Konto osobiste w Millennium Banku

Konto 360° to podstawowa oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych w banku MillenniumLogo Millennium Banku, gdzie można otworzyć konto 360. Dostępny jest również wariant 360° Junior (dla niepełnoletnich) oraz 360° Student
(dla osób w wieku 18-26 lat). Kilka opłat jest warunkowych między innymi użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty z niektórych bankomatów.

Zostawmy opłaty na chwilę na boku; konto 360 jest nowoczesnym rachunkiem, umożliwia przelewy pay-by-link (np. w systemie PayU, Dotpay, Przelewy24), czy też korzystanie z płątności mobilnych BLIK. Wydawana Karta płatnicza (Millennium Visa Konto 360°) umożliwia płatności zbliżeniowe, internetowe oraz bezprowizyjną wypłatę gotówki w kasie sklepu podczas płacenia za zakupy (usługa cashback).

Bankowość internetowa na koncie osobistym w Millennium (Millenet) umożliwia załatwienie różnych urzędowych spraw (np. złożenie wniosku o świadczenie 500+) oraz skorzystanie z dodatkowych produktów banku (np. otwarcie rachunku oszczędnościowego). Do pobrania na Androida lub iOS jest aplikacja mobilna Millennium, która ma naprawdę sporo możliwości (np. płatności Apple Pay, Garmin Pay, czy też Autopay  za przejazdy autostradami A1 i A4).

Opłaty na Koncie 360 w Millennium Banku

Tabelę opłat można zobaczyć tutaj (obowiązuje od 25.4.2022, aktualna na 4.5.2022), natomiast opłaty związane z kartą debetową tutaj (dokument obowiązuje od 25.4.2022, aktualny na 4.5.2022).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł (bezwarunkowo)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
9,90 zł
sms do autoryzacji zleceń: 15 gr
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł 
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  należy dokonać przynajmniej 5 transakcji kartą/BLIK w miesiącu - w innym przypadku bank pobierze 11 złotych. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku. Dla Konta 360 student wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa kartą/BLIK miesięcznie w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł.)

Koszty wpłat i wypłat

Wpłaty i wypłaty pieniężne w oddziałach Banku Millennium kosztują 11 zł, co na pewno jest wadą dużą zaletą konta; w całym kraju jest niemal 400 placówek (mapa oddziałów). Wpłacić gotówkę można bez prowizji korzystając z wpłatomatów Millennium.

Wypłaty z bankomatów Millennium są zawsze darmowe, natomiast aby wypłaty z pozostałych bankomatów były bezprowizyjne trzeba spełnić znany już warunek polegający na wykonaniu co najmniej pięciu płatności kartą/BLIK-iem w danym miesiącu (dla konta 360 student wystarczy tylko jedna płatność kartą/BLIK-iem w miesiącu). W innym przypadku za wypłatę zapłacimy prowizję 1 zł (Santander i Planet Cash), 5 zł (pozostałe krajowe bankomaty).

Warto pamiętać również o darmowych wypłatach w ramach cash-back'u (w kasach sklepu, przy okazji płacenia kartą debetową).

Jak otworzyć konto osobiste 360?

Millennium Bank daje do wyboru kilka opcji otwarcia konta po wysłaniu wniosku przez Internet formalności można dopełnić za pośrednictwem kuriera, w wybranym oddziale lub online (swoje dane potwierdzasz zdjęciami twarzy lub logujesz się na swoje konto w innym banku). Oczywiście proces może całościowo przebiec podczas osobistej wizyty w oddziale banku. Link do wniosku znajdziesz poniżej.

link Załóż konto na bankmillennium.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl.

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności