Konto osobiste w Millennium Banku

Konto 360° to podstawowa oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych w banku MillenniumLogo Millennium Banku, gdzie można otworzyć konto 360. Dostępny jest również wariant 360° Junior (dla niepełnoletnich) oraz 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat).

Oferta konta osobistego w banku Millennium ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony otrzymujemy nowoczesny rachunek objęty promocją, natomiast taryfa opłat i prowizji nie wszystkim przypadnie do gustu. Warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie i podjąć decyzję na podstawie swoich oczekiwań.

Opłaty na Koncie 360 w Millennium Banku

Tabelę opłat można zobaczyć tutaj (obowiązuje od 25.4.2022, aktualna na 5.4.2024), natomiast opłaty związane z kartą debetową tutaj (dokument obowiązuje od 1.6.2023, aktualny na 5.4.2024).

Usługa Prowizja
prowadzenie konta 0 zł
Przelewy
przelew elixir 0 zł
przelew pay-by-link 0 zł
przelew natychmiastowy 9,90 zł
przelew europejski (SEPA) 0 zł
zlecenie stałe 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty 0 zł (wszystkie operacje)
operacje gotówkowe
wpłata/wypłata w oddziale 11 zł
wypłata z krajowych i zagranicznych bankomatów 0 zł / 1 zł / 5 zł
wpłata we wpłatomacie Millennium 0 zł
wypłata cash-back w kasach sklepowych 0 zł
pozostałe
obsługa karty debetowej 0 zł / 11 zł
sms autoryzacyjny 15 gr

Funkcjonalność w Millennium – raczej bez zarzutu

Konto 360 jest nowoczesnym rachunkiem. Umożliwia oczywiście przelewy pay-by-link (np. w systemie PayU, Dotpay, Przelewy24), czy też korzystanie z płatności mobilnych. Wydawana karta płatnicza (Millennium Visa/Mastercard Konto 360°) umożliwia płatności zbliżeniowe, internetowe oraz bezprowizyjną wypłatę gotówki w kasie sklepu podczas płacenia za zakupy (usługa cashback).

Bankowość internetowa na koncie osobistym w Millennium (Millenet) umożliwia załatwienie różnych urzędowych spraw (np. złożenie wniosku o świadczenie 500+) oraz skorzystanie z dodatkowych produktów banku (np. otwarcie rachunku oszczędnościowego). Do pobrania na Androida lub iOS jest aplikacja mobilna Millennium, która ma naprawdę sporo możliwości (np. płatności BLIK, Apple Pay, Garmin Pay, czy też Autopay za przejazdy autostradami A1 i A4). Ocena aplikacji w Google Play wynosi 4.7/5.

Promocja: do zyskania 600 zł premii

Obecnie trwa akcja "Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” – aby z niej skorzystać, należy złożyć wniosek o Konto Millennium 360° wraz z kartą od 5 kwietnia do 25 czerwca 2024 roku (sprawdź pełny regulamin).

Za co są wypłacane bonusy?

  • 100 złotych za założenie konta Millennium 360° online z kartą debetową, wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji. W ciągu 14 dni od założenia konta jest konieczne również: wpłata min. 1000 zł na konto, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i zapłacenie przynajmniej  raz kartą do konta lub BLIKIEM.
  • 200 złotych możesz otrzymać jeśli w każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta spełnisz dwa warunki: płatności kartą lub BLIKIEM na łączną sumę min. 500 zł ORAZ zalogowanie do aplikacji mobilnej banku.
  • 300 złotych jeśli dodatkowo przez trzy kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy (liczonych od następnego miesiąca po otwarciu konta) wpłynie jednorazowo na Twoje konto Millennium 360° co najmniej 1000 zł z tytułu wynagrodzenia.
Jak otworzyć konto osobiste 360?

Millennium Bank daje do wyboru kilka opcji otwarcia konta po wysłaniu wniosku przez Internet formalności można dopełnić w wybranym oddziale lub online (metodą na "selfie" lub poprzez logowanie na koncie w innym – dotychczasowym – banku). Oczywiście proces może całościowo przebiec podczas osobistej wizyty w oddziale banku.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl