Konto osobiste w Credit Agricole

Credit Agricole dla klientów indywidualnych proponuje "Konto dla Ciebie". To bardzo interesująca oferta dla osób, które miesięcznie mogą zapewnić 1500 złotych wpływu na konto i dokonają przynajmniej 5 transakcji kartą/BLIKiem. Logo banku Credit Agricole gdzie można założyć konto osobisteWówczas w zasadzie w ogóle nie musimy martwić się o opłaty.

Jeśli dodamy do tego zalety rachunku – jest nowoczesny, jego funkcjonalność stoi na dobrym poziomie (chociaż ostatnio jest dużo narzekań na działanie aplikacji mobilnej), a w ramach promocji można jeszcze zyskać atrakcyjne oprocentowanie lokaty na pół roku (szczegóły niżej w sekcji "Promocje"), okazuje się że ta oferta jest całkiem atrakcyjna.

"Konto dla Ciebie" – zobacz opłaty

Osoby spełniające warunek wspomniany na początku powinny być zadowolone. Poniżej są przedstawione najważniejsze opłaty, pełną tabelę znajdziesz tutaj (taryfa obowiązująca od 1.2.2024, aktualna na 4.6.2024, źródło: credit-agricole.pl).

Usługa Prowizja
prowadzenia konta 0 zł / 10 zł
Przelewy
przelew elixir 0 zł
przelew pay-by-link 0 zł
przelew europejski (SEPA) 0 zł
przelew express elixir 5 zł
zlecenie stałe 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty 0 zł (wszystkie operacje)
operacje gotówkowe
wpłata/wypłata w oddziale 0 zł
wypłaty z krajowych bankomatów 0 zł / 9 zł
wypłata cash-back w kasach sklepowych 3 zł
pozostałe
transakcje i wypłaty BLIK 0 zł
sms do autoryzacji zleceń 0 zł
użytkowanie karty płatniczej 0 zł / 10 zł

Funkcjonalność w Credit Agricole – jest o czym pisać

Rachunek osobisty w Credit Agricole można uznać za nowoczesny i posiadający kilka ciekawych, niestandardowych funkcjonalności.

Zaczynając on płatności – mamy bardzo szeroki wachlarz, zarówno jeśli chodzi o błyskawiczne przelewy pay-by-link (są wdrożone m.in. w PayU, czy Przelewy24), jak i płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay oraz BLIK).

Mobilna aplikacja banku Credit Agricole uruchomiona na smartfonie
Aplikacja CA24 Mobile/ © Credit Agricole

Skoro jesteśmy już przy temacie mobilności, aplikacja CA24 Mobile jest dostępna w Google Play, App Store oraz AppGallery. Ocena użytkowników w pierwszym z wymienionych sklepów w ostatnich miesiącach znacznie się polepszyła i wynosi obecnie imponujące 4.8/5.

Ciekawostką jest fakt, iż kartę debetową (wykonaną z ekotworzywa) można zamówić z wybranym wizerunkiem – do wyboru jest 70 różnych grafik (koszt wydania takiej karty to 25 zł; otrzymanie karty ze standardowym wzorem jest darmowe). To karta wielowalutowa – umożliwia płacenie w PLN, EUR, USD i GBP bez prowizji za przewalutowanie (w ramach środków zgromadzonych na koncie/kontach walutowych, które można otwierać w ramach potrzeb). Karta umożliwia oczywiście płatności zbliżeniowe oraz internetowe, a także korzystanie z niej poza granicami Polski.

Z kartą debetową jest związana kolejna korzyść, którą jest klub rabatowy – płacąc kartą Credit Agricole można korzystać z rabatów w wybranych sklepach i miejscach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych (np. Booking, telepizza, Martes Sport, Mrs.Sporty, FlixBus, Dekoria i wiele więcej). Szczegóły można zobaczyć na stronie www.klubkorzysci.pl.

Bankowość Credit Agricole zapewnia ciekawą funkcję jaką jest "CAsaver", ułatwiający oszczędzanie. W skrócie: każda płatność kartą może zostać zaokrąglona w górę (do wartości, którą sam ustalisz – do 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł), a nadwyżka trafi na oprocentowany rachunek oszczędnościowy.

Promocja: do 555 zł premii

Do promocji można przystąpić jeśli konto zostanie do 30.6.2024 roku. Credit Agricole będzie naliczać 5% zwrotów za transakcje kartą/płatności mobilne (max 27,75 zł miesięcznie) przez 20 miesięcy od dnia otwarcia konta. Warunkiem otrzymania bonusu w danym miesiącu jest zapewnienie minimum 2000 zł wpływów na konto i 10 transakcji kartą, BLIK lub przy użyciu portfela cyfrowego.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie promocji.

Jak otworzyć konto osobiste w Credit Agricole?

"Konto dla Ciebie" można założyć na kilka sposobów: przez aplikację Credit Agricole, wypełniając wniosek przez stronę Internetową Banku lub w dowolnej placówce stacjonarnej.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl