Konto indywidualne w mBanku: analiza "e-konta osobistego"

"E-Konto osobiste" jest flagowym rachunkiem oferowanym dla klientów indywidualnych mBanku. Klienci ceniący nowoczesność oraz szeroki wachlarz możliwości powinni być zadowoleni.Logo mBanku, gdzie można założyć konto osobiste

Jakie są atuty e-konta? Wiele różnych rodzajów płatności (w tym mobilne: BLIK, Apple Pay, Google Pay), możliwość otrzymania zwrotów części płatności w ramach programu "mOkazje", możliwość otrzymania karty do konta z własną grafiką, czy też przydatna dla niektórych funkcja autooszczędzania (mSaver).

Promocja: zgarnij do 200 złotych

Obecnie zakładając eKonto można przy okazji wzbogadzić się nawet o 200 złotych. Jakie należy spełnić warunki?

  • do 31 maja 2021 otwórz konto i w ciągu 7 dni zasil je jednorazowo kwotą wynoszącą przynajmniej 1000 złotych. W ciągu pozostałych dni w miesiącu otwarcia konta oraz w następnym miesiącu dokonaj łącznie przynajmniej 8 transakcji kartą/blik/mtransfer. Nagroda wynosi 50 złotych;
  • W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta, ponownie zasil konto kwotą 1000 złotych oraz dokonaj przynajmniej 8 transakcji kartą/blik nagroda za każdy kolejny miesiąc to 50 zł – łącznie nawet 150 zł.

Pełny regulamin.

Zobacz podstawowe opłaty

Pod względem opłat rachunek wygląda nienajgorzej od 8.4.2021 obowiązuje nowa tabela opłat dla osób fizycznych, którą możesz zobaczyć tutaj (taryfa aktualna na 29.4.2021, źródło: mbank.pl).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł za ustanowienie, modyfikacje, realizację, odwołanie; 2 zł miesięczne za korzystanie z usługi
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  w ciągu miesiąca trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę minimum 350 zł, w innym wypadku bank pobierze 7 zł)

E-konto wpłaty i wypłaty gotówki

Tutaj niestety jest nieco słabszy punkt oferty mBanku wpłata i wypłata w oddziale to każdorazowo koszt 10 zł, niezależenie od kwoty. Do dyspozycji klientów są jeszcze bezpłatne wpłatomaty PlanetCash, mBank oraz Cashline, a także płatne wpłatomaty Euronet (0,5%, min 5 zł za wpłatę). Zobacz mapę oddziałów, bankomatów i wpłatomatów (aby mapa działała, wymagane jest wyłączenie adblocka)

Jeśli chodzi o bankomaty, darmowe są wypłaty ze wszystkich na terenie Polski (pod warunkiem iż wybierana kwota wynosi co najmniej 100 złotych w innym przypadku prowizja to 2,50 zł).

Wypłaty z zagranicznych bankomatów są zwolnione z prowizji (jednak jest doliczany procent za przewalutowanie, różniący się w zależności od wydawcy karty: 3% dla kart Mastercard lub 5,9% dla kart VISA; te prowizje można obniżyć korzystając z karty z włączoną usługą wielowalutową).

Jest również możliwa wypłata w kasie sklepu w ramach Cash Back bez żadnej prowizji.

Jak założyć ekonto osobiste?

Konto możemy otworzyć za pośrednictwem kuriera, korzystając z motody na "selfie", lub dopełniając formalności w wybranym oddziale.

link Załóż konto na mbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności