Logo serwisu kontomania.pl

"Konto dla Ciebie" to rachunek osobisty dla klientów banku Credit Agricole. Dodatkową zachętą za założenia ROR-u ma być promocja, dzięki której można zyskać do 300 złotych premii. Na czym polega?

300 złotych premii w Credit Agricole

Dokładny opis konta (w tym najważniejsze opłaty) znajdziesz tutaj, w tym artykule skoncentrujemy się wyłącznie na promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”. Co ciekawe, klienci mogą wybrać jeden z trzech różnych wariantów tej promocji, w zależności od tego który najbardziej im odpowiada. Wszystkie 3 opcje łączy jedno - maksymalna kwota którą można otrzymać wynosi 300 złotych.

Opcja nr 1: 300 zł za przeniesienie konta do CA

W tym wariancie Bank wypłaca premię za przeniesienie się z innego banku. Należy złożyć upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienia konta, a dodatkowym warunkiem od którego jest uzależniona wysokość bonusu jest zapewnienie wpływów na konto przez minimum 3 kolejne miesiące:

  • jeśli wyniosą one przynajmniej 3 000 zł miesięcznie, wysokość premii to 300 zł;
  • jeśli wyniosą minimum 1000 złotych, a będą mniejsze niż 3000 zł miesięcznie, wysokość premii to 100 zł.

Opcja nr 2: zwrot do 5% za rachunki (media)

Bank przez rok od przystąpienia do promocji zwraca 5% (do 25 zł miesięcznie) za rachunki opłacone przelewem/zleceniem stałym/poleceniem zapłaty. Jakich opłat dotyczy ten zwrot? Katalog jest całkiem spory:

  • gaz;
  • energia elektryczna;
  • woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków);
  • telewizja kablowa lub satelitarna;
  • dostęp do Internetu;
  • telefon komórkowy;
  • telefon stacjonarny.

Premia jest wypłacana od razu po dokonaniu płatności. Najpierw jednak konieczne jest przedstawienie Bankowi dokumentu potwierdzającego dokonywanie przez klienta płatności z tytułu opłat za media, który musi być wystawiony na klienta (lub jego małżonkę), zawierać numer rachunku bankowego oraz dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w Banku jako adres zamieszkania/korespondencyjny.

Opcja nr 3: bonus do CA Saver'a

W największym skrócie: CA Saver to usługa autooszczędzania, polegająca na zaokrągleniu końcówek płatności kartą w górę (od 0,50 zł do nawet 10 zł) i przelewaniu tej nadwyżki na konto oszczędnościowe. Jeśli chodzi o bonus, bank dokłada 50% odkładanych środków od siebie, maksymalnie 25 zł miesięcznie, 300 zł rocznie. Należy w danym miesiącu zapewnić na konto wpływy przynajmniej 1000 zł i zapłacić łącznie kartą 300 zł.

To by było na tyle. Sama promocja jest dość atrakcyjna; co prawda kwota potencjalnego bonusu, rozłożonego w czasie nie robi może wielkiego wrażenia, ale rzadko kiedy klient może wybierać w jakim wariancie promocji chciałby uczestniczyć. Pełny regulamin.