Logo serwisu kontomania.pl

Promocja banku Pekao dotycząca kont osobistych („Konto Świat Premium” i „Konto Przekorzystne”) to szansa na otrzymanie 200 złotych premii.

Jak zyskać 200 zł premii za konto osobiste w Pekao?

Nieco przydługa nazwa promocji: "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł" może trochę odstraszać, ale sama promocja nie jest tak skomplikowana.

Przede wszystkim, umowę o konto należy zawrzeć najpóźniej 31 grudnia 2019 roku.

Generalnie bonus 100 złotych jest wypłacany za założenie konta i spełnienie warunków aktywności. Jest również dodatkowa opcja – kolejne 100 złotych za założenia konta internetowo/mobilnie i spełnienie nieco trudniejszych warunków.

Przejdźmy do konkretów: 100 złotych jest wypłacane w przypadku gdy:

  • Umowa o prowadzenie Konta wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay zostanie zawarta (w dowolny sposób) do 31.12.2019;
  • Między dniem przystąpienia do promocji a końcem kolejnego miesiąca należy wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty  debetowej  lub  za  pomocą  aplikacji  PeoPay;
  • Między dniem przystąpienia do promocji a końcem kolejnego miesiąca należy zapewnić wpływ na konto w kwocie przynajmniej 500 zł (nie są liczone wpłaty gotówkowe).

Niezależnie od nagrody opisanej powyżej, 100 złotych jest dodatkowo wypłacane gdy:

  • Umowa o prowadzenie Konta wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay zostanie zawarta poprzez podstronę internetową Banku (online) lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie); do 31.12.2019;
  • Między dniem przystąpienia do promocji a końcem danego miesiąca ORAZ w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, należy wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji PeoPay;
  • Między dniem przystąpienia do promocji a końcem danego miesiąca ORAZ w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, należy zapewnić wpływ na konto w kwocie przynajmniej 500 zł (nie są liczone wpłaty gotówkowe).

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona przelewem na konto do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji, natomiast druga nagroda zostanie wypłacona do dnia 29 maja 2020.

Zobacz pełny regulamin promocji.

Oceniając tą promocję warto zwrócić uwagę na jej warunki – z jednej strony promują one zakładanie konta w nowoczesny sposób (fotoweryfikacja tożsamości), z drugiej aktywne korzystanie z rachunku (wpłaty + transakcje). Chociaż wysokość premii „nie powala”, dla klientów którzy są zainteresowani jedną z ofert kont osobistych banku Pekao, to na pewno interesująca propozycja.