Logo serwisu kontomania.pl

Otwierając iKonto w BGŻ BNP Paribas i aktywnie z niego korzystając, można otrzymać 100 złotych bonusu od banku.

Promocja iKonta w banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ NBP Paribas w maju prowadzi kolejną edycję promocji iKonta polegającej na wypłacaniu premii osobom, które założą iKonto i aktywnie z niego korzystają. Banner promocyjny iKonta w BGŻ BNP ParibasTym razem można zyskać łącznie 100 złotych. Premia ta jest podzielona na dwie składowe:
  • 50 złotych można otrzymać za rejestrację na stronie promocji premiazkontem.pl i otworzenie konta osobistego z kartą debetową do 25 czerwca 2016 roku (dostęp do konta należy uzyskać przed 31 czerwca 2016), oraz za dokonanie transakcji kartą na łączna sumę 500 złotych w lipcu (dodatkowo trzeba zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej w lipcu);
  • pozostałe 50 złotych zostanie przyznane za dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łaczna sumę przynajmniej 500 złotych w lipcu bieżącego roku (plus zalogowanie się do bankowości elektronicznej w tym okresie).

Nagrody za otworzenie konta + aktywne korzystanie w czerwcu oraz nagroda za aktywne korzystanie w lipcu zostaną wypłacone odpowiednio do dnia 30 sierpnia lipca 2016 oraz do dnia 29 września 2016.

Być może warunki wydają się nieco skomplikowane (zwłaszcza pierwszy), jednak dla osoby która aktywnie korzysta z konta są raczej „do spełnienia”. Warto przeczytać pełen regulamin promocji.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii