Logo serwisu kontomania.pl

Ciekawą promocję dla nowych klientów ma PKO Bank Polski - za założenie "Konta za zero" i skorzystanie z aplikacji mobilnej IKO można otrzymać premię w wysokości 100 złotych.

Nie pierwszy raz mamy do czynienia z podobną promocją (swojego czasu ING oferował "stówkę" za otworzenie konta direct). Tym razem promocja przygotowana we współpracy z portalem Bankier, jest skierowana do nowych klientów PKO, którzy postanowią otworzyć rachunek osobisty "konto za zero" - tutaj możesz przeczytać recenzję konta w serwisie kontomania.pl.

Promocja PKO BP - zyskaj 100 złotych

Przechodząc do sedna, z promocji można skorzystać wnioskując o otwarcie "konta za zero" do 31 marca i dokonując bezgotówkowej operacji korzystając z aplikacji IKO (aplikacja mobilna PKO) o łącznej wartości co najmniej 10 zł.Aplikacja mobilna IKO PKO Banku Polskiego

Szczegółowe warunki i przebieg promocji:

1. Do dnia 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero PKO BP (link znajdziesz na dole).

2. W ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto (najpóźniej 30 kwietnia 2016 roku).

3. W ciągu 30 dni od uruchomienia konta, należy dokonać w punktach usługowo-handlowych bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online) o łącznej wartości przynajmniej 10 złotych, korzystając z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero,.

4. Premia zostanie wypłacona uczestnikowi promocji do 25 czerwca 2016 roku.

Uczestnik akcji promocyjnej może jedną premię za otwarcie konta, wykorzystując do tego swój unikalny adres mailowy.

Skorzystaj z promocji

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument "za".


LINK do promocji "zgarnij premię"