Logo serwisu kontomania.pl

Oferta konta osobistego w Nest Banku jest bardzo atrakcyjna ze względu na niski poziom opłat. Teraz klienci mogą otrzymać "coś ekstra" - konkretnie 200 zł premii.

Promocja: zyskaj 200 zł z Nest Kontem

Promocja dotyczy konta osobistego w Nest Banku, polega na wypłaceniu przez bank łącznie do 200 zł premii za aktywne korzystanie z konta po jego otwarciu. To już druga edycja tej promocji, zainteresowanie poprzednią było bardzo duże - pula wniosków wyczerpała się wcześniej niż przewidywano.

Co trzeba zrobić aby otrzymać wspomniany bonus?

Przede wszystkim, należy Nest Konto otworzyć przez promocyjną stronę (link dostępny w analizie konta) pomiędzy 11 czerwca 2019 a 30 czerwca 2019 (podpisanie umowy może nastąpić najpóźniej 31 lipca 2019).

Po otwarciu pozostaje spełnienie warunków aktywności:

  • 100 zł za pierwszy miesiąc, jesli na konto wpłynie wynagrodzenie (liczy się również emerytura, renta, czy świadczenie z 500+) w kwocie przynajmniej 1000 zł, a klient wykona transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę przynajmniej 500 zł. Wynagrodzenie musi wpłynąć nie później niż do 31.08.2019, w miesiącu kalendarzowym w którym wpłynie, jest analizowana kwota transakcji dokonanych kartą - jeśli oba warunki są spełnione, naliczana jest premia;
  • 50 zł za drugi miesiąc - warunek identyczny jak powyżej;
  • 50 zł za trzeci miesiąc - warunek identyczny jak powyżej.

Warto zaznaczyć, iż do promocji można przystąpić do 30.06.2019, jednak Bank ma prawo do jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania puli wniosków (500 sztuk). Pełny regulamin promocji.