Od wielu miesięcy jesteśmy świadkami zażartej walki pomiędzy Biedronką i Lidlem – każda sieć przekonuje że to właśnie u niej najlepiej robić zakupy. Nowa promocja Nest Banku nieco łagodzi ten spór, a zyskać można całkiem sporo – nawet 600 zł zwrotu. 

Promocja: do 600 złotych zwrotu za zakupy w Lidlu i Biedronce

Promocja dotyczy konta osobistego w Nest Banku – klienci indywidualni którzy otworzą tam rachunek i przystąpią do akcji promocyjnej, będą otrzymywać przez pół roku 5% lub 10% zwrotu za zakupy. Identyczne nagradzane są zakupy zarówno w Lidlu, jak i Biedronce.

Przód jednego ze sklepów sieci Biedronka
Klienci Biedronki mogą być zainteresowani promocją

Konieczne jest naturalnie spełnianie określonych warunków. Zanim skoncentrujemy się na szczegółach i nagrodach, zaznaczmy iż do promocji można przystąpić od 18 czerwca do 30 września 2024 roku (lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych kont bankowych). Konieczne jest złożenie wniosku o Nest Konto przez stronę promocyjną Nest Banku (link znajdziesz na podstronie analizy tego konta), następnie zawarcie umowy, a także udzielenie zgody marketingowej na wszystkie kanały kontaktu.

Zwroty będą naliczane począwszy od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przejdźmy do najważniejszych szczegółów promocji „Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu”.

Warunki i nagrody w Biedronkowo-Lidlowej promocji Nest Banku

Są dwa istotne warunki które trzeba spełniać, aby w danym miesiącu Nest Bank naliczył zwroty za zakupy (od jednego z nich zależy również wysokość naliczanych zwrotów).

  • Pierwszym jest dokonanie przynajmniej 15 transakcji kartą debetową/BLIK w danym miesiącu, przy czym minimum jedna transakcja musi zostać wykonana w sklepie Lidl lub Biedronka.
  • Drugi warunek dotyczy wymaganych wpływów na konto, które muszą wynosić przynajmniej 2000 zł w miesiącu.

Nagroda którą otrzymuje uczestnik to 10% zwrotu za zakupy dokonane w Lidlu/Biedronce które zostały opłacone kartą/BLIK (maksymalnie 100 zł zwrotu miesięcznie), jeśli wspomniane wyżej wpływy na konto będą pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Jeśli wpływy 2000 zł na konto będą z innego źródła, nagroda wyniesie 5% (a wypłacany na konto zwrot maksymalnie 60 złotych miesięcznie).

Warunki nie wydają się zbyt trudne, a robiąc regularnie zakupy w jednej z wymienionych sieci (lub w obu) bez większych problemów można uzyskać maksymalną premię. Podsumowując – to całkiem dobra promocja, która dodatkowo zwiększa już i tak wysoką atrakcyjność Nest Konta.

Warto zapoznać się z pełnym regulamin akcji.

Copyright © 2015-2024 Kontomania.pl