Konto osobiste w mBanku - analiza e-konta

  "e-Konto Standard" od lat jest flagowym rachunkiem oferowanym dla klientów indywidualnych mBanku. Klienci ceniący nowoczesność, wiele możliwości oraz dośc niski poziom opłat powinni być zadowoleni.Logo mBanku, gdzie można założyć konto osobiste

  Jakie są atuty e-konta? Wiele różnych rodzajów płatności (w tym mobilne: BLIK, Apple Pay, Google Pay), możliwość otrzymania zwrotów części płatności w ramach programu "mOkazje", możliwość otrzymania karty do konta z własną grafiką, funkcja autooszczędzania (mSaver).

  Promocja: zgarnij do 150 złotych

  Obecnie zakładając eKonto można przy okazji wzbogadzić się o 150 złotych. Jakie należy spełnić warunki?

  • do 29 maja 2019 otwórz konto i w ciągu 7 dni zasil je jednorazowo kwotą wynoszącą przynajmniej 1000 złotych. W ciągu pozostałych dni w miesiącu otwarcia konta oraz w następnym miesiącu dokonaj łącznie przynajmniej 5 transakcji kartą. Nagroda wynosi 100 złotych;
  • W kolejnym miesiącu ponownie zasil konto kwotą 1000 złotych oraz dokonaj 5 transakcji kartą - nagroda wynosi 50 złotych.

  Pełny regulamin.

  Zobacz podstawowe opłaty

  Pod względem opłat rachunek wypada ok - warunkowa prowizja jest pobierana za obsługę karty debetowej, jednak limit który trzeba osiągnąć aby zostać zwolnionym z opłaty jest na szczęście dość niski. Pełną tabelę opłat dla osób fizycznych możesz zobaczyć tutaj (aktualizacja nastąpiła 9 kwietnia 2019 r.).

  • prowadzenia konta: 0 zł
  • przelew (elixir) / przelew europejski SEPA / przelew ekspresowy: 0 zł / 5 zł / 5zł
  • sms autoryzacyjny: 0 zł
  • zlecenie stałe: 0 zł
  • polecenie zapłaty: 0 zł za ustanowienie, modyfikacje, realizację, odwołanie; 2 zł miesięczne za korzystanie z usługi 
  • użytkowanie karty płatniczej: 0 zł ( warunek  w ciągu miesiąca trzeba wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą, w innym wypadku bank pobierze 4 zł)

  E-konto - wpłaty i wypłaty gotówki

  Tutaj niestety jest nieco słabszy punkt oferty mBanku - wpłata i wypłata w oddziale to każdorazowo koszt 9 zł, niezależenie od kwoty. Do dyspozycji klientów są jeszcze bezpłatne wpłatomaty PlanetCash, mBank oraz Cashline, a także płatne wpłatomaty Euronet (0,2%, min 2 zł za wpłatę). Zobacz mapę oddziałów, bankomatów i wpłatomatów.

  Jeśli chodzi o bankomaty, darmowe są te z sieci mBanku, Euronet, Planet Cash oraz Santander na terenie Polski (pod warunkiem iż wypłata wynosi co najmniej 100 złotych - w innym przypadku prowizja to 1,30 zł), koszt wypłaty w pozostałych krajowych bankomatach to 7 zł.

  Wypłaty z zagranicznych bankomatów oznaczają prowizję 10 zł (+ procent za przewalutowanie, rózniący się w zależności od wydawcy karty). Jest możliwa wypłata w kasie sklepu w ramach VISA Cash Back - bez żadnej prowizji. Za 5 zł miesięcznie można uruchomić opcję "wypłaty ze wszystkich bankomatów" (obniża koszty wypłat).

Jak założyć ekonto?

Konto możemy otworzyć za pośrednictwem kuriera lub dopełniając formalności w wybranym oddziale. Link do wniosku o otwarcie e-konta standard jest zamieszczony poniżej.

Załóż konto na mbank.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © kontomania.pl

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć