Logo serwisu kontomania.pl

Jakiś czas temu ruszyła specjalna promocja kont firmowych mBanku, która została przygotowana we współpracy z system partnerskim Bankier.pl. Budzi ona ogromne

zainteresowanie, bowiem w sumie przedsiębiorca otwierający rachunek mBiznes Konto Start lub mBiznes Konto Komfort może otrzymać aż 800 złotych.

Warunki promocji zyskania 800 zł w mBanku

Oferta jest skierowana do osób które wcześniej nie były zarejestrowane jako wnioskodawca w zakresie któregoś z produktów mBanku. Jest to z pewnością zła wiadomość dla osób które mają już tam konto.

Wracając jednak samej promocji, do 31 października trzeba wysłać wniosek o konto poprzez specjalną stronę przygotowaną przez system partnerski Bankier.pl, natomiast zawarcie umowy musi zostać sfinalizowane najpóźniej 30 listopada.logo mbank

200 złotych jest wypłacane za spełnienie tych warunków, dodajmy dość nieskomplikowanych. Maksymalnie do 25 grudnia bank poprosi nas o dane niezbędne do przekazania nagrody. W ciągu 14 dni roboczych wypłaci nagrodę na konto.

Natomiast pozostałe 600 złotych można uzyskać w ciągu roku w comiesięcznych bonusach w ramach promocji „na ZUS”. Warunkiem przyznania premii za dany miesiąc jest wykonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 złotych oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą. Wówczas bank nagrodzi nas kwotą 50 złotych. Należy pamiętać, iż takie nagrody od banku stanowią przychód firmy i trzeba je rozliczyć.