Akcja dotyczy klientów BZWBK posiadających konto prowadzone w polskich złotych - mogą oni zyskać 20 zł premii do 30 września 2016.

20 złotych premii od BZWBK

Klienci Banku Zachodniego WBK nie mają ostatnio powodów do zadowolenia - od niedawna bank wprowadził spore podwyżki, które zmobilizowały część klientów do poszukiwania nowego banku. Co prawda opisywana akcja nie jest w stanie przysłonić negatywnego obrazu sierpniowych zmian, jednak jest pozytywnym sygnałem dla klientów.bzwbk 20 zl

Na czym polega akcja "Płać mobilnie i zyskaj 20 złotych"? Klienci którzy posiadają dowolne konto w BZWBK (prowadzone w PLN) i wykonają do 11 września 4 płatności telefonem na łączną kwotę minimum 40 złotych (BLIK lub mobilną kartą kredytową) oraz 1 przelew na telefon, otrzymają wspomniany bonus w wysokości 20 złotych.

Czas obowiązywania promocji może jednak skończyć się wcześniej - do otrzymania nagrody jest uprawnione pierwsze 3000 osób które spełni warunki - zatem obowiązuje tutaj zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Co do formalnych zasad, jeden klient może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Spełnienie warunków zostanie zweryfikowane 21 września, a premie BZWBK wypłaci do 30 września 2016.

Czy warto korzystać z tej promocji bzwbk?

Jeśli ktoś korzystał już z płatności mobilnych lub ma taki zamiar - jak najbardziej. Co prawda wysokość bonusu lekko mówiąc nie pozwala, ale osoby które otrzymają na konto premię we wrześniu, będą mogły zapewne z satysfakcją stwierdzić: "w tym miesiącu wyszedłem z BZWBK na plus" - a to ostatnio niestety nie takie proste.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl