Konto osobiste w Credit Agricole

Credit Agricole dla klientów indywidualnych proponuje "Konto dla Ciebie" które stanowi bardzo interesującą ofertę dla osób, które miesięcznie mogą zapewnić 1000 złotych wpływu na konto i dokonają przynajmniej 1 transakcji kartą. Logo banku Credit Agricole gdzie można założyć konto osobisteWówczas konto będzie naprawdę tanie.

Jeśli dodamy do tego że rachunek jest nowoczesny, umożliwia różne płatności mobilne (BLIK, Google Pay, Apple Pay), można go polecić.

300 zł premii - aktualna promocja Credit Agricole

Dodatkowo klienci chcący założyć rachunek w Credit Agricole mogą wybrać jedną z trzech opcji aby otrzymać do 300 zł premii:

  • 300 złotych za przeniesienie się do Credit Agricole z innego banku. Należy złożyć upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienie konta, oraz przez minimum 3 miesiące zapewniać wpływy na konto – min. 3 000 zł dla premii 300 zł lub min. 1000 zł dla premii 100 zł;
  • 300 zł zwrotu za opłacane rachunki z konta. Bank zwróci 5% za zapłacone faktury za energię, gaz, TV, internet, wodę lub za telefon; w ciągu roku nawet 300 zł. Należy zapewnić wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1 000 zł miesięcznie;
  • 300 zł premii od banku w ramach CA saver. Czym jest CA saver i jak działa wyjasniono poniżej; bank może dołożyć 50% odkładanych środków od siebie - maksymalnie 25 zł miesięcznie, 300 zł rocznie. Należy w danym miesiącu zapewnić na konto wpływy przynajmniej 1000 zł i zapłacić łącznie kartą 300 zł.

Klienci mogą korzystać z usługi CAsaver - polega ona na automatycznym zaokrąglaniu płatności kartą w górę do 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł i przelewaniu nadpłaty na oprocentowany rachunek oszczędnościowy. Z pozoru nawet niewielkie sumy, ale odkładane regularnie to dobry sposób na oszczedzanie

"Konto dla Ciebie" - opłaty

Osoba która aktywnie korzysta z konta (spełnia warunek wspomniany na początku) powinna być zadowolona z aspektu finansowego.

Poniżej są przedstawione najważniejsze opłaty, pełną tabelę opłat znajdziesz tutaj (wersja taryfy obowiązująca od 1 lipca 2019, aktualna na dzień 4.10.19).

  • prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  jeśli nie zapewniesz wpływów przynajmniej 1000 złotych i nie dokonasz przynajmniej 1 transkacji kartą/BLIK-iem w danym miesiącu, bank pobierze 7 zł).
  • przelew (elixir) / przelew express elixir / przelew europejski (SEPA): 0 zł / 7 zł / 10 zł (od 15.12.19 0 zł)
  • sms autoryzacyjny: 0 zł
  • zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
  • polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
  • użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  identyczny jak w przypadku opłaty za prowadzenie konta - w przypadku gdy nie zostanie spełniony, bank pobierze 9 zł)

Wpłaty i wypłaty gotówkowe

Mówiąc jak najkrócej: wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale są darmowe (mapa placówek). Wypłaty z bankomatów banku oraz Planet Cash są bezwarunkowo darmowe, wypłaty z pozostałych bankomatów są uzależnione od spełnienia tego samego warunku jak przy prowadzeniu konta (jeśli jest spełniony, wypłaty są darmowe, jeśli nie - bank pobiera prowizję 5 zł za wypłatę). 

Darmowe są wypłaty w ramach usługi cash back (wypłata podczas płacenia kartą debetową za zakupy w kasie).

Jak otworzyć konto osobiste w Credit Agricole

Założyć konto można internetowo - wystarczy wypełnić wniosek na stronie banku, umowę do podpisania przywiezie kurier.

Załóż konto na credit-agricole.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć