Logo serwisu kontomania.pl

Kolejna edycja promocji w Millenium, w której otwierając Konto 360 w banku Millennium można zyskiwać zwroty za płatności kartą oraz BLIK.

4 edycja promocji "zyskaj 360 złotych"

Millennium rozpoczął niedawno 4 już edycję promocji konta 360 (dotyczy ona także Konta 360 Student) dzięki której można przez 6 miesięcy od otwarcia konta zyskać nawet 360 zł premii.

Przy spełnieniu określonych warunków, na konto co miesiąc wraca 2% płatności dokonanych kartą debetową oraz 5% płatności BLIK. Maksymalna kwota zwrotu dla każdego rodzaju płatności do 30 złotych - oznacza to maksymalnie 60 złotych zwrotu miesięcznie. Bonusy można otrzymywać maksymalnie przez pół roku, zatem łatwo policzyć, iż klient może zyskać maksymalnie 360 złotych.

Warunki promocji w Millenium

Co trzeba zrobić aby uzyskiwać zwroty w ramach promocji „Zyskaj 360 złotych”?Banner promocji - zyskuj z kontem 360 w Millennium

  • otwarcie konta 360 z kartą debetową do 5 grudnia 2016;
  • przy założeniu konta - wyrażenie zgody na komunikację marketingową banku i nie odwołanie jej w czasie trwania promocji;
  • zalogowanie się w danym miesiącu w aplikacji mobilnej banku;
  • zaksięgowanie przynajmniej jednej płatności kartą debetową w danym miesiącu;
  • zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie (w przypadku Konta 360 Student nie ma takiego wymogu).

Warto zwrócić uwagę na to, iż uzyskanie maksymalnego zwrotu wymaga korzystania zarówno z płatności kartą debetową oraz z płatności mobilnych BLIK. Naturalnie promocję trzeba ocenić pozytywnie, jednak uzyskanie pełnego zwrotu wymaga sporego wysiłku - aktywnego korzystania z konta na różne sposoby. Ze szczegółami opisywanej promocji można zapoznać się w Regulaminie.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii