Osoby które planują założenie konta firmowego z pewnością zainteresuje nowa promocja mBanku - można zyskać nawet 900 złotych za opłacanie składek ZUS i korzystanie z księgowości.

Nie pierwszy raz klienci mBanku są w ten sposób uprzywilejowani - podobna promocja trwała w październiku ubiegłego roku - wówczas przedsiębiorca mógł otrzymać 200 złotych za uruchomienie konta oraz łącznie 600 zł za opłacanie składek ZUS przez rok (50 zł miesięcznie). Obecna edycja jest identyczna pod względem bonusów związanych z opłacaniem składek ZUS, jednak pozostałe 300 złotych przedsiębiorca otrzyma za korzystanie ze specjalnej księgowości.

Promocja mBanku - zysk do 900 złotych

Z promocji można skorzystać zakładając do końca marca kwietnia 2016 (promocja została przedłużona) konto mBiznes Start> (dla nowych przedsiębiorców) lub mBiznes Komfort (dla firm które prowadzą działalność dłużej niż 12 miesięcy). Wspomniany bonus 900 złotych jest podzielony na dwie części (z promocji mozna korzystać dwojako: albo z bonusy 600 zł ZUS lub 600 zł ZUS + 300 zł mksięgowość), aby skorzystać z promocji trzeba spełnić następujące warunki (zobacz cały oficjalny regulamin):promocja mbanku z księgowością

  • należy opłacać co miesiąc składki do ZUS na kwotę przynajmniej 250 zł;
  • wydaną do rachunku kartą debetową trzeba dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie;
  • w okresie trwania promocji należy zawrzeć umowę o mKsięgowośc Start lub mKsięgowość Komfort (usługi księgowe online świadczy partner mBanku w tej promocji - firma Cyber Productivity S.A., będąca operatorem serwisu superksiegowa.pl, a następnie przez 12 miesięcy trzeba księgować w miesiącu 3 faktury kosztowe na minimalną kwotę 10 zł i opłacać je z serwisu księgowego.

mKsięgowość

Proponowana księgowość online jest darmowa (mKsięgowość Start), a dodatkowo można korzystać z 6 miesięcy opieki księgowej gratis (po tym okresie ta funkcjonalność zostanie wyłączona), natomiast koszt usługi mKsięgowość Komfort po okresie promocyjnym (darmowym) będzie zgodna z obowiązującą Tabelą Opłat Cyber Productivity S.A.

Nagroda zostanie wypłacona w ratach miesięcznych 50 zł za opłacanie składki ZUS (wypłata do 30 dnia następującego po miesiącu w którym został spełniony warunek dotyczący ZUS i płatności kartą) oraz 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy za warunek związany z księgowością.

Dodatkowo dla klienci którzy otworzą konto firmowe w ramach promocji przez pierwsze 12 miesięcy nie zapłacą prowizji za prowadzenie konta.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl