Konto osobiste w Getin Banku

Podstawowym rachunkiem Getin Banku oferowanym dla klientów indywidualnych jest konto "Proste Zasady". Młodsi klienci (osoby w wieku 18-26 lat) otrzymują w ramach tego rachunku jeszcze bardziej atrakcyjne warunki.logo getin banku

Korzystanie z konta jest komfortowe - zarówno podczas płacenia w Internecie (PayU, Dotpay), płatnościach mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin) - to istotne dla osób szukających nowoczesnego konta z wachlarzem opcji.

Odnośnie ponadstandardowych korzyści, posiadacz konta w Getin Banku może korzystać z programu rabatowego MasterCard Priceless Special, VISA oferty. Klienci mają również 10% zniżki w Multikinie (filmy 2D i 3D, przekąski).

Na klientów którzy założą konto do 30.11.19 czeka również wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe - 3,5% do kwoty 10 000 złotych przez rok (należy zapewnić na konto osobiste wpływy min. 1000 zł miesięcznie) - to promocja "Bonus za aktywność". Jednocześnie klienci mogą skorzystać z oprocentowania 2,8% do 200 tys zł oraz 2% powyżej 200 do 400 tys zł. w skali roku przez 4 miesiące, w ofercie "Na nowe środki".

Konto Proste Zasady w Getin - najważniejsze opłaty

Pod względem opłat nie ma powodów do zmartwienia, jedynie opłata za prowadzenie jest warunkowa, jednak łatwojej uniknąć. Pełną, nową taryfę opłat można zobaczyć pod tym linkiem (źródło: getinbank.pl, obowiązuje od 14 września 2019, aktualna na dzień 4.10.2019).

  • prowadzenia konta: 0 zł ( warunek  w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej; w innym przypadku bank pobierze 8 zł. Klienci do 26 roku życia są automatycznie zwolnieni z opłaty.)
  • przelew (elixir) / express elixir / przelew europejski (SEPA): 0 zł / 5 zł / 10 zł
  • przelew pay-by-link (np. w systemie PayU): 0 zł
  • sms autoryzacyjny: 0 zł
  • zlecenie stałe: 0 zł
  • polecenie zapłaty: 0 zł
  • użytkowanie karty płatniczej: 0 zł

Opcje wpłat i wypłat

Tutaj czeka na klientów kolejna miła wiadomość - wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach są zwolnione z opłat (mapa oddziałów). Klient nie spotka się także z prowizją za wypłatę gotówki z bankomatów w całej Polsce.

Jak otworzyć konto osobiste w Getin?

Jeśli chcesz założyć konto, kliknij link poniżej - przeniesie Cię on na stronę Getin Banku.

Załóż konto na getinbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć