Aktualności o kontach bankowych | Kontomania.pl

Oferta konta osobistego w Nest Banku jest bardzo atrakcyjna ze względu na niski poziom opłat. Teraz klienci mogą otrzymać "coś ekstra" - konkretnie 200 zł premii.

Czytaj więcej...

Blikomania to loteria, w której codziennie można wygrać nagrody pieniężne. Zobacz co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Blikomanii, oraz ile gotówki można w niej wygrać.

Czytaj więcej...

Klienci zastanawiający się nad założeniem Konta Wyższej Jakości w Alior Banku mają kolejny argument "za" - najnowszy konkurs w którym można wygrać auto.

Czytaj więcej...

Mbank przedłużył właśnie promocję konta firmowego ("mbiznes konto start"), w której można zyskać do 600 złotych premii.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja promocji w Millenium, w której otwierając Konto 360 w banku Millennium można zyskiwać zwroty za płatności kartą oraz BLIK.

Czytaj więcej...

Spora zmiana czeka klientów BIZ Banku oraz Smart Banku - obie marki zostaną zlikwidowane, a na ich miejscu powstanie nowa - Nest Bank

Czytaj więcej...

Akcja dotyczy klientów BZWBK posiadających konto prowadzone w polskich złotych - mogą oni zyskać 20 zł premii do 30 września 2016.

Czytaj więcej...

17.08 zakończyła się promocja eKonta w mbanku, w ramach której klienci mogli zyskać do 500 zł zwrotu, natomiast bank już wprowadził nową akcję.

Czytaj więcej...

Promocja Kont 360 w Banku Millennium to okazja do zyskania 100 złotych premii w gotówce oraz 100-złotowego bonu w serwisy fly.pl.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy, którzy założą iKonto Biznes w Alior Banku, mogą otrzymać w ciągu pierwszego roku nawet 1500 złotych premii za różne działania na koncie.

Czytaj więcej...

Od 1 sierpnia bieżącego roku podwyżek muszą się spodziewać klienci T-Mobile Usługi Bankowe. Jakie nowe opłaty wprowadzi ten bank?

Czytaj więcej...

Otwierając Konto 360 w banku Millennium można zyskać do 360 zł zwrotu przez pół roku za transakcje kartą oraz płatności BLIK.

Czytaj więcej...

Klienci którzy przeniosą się do banku Credit Agricole i założą konto Prosto Oszczędzające Plus mogą zyskać nawet 250 złotych premii.

Czytaj więcej...

Zła wiadomość dla klientów BZWBK - od sierpnia tego roku zostaną wprowadzone nowe opłaty - również na kontach osobistych.

Czytaj więcej...

Otwierając iKonto w BGŻ BNP Paribas i aktywnie z niego korzystając, można otrzymać 100 złotych bonusu od banku.

Czytaj więcej...

Konta BPH posiadające w nazwie "Biznes symetria", założone w ramach promocji do 30.09.2016 będą zwolnione z części opłat przez 1 rok.

Czytaj więcej...

PKO Bank Polski wraz ze startem programu Rodzina 500 plus w swojej ofercie zaproponował nowe konto osobiste dla beneficjentów świadczenia.

Czytaj więcej...

Klienci którzy założą do 31 maja 2016 roku ekonto w mBanku, mają szansę na zyskanie aż 500 złotych bonusu za wydatki kartą debetową oraz BLIK.

Czytaj więcej...

Ciekawą promocję dla nowych klientów ma PKO Bank Polski - za założenie "Konta za zero" i skorzystanie z aplikacji mobilnej IKO można otrzymać premię w wysokości 100 złotych.

Czytaj więcej...

Osoby które planują założenie konta firmowego z pewnością zainteresuje nowa promocja mBanku - można zyskać nawet 900 złotych za opłacanie składek ZUS i korzystanie z księgowości.

Czytaj więcej...

Tylko do końca lutego w ramach specjalnej promocji "Konto plus premia" można założyć konto osobiste w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 120 złotych premii.

Czytaj więcej...

Tym razem niemiłą informację dla swoich klientów ma ING - od 29 stycznia zmieniają się warunki wypłat z bankomatów.

Czytaj więcej...

Wraz z początkiem nowego roku T-Mobile ma dla swoich klientów raczej niemiłą niespodziankę - wycofanie obsługi gotówkowej w oddziałach.

Czytaj więcej...

Do 5 stycznia osoby zakładające konto firmowe w banku BPH mogą liczyć na gwarantowane oprocentowanie środków przez 6 miesięcy na koncie oszczędnościowym do 2,5%.

Czytaj więcej...

Dzisiejszy dzień to expose nowej premier Beaty Szydło, która zapowiadała w kampanii m.in. wprowadzenie podatku bankowego. Z czym może się to wiązać?

Czytaj więcej...

Jakiś czas temu ruszyła specjalna promocja kont firmowych mBanku, która została przygotowana we współpracy z system partnerskim Bankier.pl. Budzi ona ogromne

Czytaj więcej...

Systemy płatności online w ostatnich latach przeżywają prawdziwy rozkwit. Jednak rozwiązanie "Ferbuy" to coś nowego na polskim rynku, na czym polega?

Czytaj więcej...

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć