Konto osobiste w Millennium Banku

Konto 360° przeznaczone dla klientów indywidualnych to oferta banku MillenniumLogo Millennium Banku, gdzie można otworzyć konto 360. Sporo opłat jest warunkowych między innymi prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, czy wypłaty z niektórych bankomatów. Co ciekawe, wszystkie te opłaty są powiązane z jednym i tym samym warunkiem.

Zostawmy opłaty na chwilę na boku; konto 360 jest w miarę nowoczesnym rachunkiem, oczywiście umożliwia przelewy pay-by-link (np. w systemie PayU, Dotpay, Przelewy24). Karta płatnicza (Millennium Visa Konto 360°) umożliwia płatności zbliżeniowe, internetowe oraz bezprowizyjną wypłatę gotówki w kasie sklepu podczas płacenia za zakupy (usługa cashback).

Odnośnie płatności mobilnych, klient może korzystać z BLIK-a lub płacić telefonem (rejestrując w aplikacji mobilnej banku odpowiednik karty plastikowej lub wirtualną kartę).

Opłaty na Koncie 360

Prowizje za konto 360 są w dużej mierze związane z jednym, podwójnym warunkiem, od którego jest zależne pobieranie opłat za prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, oraz wypłaty z części bankomatów. Jednak konto może być naprawdę darmowe, co jest dobrą wiadomością.

Tabelę opłat dotyczących konta można zobaczyć tutaj (obowiązuje od 15.8.2021, aktualna na 21.9.2021), natomiast opłaty związane z kartą debetową tutaj (dokument obowiązuje od 15.8.2021, aktualny na 21.9.2021).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  aby zostać zwolnionym z opłaty za prowadzenie konta w wysokości 8 zł, trzeba zapewnić w danym miesiącu wpływy na co najmniej 1000 zł i dokonać jednej płatności kartą/BLIK. Prowdzenie konta 360 student, które mogą założyć osoby w wieku 18-26, jest bezpłatne)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (uruchomienie, realizacja); 3 zł (modyfikacja, odwołanie)
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  należy dokonać przynajmniej 1 transakcji kartą w miesiącu i dodatkowo zapewnić łączne wpływy na co najmniej 1000 zł miesięcznie, w innym przypadku bank pobierze 7 złotych. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku. Dla Konta 360 student wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa kartą miesięcznie w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 4 zł.)

Koszty wpłat i wypłat

Wpłaty i wypłaty pieniężne w oddziałach Banku Millennium są darmowe, co na pewno jest dużą zaletą konta. Tym bardziej iż w całym kraju jest niemal 400 placówek (mapa oddziałów).

Natomiast kwestia wypłat z bankomatów ponownie jest związana z  warunkami . Wypłaty z bankomatów Millennium są zawsze darmowe, natomiast aby wypłaty z pozostałych bankomatów były bezprowizyjne trzeba spełnić dobrze znany już warunek polegający na zaksięgowaniu na koncie minimum 1 000 zł wpływów zewnętrznych i co najmniej jednej płatności kartą/BLIK-iem w danym miesiącu (dla konta360 student wystarczy tylko jedna płatność kartą/BLIK-iem w miesiącu).

W innym przypadku za wypłatę zapłacimy prowizję 1 zł (Santander i Planet Cash), 5 zł (pozostałe krajowe bankomaty).

Warto pamiętać również o darmowych wypłatach w ramach cash-back'u (w kasach sklepu, przy okazji płacenia kartą debetową).

Jak otworzyć konto osobiste 360?

Millennium Bank daje do wyboru dwie opcje otwarcia konta po wysłaniu wniosku przez Internet formalności można dopełnić za pośrednictwem kuriera, bądź podczas osobistej wizyty w oddziale banku. Link do wniosku na stronie Banku Millenium znajdziesz poniżej.

link Załóż konto na bankmillennium.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl.

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności