Konto osobiste w Getin Banku

Podstawowym rachunkiem Getin Banku oferowanym dla klientów indywidualnych jest konto "Proste Zasady". Młodsi klienci (osoby w wieku 18-26 lat) otrzymują w ramach tego rachunku jeszcze bardziej atrakcyjne warunki.logo getin banku

Korzystanie z konta jest komfortowe - zarówno podczas płacenia w Internecie (PayU, Dotpay, Przelewy24), płatnościach mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin) to istotne dla osób szukających nowoczesnego konta z wachlarzem opcji.

Na klientów którzy założą konto od 1.12.2020 do 31.1.2021 czeka wysoko oprocentowane (jak na obecne realia) konto oszczędnościowe 2% do kwoty 10 000 zł przez rok (należy zapewnić na konto wpływy min. 1500 zł miesięcznie i wyrazić zdogy marketingowe) to promocja "Bonus za aktywność".

Konto Proste Zasady w Getin najważniejsze opłaty

Pełną taryfę opłat sprawdzisz pod tym linkiem (źródło: getinbank.pl, taryfa zacznie obowiązująca od 1.10.2020, aktualna na 22.12.2020).

operacjaprowizja
prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą; w innym przypadku bank pobierze 9 zł. Klienci do 26 roku życia są automatycznie zwolnieni z opłaty.)
przelew (elixir):
przelew pay-by-link:
przelew europejski (SEPA):
przelew natychmiastowy:
0 zł
0 zł
0 zł
5 zł
sms do autoryzacji zleceń: 0 zł
zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
wpłata/wypłata w oddziale (mapa) 0 zł (za dwie pierwsze wpłaty i wypłaty w miesiącu, kolejne operacje kosztują kosztują każdorazowo 10 zł)
wypłata z krajowych bankomatów: 3,5%kwoty, minimum 5 zł (wyjątkiem są bankomaty sieci Planet Cash, które są darmowe)
użytkowanie karty płatniczej: 0 zł
Jak otworzyć konto osobiste w Getin?

Jeśli chcesz założyć konto, kliknij link poniżej przeniesie Cię on na stronę Getin Banku.

link Załóż konto na getinbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności