Konto indywidualne w mBanku: analiza "eKonto do usług"

"eKonto do usług" jest obecnie flagowym rachunkiem oferowanym dla klientów indywidualnych mBanku, który w zasadzie zajął miejsce "ekonta osobistego". Sam bank należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych w kraju. Klienci ceniący nowoczesność oraz szeroki wachlarz możliwości powinni być raczej zadowoleni.

Logo mBanku
Logo banku / © mBank

Jakie są główne atuty tego konta osobistego? Z pewnością można do nich zaliczyć nowoczesny interfejs i bogatą funkcjonalność. Istotna dla części klientów będzie być także promocja, w ramach której można otrzymać nawet 560 złotych premii.

Podstawowe opłaty na eKoncie do usług

Pod względem opłat rachunek wygląda nie najgorzej. Aktualną tabelę opłat dla osób fizycznych możesz pobrać tutaj (obowiązuje od 3.4.2024, aktualna na 1.7.2024; źródło: mbank.pl).

usługa/czynność prowizja
prowadzenia konta: 0 zł
Przelewy
przelew elixir 0 zł
przelew pay-by-link 0 zł
przelew europejski (SEPA) 0 zł
przelew natychmiastowy 5 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 2 zł
operacje gotówkowe
wpłata/wypłata w oddziale 10 zł
wpłata we wpłatomacie 0 zł / 0,5% (min. 5 zł)
wypłata z krajowych bankomatów 0 zł / 2,50 zł
wypłata z zagranicznych bankomatów 0 zł
wypłata cash-back w kasach sklepowych 0 zł
pozostałe
transakcje bezgotówkowe BLIK 0 zł
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł / 9 zł

Funkcjonalność w mBanku: zdecydowanie nie ma powodów do narzekań

W mBanku klienci mają dostępnych wiele różnych rodzajów płatności - np. za pośrednictwem systemów takich jak PayU, Przelewy24, czy tpay. Naturalnie są również wdrożone płatności mobilne: BLIK, Apple Pay, Google Pay. Ciekawa jest opcja otrzymania zwrotów części płatności w ramach programu "mOkazje", możliwość otrzymania karty do konta z własną grafiką, czy też przydatna dla niektórych funkcja autooszczędzania (mSaver).

Aplikację mobilną mBanku można pobrać z Google Play, App Store lub AppGallery; warto przy okazji podać ocenę aplikacji wystawioną przez użytkowników – w Google Play wynosi ona solidne 4.7/5.

Promocja w mbanku: zgarnij do 560 złotych

Obecnie zakładając eKonto można przy okazji wzbogacić się nawet o 560 złotych. Do promocji można przystąpić od 6 czerwca do 17 września 2024 roku. Jakie należy spełnić warunki i za co są wypłacane premie?

  • 100 złotych – za otwarcie konta z kartą, szybki wpływ i transakcje: w ciągu 7 dni zasil je jednorazowo kwotą wynoszącą przynajmniej 1000 złotych, a w ciągu pozostałych dni w miesiącu otwarcia konta oraz w następnym miesiącu dokonaj łącznie przynajmniej 8 transakcji kartą/blik/telefonem;
  • 50 złotych – za wpływ i transakcje w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta: 1000 zł łącznych wpływów w miesiącu i minimum 8 transakcji kartą/blik/telefonem;
  • 50 zł za wpływ i transakcje w trzecim pełnym miesiącu, warunki analogicznie jak w drugim);
  • 50 zł za wpływ i transakcje w czwartym pełnym miesiącu, warunki analogicznie jak w drugim);
  • 200 złotychza otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód (warunkiem jest także spełnienie wszystkich warunków w punktach opisanych wyżej);
  • 100 złotych – za otwarcie dodatkowego eKonta Junior dla dziecka do 13 roku życia.

Dodatkową korzyścią jest atrakcyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania "Moje cele". Wynosi ono 7,5% (jeśli konto zostanie otwarte przez selfie lub e-dowód) lub 5,5% (jeśli zostanie otwarte w inny sposób). Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 25 000 zł.

Nagroda dodatkowa wynosi 10 zł i zostanie wypłacona jeśli zapiszesz się do promocji "Nagroda dodatkowa IV" i zrobisz min. 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym.

Pełny regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług II” oraz osobny dokument dotyczący Nagrody dodatkowej IV (10 zł).

Jak założyć ekonto do usług?

Konto możemy otworzyć: internetowo za pośrednictwem kuriera, za pomocą e-dowodu, korzystając z metody na "selfie", a także dopełniając formalności w wybranym oddziale. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz już na stronie mbanku.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl