Zostało jeszcze tylko 5 dni do zakończenia promocji konta osobistego w BNP Paribas, w której można dostać 350 złotych premii. Co należy zrobić, jeśli chcemy otrzymać taki bonus?

Promoja konta osobistego w BNP Paribas: do 350 zł premii

Zacznijmy od przyjemniejszej części, a więc tego jak bank BNP Paribas obdarowuje klientów. Bonus 350 złotych o którym jest mowa wyżej, jest podzielony na dwie składowe:

  • 150 złotych jest wypłacone za otwarcie konta i wykonanie przynajmniej dwóch przelewów za pomocą bankowości elektronicznej w październiku 2019 roku. Ta część nagrody jest wypłacana w listopadzie 2019 roku.
  • 200 złotych jest przyznawane za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł w listopadzie 2019 oraz jednocześnie w tym miesiącu należy zapewnić łączne wpływy na koncie w kwocie przynajmniej 1000 zł. Ta część nagrody zostanie wypłacona w grudniu 2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić, dla kogo ta promocja?

Promocja dotyczy nowych klientów (którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie zawarli umowy o ror w BNP), którzy chcą założyć "Konto Otwarte na Ciebie" w BNP Paribas. Co istotne, aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie premianajesien.bnpparibasplus.pl, następnie otwarcie rachunku korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wspomnianych warunków promocji.  Zobacz pełny regulamin promocji „Premia na jesień”.

Ważne: czas promocji jest ograniczony i zbliża się do końca! Czas na rejestrację klienci mają do 15 października 2019 lub do wyczerpania puli 3000 wniosków (co właśnie nastąpiło - promocja już nieaktualna), a czas na zawarcie umowy o konto do 20 października 2019.

Generalnie promocja jest godna uwagi - konto osobiste w BNP Paribas ma dośc dobre warunki, jeśli ktoś jest skłonny otworzyć tam konto, promocja może być skuteczną zachętą, tym bardziej iż warunki które stawia bank nie są zbyt wygórowane.

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności