Logo serwisu kontomania.pl

Konta BPH posiadające w nazwie "Biznes symetria", założone w ramach promocji do 30.09.2016 będą zwolnione z części opłat przez 1 rok.

Promocja kont Biznes Symetria w BHP

Wspomniana promocja kont firmowych banku BPH - "Taniej przez kanały elektroniczne dla firm" - jest skierowana do nowych klientów otwierających rachunek bieżący. Skorzystanie z opisanego niżej rabatu jest możliwe przez podpisanie do Umowy Załącznika nr 4 o indywidualnych warunkach współpracy.Promocja kont biznes direct w banku BPH

Konto Biznes Symetria nie należą do tanich ofert, zatem taki bonus może zachęcić niektórych do założenia konta właśnie w BPH.

Warto jednak pamiętać, iż preferencyjne warunki obowiązują przez 12 miesięcy od założenia konta, a do akcji promocyjnej można przystąpić najpóźniej 30 września 2016 roku.

Niższe opłaty w BPH

Poniżej znajdziesz porównanie opłat promocyjnych w porównaniu do standardowych prowizji na koncie Biznes Symetria Direct.

czynność bankowawarunki w promocjiwarunki poza promocją
prowadzenie konta 0 zł 10 zł (chyba że zapewni się średniomiesięczne saldo na poziomie 5000 zł - wówczas 0 zł w danym miesiącu)
przelew elixir 0,40 zł 1 zł
użytkowanie karty debetowej 0 zł 15 zł miesięcznie
wpłata gotówkowa 0,1% (min. 5 zł) - zniżka obowiązuje do 50 000 zł miesięcznie 0,5% (min. 5 zł)

Podsumowując, każdą promocję obniżającą opłaty należy docenić, jednak w przypadku kont Biznes Symetria w BPH lepszym dla klientów wyjściem byłaby trwała zmiana w tabeli opłat i prowizji ("promocyjna" opłata za przelew elixir w BPH jest wyższa niż w większości banków bez promocji). Wówczas konto byłoby atrakcyjne nie tylko przez pierwszych 12 miesięcy. Tak czy inaczej, zmiana na plus. Zobacz ofertę konta Biznes Symetria direct.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii