wypłacana co miesiąc, do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki. Warunkiem otrzymania tego bonusu w danym miesiącu jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej, zapewnienie co najmniej 1000 zł wpływu na konto (jednorazowo), a także dokonanie transakcji kartą/BLIK-iem łącznie na co najmniej 250 zł;
  • 240 zł za spełnienie wszystkich warunków w każdym z 5 kolejnych miesięcy. Wypłacane comiesięcznie.

Uzyskana premia w tej promocji podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ustawy podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz. 361). Warto przeczytać pełny regulamin promocji.

Zakładanie Ekonta w mBanku

Promocja dotyczy ekonta w mbanku w taryfie standard, a także ekonta z taryfą plus. Promocja nie jest skierowana do osób które otwierają rachunek wspólny. Konto można założyć w oddziałach oraz przez Internet.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl