Zostało jeszcze tylko 5 dni do zakończenia promocji konta osobistego w BNP Paribas, w której można dostać 350 złotych premii. Co należy zrobić, jeśli chcemy otrzymać taki bonus?

Promocja konta osobistego w BNP Paribas: do 350 zł premii

Zacznijmy od przyjemniejszej części, a więc tego jak bank BNP Paribas obdarowuje klientów. Bonus 350 złotych o którym jest mowa wyżej, jest podzielony na dwie składowe:

  • 150 złotych jest wypłacone za otwarcie konta i wykonanie przynajmniej dwóch przelewów za pomocą bankowości elektronicznej w październiku 2019 roku. Ta część nagrody jest wypłacana w listopadzie 2019 roku.
  • 200 złotych jest przyznawane za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł w listopadzie 2019 oraz jednocześnie w tym miesiącu należy zapewnić łączne wpływy na koncie w kwocie przynajmniej 1000 zł. Ta część nagrody zostanie wypłacona w grudniu 2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić, dla kogo ta promocja?

Promocja dotyczy nowych klientów (którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie zawarli umowy o ror w BNP), którzy chcą założyć "Konto Otwarte na Ciebie" w BNP Paribas. Co istotne, aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie premianajesien.bnpparibasplus.pl, następnie otwarcie rachunku korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wspomnianych warunków promocji.

Ważne: czas promocji jest ograniczony i zbliża się do końca! Czas na rejestrację klienci mają do 15 października 2019 lub do wyczerpania puli 3000 wniosków (co właśnie nastąpiło - promocja już nieaktualna), a czas na zawarcie umowy o konto do 20 października 2019.

Generalnie promocja jest godna uwagi - konto osobiste w BNP Paribas ma dośc dobre warunki, jeśli ktoś jest skłonny otworzyć tam konto, promocja może być skuteczną zachętą, tym bardziej iż warunki które stawia bank nie są zbyt wygórowane.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl