Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velobanku – prześwietlamy ofertę

Oferta rachunku oszczędnościowego w Velobanku nie jest powiązana z koniecznością posiadania/otwarcia tam konta osobistego, co już na starcie pozytywnie wyróżnia tą propozycję na rynku.

Kolejny i zarazem najważniejszy aspekt oferty to oprocentowanie – zwłaszcza to promocyjne naprawdę robi wrażenie (standardowe już zdecydowanie mniej, chociaż na tle konkurencji wypada dobrze). To sprawia, iż ogółem "Elastyczne Konto Oszczędnościowe" można zdecydowanie polecić. Niestety od 1 czerwca 2024 roku warunki się nieco pogarszają.

Oprocentowanie w Velobanku

Równo przez 92 klienci od założenia rachunku oszczędnościowego otrzymują promocyjną stawkę oprocentowania – szczegóły w poniższej tabeli. Link do dokumentu dotyczącego oprocentowania Velobanku (format PDF, źródło: velobank.pl). Podane niżej stawki standardowego oprocentowania obowiązują od 1 czerwca 2024 roku (do 31 maja 2024 są dwa razy wyższe, niestety Velobank zdecydował je obniżyć).

Oferta Oprocentowanie
standardowa od 1% do 3%
promocyjna (regulamin) 6.5% lub 7%

Promocja „NOWE ŚRODKI NA ELASTYCZNYM KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM” – EDYCJA NR 4/2024" trwa od 2 do 29 kwietnia (okres przystąpienia do promocji).

Opłaty za konto oszczędnościowe w Velobanku

Poziom opłat nie wygląda źle, jednak klient który wykonuje wiele operacji w ciągu miesiąca może odczuć to w swoim portfelu. Pełna tabela opłat dla konta oszczędnościowego.

Usługa Prowizja
otwarcie konta 0 zł
prowadzenie konta 0 zł
Przelewy
przelew wewnętrzny 0 zł lub 9 zł
przelew zewnętrzny 0 zł lub 9 zł
operacje gotówkowe
wpłata gotówki 0 zł
wypłata gotówki 0 zł lub 9 zł
Jak otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Konto oszczędnościowe można założyć korzystając z aplikacji mobilnej Velobanku lub na stronie internetowej. Do weryfikacji tożsamości może posłużyć aplikacja mObywatel lub e-Dowód.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl