Ferbuy to system odroczonych płatności, który jakiś czas temu pojawił się w Polsce. Które sklepy wdrożyły jego obsługę? 

Poniższy artykuł zawiera wyłącznie archiwalne informacje. System Ferbuy został wycofany z rynku.

Lista sklepów ferbuy

Ferbuy to system płatności odroczonych, pozwala dokonywać zakupów internetowych z opcją płatności do 14 dni. Idea zakupów z Ferbuy to „kup teraz, zapłać później”. Skorzystanie z Ferbuy jest darmowe dla klienta jeśli zwróci należność za zakup w ciągu 14 dni, w przypadku gdy płatność zostanie rozłożona na raty, klient poniesie dodatkowe koszty.

Więcej o samym systemie przeczytasz tutaj, natomiast na tej stronie znajdziesz listę sklepów akceptujących ferbuy.Logo Ferbuy, Transferuj i Przelewy24

System płatności Ferbuy jest często wdrożony w sklepowych systemach szybkich płatności online, takich jak Transferuj, Dotpay lub Przelewy24. Jeśli dany sklep ma wdrożony jeden z tych systemów płatności, bardzo prawdopodobne iż ma również dostępne płatności Ferbuy.

Jak podaje sam Ferbuy, opcja płatności odroczonych jest dostępna już w przeszło 3000 sklepów. Poniżej znajdziesz listę najważniejszych sklepów z ferbuy, w podziale na kategorie.

Z ferbuy skorzystasz w następujących sklepach internetowych:

  • Moda - Bigstar, Ryłko, Promod, Buty Markowe, Próchnik, Bytom, Answear, Fasardi, World Box, Mosquito, Mostrami, SoSimply
  • Elektronika - Morele, Redcoon, Merlin, iSpot, AB Foto, Odeo24, Kajt24, Fripers
  • Dzieci - Coccodrillo, Baby Maxx, Tomi (.pl), Blumore
  • Motoryzacja - Oponeo, Moto Hid, Motostacja, Janosik
  • Sport - Ski Team, Gunfire (.pl), Adrenaline (.pl), Distance (.pl), Basket Mania, City Sport, Bron (.pl), Yes Sport, DobreRowery (.pl), FabrykaSiły (.pl), e-futbol (.pl)
Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl