Konto osobiste w Getin Banku

Podstawowym rachunkiem Getin Banku oferowanym dla klientów indywidualnych jest konto "Proste Zasady". Młodsi klienci (osoby w wieku 18-26 lat) otrzymują w ramach tego rachunku jeszcze bardziej atrakcyjne warunki.logo getin banku

Korzystanie z konta jest komfortowe zarówno podczas płacenia w Internecie (PayU, Dotpay, Przelewy24), płatnościach mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin) to istotne dla osób szukających nowoczesnego konta z wachlarzem opcji.

Na klientów którzy założą konto od 1.9.2021 do 30.11.2021 czeka wysoko oprocentowane (oczywiście jak na obecne realia) konto oszczędnościowe 2% do kwoty 10 000 zł przez rok (należy zapewnić na konto wpływy min. 2000 zł miesięcznie i wyrazić zgody marketingowe) to promocja "Bonus za aktywność 4/2021".

Za polecenia rachunku innym osobom (np. rodzinie, znajomym) można dodatkowo uzyskać atrakcyjne premie - łączna maksymalna nagroda to 800 w formie bonów Allegro/Decathlon. Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady XIII edycja” (ta edycja promocji trwa od 1.9.2021 do 30.11.2021).

Konto Proste Zasady w Getin najważniejsze opłaty

Pełną taryfę opłat sprawdzisz pod tym linkiem (źródło: getinbank.pl, taryfa obowiązująca od 1.10.2020, aktualna na 21.9.2021).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą/BLIK; w innym przypadku bank pobierze 9 zł. Klienci do 26 roku życia są automatycznie zwolnieni z opłaty.)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
wpłata/wypłata w oddziale (mapa) 0 zł (za dwie pierwsze wpłaty i wypłaty w miesiącu, kolejne operacje kosztują kosztują każdorazowo 10 zł)
wypłata z krajowych bankomatów: 3,5%kwoty, minimum 5 zł (wyjątkiem są bankomaty sieci Planet Cash, które są darmowe)
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł
Jak otworzyć konto osobiste w Getin?

Jeśli chcesz założyć konto, kliknij link poniżej przeniesie Cię on na stronę Getin Banku. Klient ma szeroki wachlarz możliwości jeśli chodzi o otwarcie konta - oddział, selfie, czy wizyta kuriera.

link Załóż konto na getinbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności