Logo serwisu kontomania.pl

Klienci którzy przeniosą się do banku Credit Agricole i założą konto Prosto Oszczędzające Plus mogą zyskać nawet 250 złotych premii.

Promocja Konta osobistego w Credit Agricole

Osoby które są zainteresowane założeniem Konta prosto oszczędzającego plus, mają dodatkowy argument za przenosinami. Jest to specjalna promocja Credit Agricole, w której można za taką operacje zyskać 250 złotych. Oto, co trzeba zrobić do 31 lipca 2016 roku, aby otrzymać bonus:
  • otworzenie wybranego pakiet konta osobistego z kartą debetową;
  • złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia (przeniesienie z dotychczasowego banku);
  • zapewnienie regularnych wpływów na konto (przynajmniej 1500 zł miesięcznie - taki wpływ przy okazji zwalnia również z opłaty 9,90 zł za prowadzenie konta).

Promocja jest dostępna w oddziałach. Wszystkimi formalnościami zajmie się Credit AgricoleStrona internetowa promocja kont osobistych w Credit Agricole - wystarczy wypełnić Wniosek z Pełnomocnictwem o przeniesienie, a Bank przeniesie saldo i płatności ze starego konta, poinformuje pracodawcę/Urząd skarbowy o nowym numerze rachunku, a także zamknie za Ciebie rachunek w dotychczasowym banku. Warto przeczytać pełen regulamin promocji.

Dobra oferta dla aktywnych

Oferta konta prosto oszczędzającego jest ostatnio często pokazywana w telewizji w związku z opisywana wyżej promocją.

Oceniając tą inicjatywę, można powiedzieć że to atrakcyjna oferta dla osób które otrzymują systematycznie wynagrodzenie na konto, a dodatkowo wydają sporo kartą. Wówczas mogą skorzystać z jednorazowego bonusu 250 zł za przeniesienie, a dodatkowo nie zapłacą za prowadzenie konta i kartę płatniczą.

Interesujący jest również program rabatowy w Credit Agricole - to okazja aby zaoszczędzić na różnych wydatkach.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii