Logo serwisu kontomania.pl

Osoby które planują założenie konta firmowego z pewnością zainteresuje nowa promocja mBanku - można zyskać nawet 900 złotych za opłacanie składek ZUS i korzystanie z księgowości.

Nie pierwszy raz klienci mBanku są w ten sposób uprzywilejowani - podobna promocja trwała w październiku ubiegłego roku - wówczas przedsiębiorca mógł otrzymać 200 złotych za uruchomienie konta oraz łącznie 600 zł za opłacanie składek ZUS przez rok (50 zł miesięcznie). Obecna edycja jest identyczna pod względem bonusów związanych z opłacaniem składek ZUS, jednak pozostałe 300 złotych przedsiębiorca otrzyma za korzystanie ze specjalnej księgowości.

Promocja mBanku - zysk do 900 złotych

Z promocji można skorzystać zakładając do końca marca kwietnia 2016 (promocja została przedłużona) konto mBiznes Start (dla nowych przedsiębiorców) lub mBiznes Komfort (dla firm które prowadzą działalność dłużej niż 12 miesięcy). Wspomniany bonus 900 złotych jest podzielony na dwie części (z promocji mozna korzystać dwojako: albo z bonusy 600 zł ZUS lub 600 zł ZUS + 300 zł mksięgowość), aby skorzystać z promocji trzeba spełnić następujące warunki (zobacz cały oficjalny regulamin):promocja mbanku z księgowością

  • należy opłacać co miesiąc składki do ZUS na kwotę przynajmniej 250 zł;
  • wydaną do rachunku kartą debetową trzeba dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie;
  • w okresie trwania promocji należy zawrzeć umowę o mKsięgowośc Start lub mKsięgowość Komfort (usługi księgowe online świadczy partner mBanku w tej promocji - firma Cyber Productivity S.A., będąca operatorem serwisu superksiegowa.pl - szczegóły umowy), a następnie przez 12 miesięcy trzeba księgować w miesiącu 3 faktury kosztowe na minimalną kwotę 10 zł i opłacać je z serwisu księgowego.

mKsięgowość

Proponowana księgowość online jest darmowa (mKsięgowość Start), a dodatkowo można korzystać z 6 miesięcy opieki księgowej gratis (po tym okresie ta funkcjonalność zostanie wyłączona), natomiast koszt usługi mKsięgowość Komfort po okresie promocyjnym (darmowym) będzie zgodna z obowiązującą Tabelą Opłat Cyber Productivity S.A.

Nagroda zostanie wypłacona w ratach miesięcznych 50 zł za opłacanie składki ZUS (wypłata do 30 dnia następującego po miesiącu w którym został spełniony warunek dotyczący ZUS i płatności kartą) oraz 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy za warunek związany z księgowością.

Dodatkowo dla klienci którzy otworzą konto firmowe w ramach promocji przez pierwsze 12 miesięcy nie zapłacą prowizji za prowadzenie konta.