Aktualności o kontach bankowych | Kontomania.pl

Blikomania to loteria, w której codziennie można wygrać nagrody pieniężne. Zobacz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Blikomanii, oraz ile gotówki można w niej wygrać.

Read more ...

Klienci zastanawiający się nad założeniem Konta Wyższej Jakości w Alior Banku mają kolejny argument "za" - najnowszy konkurs w którym można wygrać auto.

Read more ...

Mbank przedłużył właśnie promocję konta firmowego ("mbiznes konto start"), w której można zyskać do 600 złotych premii.

Read more ...

Kolejna edycja promocji w Millenium, w której otwierając Konto 360 w banku Millennium można zyskiwać zwroty za płatności kartą oraz BLIK.

Read more ...

Spora zmiana czeka klientów BIZ Banku oraz Smart Banku - obie marki zostaną zlikwidowane, a na ich miejscu powstanie nowa - Nest Bank

Read more ...

Akcja dotyczy klientów BZWBK posiadających konto prowadzone w polskich złotych - mogą oni zyskać 20 zł premii do 30 września 2016.

Read more ...

17.08 zakończyła się promocja eKonta w mbanku, w ramach której klienci mogli zyskać do 500 zł zwrotu, natomiast bank już wprowadził nową akcję.

Read more ...

Promocja Kont 360 w Banku Millennium to okazja do zyskania 100 złotych premii w gotówce oraz 100-złotowego bonu w serwisy fly.pl.

Read more ...

Przedsiębiorcy, którzy założą iKonto Biznes w Alior Banku, mogą otrzymać w ciągu roku nawet 1500 złotych premii za różne działania na koncie.

Read more ...

Od 1 sierpnia bieżącego roku podwyżek muszą się spodziewać klienci T-Mobile Usługi Bankowe. Jakie nowe opłaty wprowadzi ten bank?

Read more ...

Otwierając Konto 360 w banku Millennium można zyskać do 360 zł zwrotu przez pół roku za transakcje kartą oraz płatności BLIK.

Read more ...

Klienci którzy przeniosą się do banku Credit Agricole i założą konto Prosto Oszczędzające Plus mogą zyskać nawet 250 złotych premii.

Read more ...

Zła wiadomość dla klientów BZWBK - od sierpnia tego roku zostaną wprowadzone nowe opłaty - również na kontach osobistych.

Read more ...

Otwierając iKonto w BGŻ BNP Paribas i aktywnie z niego korzystając, można otrzymać 100 złotych bonusu od banku.

Read more ...

Konta BPH posiadające w nazwie "Biznes symetria", założone w ramach promocji do 30.09.2016 będą zwolnione z części opłat przez 1 rok.

Read more ...

PKO Bank Polski wraz ze startem programu Rodzina 500 plus w swojej ofercie zaproponował nowe konto osobiste dla beneficjentów świadczenia.

Read more ...

Klienci którzy założą do 31 maja 2016 roku ekonto w mBanku, mają szansę na zyskanie aż 500 złotych bonusu za wydatki kartą debetową oraz BLIK.

Read more ...

Ciekawą promocję dla nowych klientów ma PKO Bank Polski - za założenie "Konta za zero" i skorzystanie z aplikacji mobilnej IKO można otrzymać premię w wysokości 100 złotych.

Read more ...

Osoby które planują założenie konta firmowego z pewnością zainteresuje nowa promocja mBanku - można zyskać nawet 900 złotych za opłacanie składek ZUS i korzystanie z księgowości.

Read more ...

Tylko do końca lutego w ramach specjalnej promocji "Konto plus premia" można założyć konto osobiste w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 120 złotych premii.

Read more ...

Tym razem niemiłą informację dla swoich klientów ma ING - od 29 stycznia zmieniają się warunki wypłat z bankomatów.

Read more ...

Wraz z początkiem nowego roku T-Mobile ma dla swoich klientów raczej niemiłą niespodziankę - wycofanie obsługi gotówkowej w oddziałach.

Read more ...

Do 5 stycznia osoby zakładające konto firmowe w banku BPH mogą liczyć na gwarantowane oprocentowanie środków przez 6 miesięcy na koncie oszczędnościowym do 2,5%.

Read more ...

Dzisiejszy dzień to expose nowej premier Beaty Szydło, która zapowiadała w kampanii m.in. wprowadzenie podatku bankowego. Z czym może się to wiązać?

Read more ...

Jakiś czas temu ruszyła specjalna promocja kont firmowych mBanku, która została przygotowana we współpracy z system partnerskim Bankier.pl. Budzi ona ogromne

Read more ...

Systemy płatności online w ostatnich latach przeżywają prawdziwy rozkwit. Jednak rozwiązanie "Ferbuy" to coś nowego na polskim rynku, na czym polega?

Read more ...