Konto osobiste w Credit Agricole

Credit Agricole dla klientów indywidualnych proponuje "Konto dla Ciebie" które stanowi bardzo interesującą ofertę dla osób, które miesięcznie mogą zapewnić 1000 złotych wpływu na konto i dokonają przynajmniej 1 transakcji kartą. Logo banku Credit Agricole gdzie można założyć konto osobisteWówczas konto będzie naprawdę tanie.

Jeśli dodamy do tego że rachunek jest nowoczesny, umożliwia różne płatności mobilne (BLIK, Google Pay, Apple Pay), można go polecić.

Promocja: 150 zł premii za przeniesienie konta

Klienci którzy zdecydują się na przejście z innego banku do Credit Agricole, mogą otrzymać 150 złotych premii. Co należy zrobić? Do 31 marca 2020 należy otworzyć konto, a następnie:

  • przystąpić do promocji;
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe;
  • upoważnić bank do przeniesienia konta.

Pełny regulamin.

Klienci mogą korzystać z usługi CAsaver - polega ona na automatycznym zaokrąglaniu płatności kartą w górę do 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł i przelewaniu nadpłaty na oprocentowany rachunek oszczędnościowy. Z pozoru nawet niewielkie sumy, ale odkładane regularnie to dobry sposób na oszczedzanie

"Konto dla Ciebie" - opłaty

Osoba która aktywnie korzysta z konta (spełnia warunek wspomniany na początku) powinna być zadowolona z aspektu finansowego.

Poniżej są przedstawione najważniejsze opłaty, pełną tabelę opłat znajdziesz tutaj (wersja taryfy obowiązująca od 14.09.2019, aktualna na 2.12.2019).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  jeśli nie zapewnisz wpływów przynajmniej 1000 złotych i nie dokonasz przynajmniej 1 transkacji kartą/BLIK-iem w danym miesiącu, bank pobierze 7 zł)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł (od 15.12.19)
7 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  identyczny jak w przypadku opłaty za prowadzenie konta - w przypadku gdy nie zostanie spełniony, bank pobierze 9 zł)

Wpłaty i wypłaty gotówkowe

Mówiąc jak najkrócej: wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale są darmowe (mapa placówek). Wypłaty z bankomatów banku oraz Planet Cash są bezwarunkowo darmowe, wypłaty z pozostałych bankomatów są uzależnione od spełnienia tego samego warunku jak przy prowadzeniu konta (jeśli jest spełniony, wypłaty są darmowe, jeśli nie - bank pobiera prowizję 5 zł za wypłatę). 

Darmowe są wypłaty w ramach usługi cash back (wypłata podczas płacenia kartą debetową za zakupy w kasie).

Jak otworzyć konto osobiste w Credit Agricole

Założyć konto można internetowo - wystarczy wypełnić wniosek na stronie banku, umowę do podpisania przywiezie kurier.

Załóż konto na credit-agricole.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności