BZWBK działa od kilku lat pod marką "Santander". Poniższa lista zawiera nieaktualne informacje – proszę sprawdzić oddziały bezpośrednio na stronie banku.
Oddziały Banku Zachodniego WBK
Pod względem dostępności i komfortu wizyt w placówkach, BZWBK można zdecydowanie pochwalić. Przede wszystkim za bardzo dużą liczbę oddziałów, rozlokowanych na terenie całego kraju (niemal 700). Ponad 150 placówek Banku Zachodniego WBK jest oznaczonych jako oddziały "bez barier" (specjalna nalepka na drzwiach), które mają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
W każdej placówce można skorzystać z usługi "Doradca Online" na tabletach, przeznaczonej dla osób niesłyszących i posługujących się polskim językiem migowym (pon. - pt., w godz. 9.00 - 19.00).
W całym kraju jest ponad 1500 bankomatów BZWBK oraz ponad 500 wpłatomatów - to także imponująca liczba. Klienci, którzy założą w tym banku konto, zapewne będą zadowoleni z obsługi w oddziałach i szerokiej sieci bankomatów banku.
Poniżej znajdziesz listę placówek (dane pochodzą z bzwbk.pl), dzięki której łatwo odszukasz oddział BZWBK w swoim mieście.
Miasto | Ulica | Godziny pracy |
---|---|---|
Aleksandrów Kujawski | ul. Juliusza Słowackiego 73 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Aleksandrów Łódzki | ul.Wojska Polskiego 69 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Andrychów | ul.Krakowska 83b | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Augustów | ul. Żabia 9/1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Barcin | ul. Lotników 13 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Barlinek | ul.Niepodległości 14 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Bełchatów | ul.9 Maja 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bełchatów | ul.Wojska Polskiego 58a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Będzin | ul. Bema 2b | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Biała Podlaska | ul. Brzeska 27 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Białobrzegi | ul. Krakowska 68 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Białogard | ul. 1 Maja 7a | Pon.-Pt. 8.30-16.00 |
Białystok | ul. Radzymińska 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul. Lipowa 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul. Stanisława Dubois 3/4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul. Adama Mickiewicza 50 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul.Pałacowa 1a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul. M.Skłodowskiej - Curie 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Białystok | ul. Zwycięstwa 8B | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bielany Wrocławskie | ul. Wrocławska 7 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Bielawa | ul. 1 Maja 34 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Bielsk Podlaski | ul. Adama Mickiewicza 62 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Bielsko-Biała | ul. 11 Listopada 102 | Pon.-Pt. 8.30-17.30 |
Bielsko-Biała | ul.Cieszyńska 362 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Bielsko-Biała | ul.11 Listopada 24 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 22 | Pon.-Pt. 8.30-17.30 |
Biłgoraj | ul. Bankowa 2A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Błonie | ul. 3-go maja 5/U2 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Bochnia | ul.Kazimierza Wielkiego 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bogatynia | ul. Daszyńskiego 4abc | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Bojanowo | ul. 17 Stycznia 38a | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Bolesławiec | ul. Adama Asnyka 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bolesławiec | ul. Bankowa 12 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Braniewo | ul.Gdańska 21a | pon - pt: 9:00-18:00 sob: nieczynne |
Brodnica | ul.Duzy Rynek 14 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Brzeg | ul. Powstańców Śląskich 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Brzeg Dolny | ul. 1 Maja 10a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Brzesko | ul.Jana Matejki 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Buk | os. 700-Lecia 5 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Buk | ul. Rzeźnicka 5 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: 9:00-13:00 |
Busko-Zdrój | ul. Partyzantów 21 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Busko-Zdrój | pl.Zwycięstwa 8 | pon - pt: 8:30-17:00 sob:nieczynne |
Bydgoszcz | ul.M.Kolbego 30 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Kijowska 1 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Bydgoszcz | ul. Magnuszewska 3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Gdańska 128 | Pon.-Pt 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Skarżyńskiego 7 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Szubińska 83 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Powstańców Wlkp. 26 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Modrzewiowa 15A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul.Marii Konopnickiej 20 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul.Witkiewicza 3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul.Nakielska 156 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bydgoszcz | ul. Królowej Jadwigi 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bystrzyca Kłodzka | ul. Mickiewicza 8 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Bytom | ul. Zabrzańska 30a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Bytom | ul. Krakowska 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Bytom | ul. Dworcowa 4 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Bytów | ul. Wąska 4 | pon-pt: 9:00-17:00 sob:nieczynne |
Chełm | ul. Lwowska 8/10 | Pon.-Pt. 8.30-17.00 |
Chełm | ul. Lubelska 73 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Chełmno | ul. Dworcowa 24A | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Chęciny | pl.2go czerwca 8 | pon - pt: 8:00-16:00 sob: nieczynne |
Chocianów | ul. Żeromskiego 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Chodzież | ul. Ks.Prymasa St. Wyszyńskiego 4 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Chojnice | ul. Tadeusza Kościuszki 38 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Chojnice | Pl. Jagieloński 1/2 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: nieczynne |
Chojnów | ul. Dąbrowskiego 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Chorzów | ul. Wolności 24 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Chorzów | ul. Katowicka 72 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Chorzów | Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację 51 | pon-pt: 9:00-17:00 sob:nieczynne |
Choszczno | ul. Wolności 4 | pon-pt: 9:00-17:00 sob:nieczynne |
Chrzanów | ul.Rynek 6 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Ciechanów | ul. 3 Maja 3A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ciechanów | ul. Pułtuska 4/6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Ciechocinek | ul. Zdrojowa 11 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Ciechocinek | ul. Zdrojowa 34 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Cieszyn | ul. Stary Targ 1 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Czarnków | ul.Ks.Thiela 7 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Czechowice-Dziedzice | ul.Juliusza Słowackiego 13A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Czempiń | ul.Rynek 28 | pon - pt: 9:00-16:00 sob: nieczynne |
Częstochowa | ul. Józefa Piłsudskiego 5 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Częstochowa | al.Wolności 8 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Częstochowa | al. Najświętszej Marii Panny 37 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Człuchów | ul. Długosza 13 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: nieczynne |
Dąbrowa Górnicza | ul.3 Maja 9 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Dąbrowa Górnicza | ul.Jana III Sobieskiego 1 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Dąbrowa Górnicza | ul. Juliusza Bandrowskiego 3A | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Dąbrowa Tarnowska | ul. Rynek 37 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Dębica | ul. Rynek 32 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Dębno | ul.Mickiewicza 2G | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Długołęka | ul. Wrocławska 40 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Dzierżoniów | ul. Mickiewicza 4 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Elbląg | ul.Grunwaldzka 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Elbląg | ul. Pułkownika Dąbka 8-12 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Ełk | ul. Juliusza Słowackiego 15F | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ełk | ul. Wojska Polskiego 67 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Garwolin | ul. Tadeusza Kościuszki 25 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gąbin | ul. Warszawska 4 | pon - pt: 8:00-16:00 sob: nieczynne |
Gdańsk | ul.Heweliusza 21 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Gdańsk | ul.Kaprów 19c | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Gdańsk | ul. Kołobrzeska 28 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Gdańsk | ul. Grunwaldzka 76/78 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul.Miszewskiego 12/14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul. Damroki 1 B | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Gdańsk | ul. Długie Ogrody 10 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul. Platynowa 10 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Gdańsk | ul. Kołobrzeska 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul. Juliusza Słowackiego 37A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul.Jaśkowa Dolina 132 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Gdańsk | ul.Klonowa 4b | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul.Fieldorfa 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdańsk | ul. 3 Maja 3 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Gdynia | ul. Wielkokacka 5A | Pon., Wt., Śr. 9.00-16.00 Czw., Pt. 11.00-18.00 |
Gdynia | ul. Świętojańska 89 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdynia | ul.Chylońska 116 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdynia | ul. Starowiejska 25 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdynia | ul. Paprykowa 9 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdynia | ul. Chwaszczyńska 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gdynia | ul. 10 Lutego 11 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Giżycko | ul. Warszawska 5 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gliwice | ul. Zwycięstwa 31 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gliwice | Pl.Piastów 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gliwice | ul.Tarnogórska 26 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gliwice | ul. Dolnych Wałów 1 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Głogów | al. Wolności 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Głogów | ul. Budziszyńska 3b | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Głogów | ul. Galileusza 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Głogów | ul. Obrońców Pokoju 12 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Głubczyce | ul. Powstańców 4 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Głuchołazy | ul. M. Skłodowskiej-Curie 22 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Głuszyca | ul. Grunwaldzka 10 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gniewkowo | ul. Sobieskiego 32 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gniezno | ul. Dąbrówki 21 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gniezno | ul. Sienkiewicza 17 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Goleniów | ul. Konstytucji 3-go Maja 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gorlice | ul. Wróblewskiego 7 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gorzów Wielkopolski | ul. Obotrycka 11 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Gorzów Wielkopolski | ul. Jana Matejki 32 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Gorzów Wielkopolski | ul.Gen.Wł Sikorskiego 24 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Gorzów Wielkopolski | ul. Kombatantów 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Gostynin | ul.Tadeusza Kościuszki 13 | pon-pt:9:00-16:30 sob:nieczynne |
Gostyń | ul. Stanisława Helsztyńskiego 3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gostyń | ul. Bojanowskiego 22 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Góra | ul. Piłsudskiego 13 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Góra Kalwaria | ul. 3 Maja 4 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Grodzisk Mazowiecki | ul.Sienkiewicza 45 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Grodzisk Mazowiecki | Armii Krajowej 1h | pon - pt: 9:00-18:00 sob: 9:00-12:00 |
Grodzisk Wielkopolski | ul. 3 Maja 8 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Grójec | ul.Piłsudskiego 6 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Grudziądz | ul.Chełmińska 68 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Grudziądz | al. 23 Stycznia 42 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Gryfice | ul.Niepodległości 42 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Gryfino | ul. 1-go Maja 21A/1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Gryfino | ul.Krasińskiego 95a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Gubin | ul. Piastowska 4 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Hrubieszów | ul. Józefa Piłsudskiego 46 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Iława | Jana III Sobieskiego 17 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Inowrocław | ul.Andrzeja 19 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Inowrocław | ul. Szarych Szeregów 23a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Inowrocław | ul. Grodzka 5/7 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Janikowo | ul. Dworcowa 9 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Janów Lubelski | ul. Sienkiewicza 11 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Jarocin | ul. Paderewskiego 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Jarocin | ul. Kilińskiego 2a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Jarosław | ul. Juliusza Słowackiego 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Jarosław | ul. Rynek 14 | pon-pt:8:30-16:30 sob: nieczynne |
Jasło | ul. Rynek 15 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Jastrowie | ul. Bolesława Kieniewicza 51 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Jastrzębie Zdrój | ul.Warszawska 2 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Jawor | ul.Grunwaldzka 21-21A | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Jaworzno | ul. Pocztowa 9 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Jaworzno | Grunwaldzka 39 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Jaworzyna Śląska | ul. Wolności 23 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Jelcz-Laskowice | ul.Oławska 21 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Jelenia Góra | ul. Michała K. Ogińskiego 2H | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Jelenia Góra | ul. Jasna 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Jelenia Góra | pl. Piastowski 1A | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Jelenia Góra | pl. Niepodległości 4 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Jędrzejów | 11-ego listopada 17a | pon-pt: 8:30-16:30 sob: nieczynne |
Józefów | Piłsudskiego 104 | pon - pt: 10:00-18:00 sob: nieczynne |
Kalisz | ul. Górnośląska 50 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kalisz | ul. Nowy Rynek 10 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kalisz | ul. Śródmiejska 25 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kalisz | ul. Podmiejska 32 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kalisz | ul. Parczewskiego 9a | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kalisz | ul. Polna 104 | pon - pt: 9:30-17:00 sob: nieczynne |
Kamienna Góra | ul. Parkowa 1 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Karpacz | ul. Konstytucji 3 Maja 43 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kartuzy | ul.Dworcowa 5 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Katowice | ul. Uniwersytecka 13 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Katowice | ul. Tadeusza Kościuszki 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Katowice | ul.Staromiejska 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Katowice | ul. Katowicka 61 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Katowice | ul. Wiosny Ludów 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Katowice | al.. Korfantego 5 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Katowice | ul. Wita Stwosza 2 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Kąty Wrocławskie | Rynek 16 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kędzierzyn-Koźle | pl. Woności 1a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kępno | ul. Kościuszki 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kętrzyn | ul. Sikorskiego 40 | pon-pt:8:00-17:00 sob: nieczynne |
Kęty | ul.Kościuszki 12 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kielce | ul. Warszawska 28 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kielce | ul.Warszawska 27 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kielce | ul.Sienkiewicza 78 | Pon.-Pt. 9.30-17.30 |
Kielce | ul. Massalskiego 9 | Pon.-Pt. 9.30-17.30 |
Kielce | ul. Wspólna 2 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Kielce | ul.Dębowa 1/U1 | pon - pt: 9:00-17:30 sob: nieczynne |
Kleczew | Kleczew, ul. 600- lecia 9 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Kluczbork | Rynek 16 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kłodzko | ul. Kościuszki 7 | Pon.-Pt. 8.30-17.00 |
Knurów | os.Kosmonautów 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kolbuszowa | Plac Wolności 9 | pon - pt: 9:30 do 16:30 sob: nieczynne |
Koluszki | ul.Kościuszki 1 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Koło | ul. Zielona 2 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Kołobrzeg | ul.Unii Lubelskiej 33b/II | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kołobrzeg | ul. Gierczak 44/45 | Pon.-Pt. 8.30-16.00 |
Komorniki | ul. Poznańska 17 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Konin | ul.Piłsudskiego 2 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Konin | ul. Energetyka 6a | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Konin | ul. Fryderyka Chopina 15F | pon - pt: 9:30-17:00 sob: nieczynne |
Konstancin-Jeziorna | ul.Wilanowska 1a | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Konstantynów Łódzki | ul. Łódzka 18 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Końskie | ul. 16-go Stycznia 1C | Pon.-Pt. 8.30-16.00 |
Kostrzyn | Rynek 19 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kostrzyn nad Odrą | ul. Sikorskiego 10 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Koszalin | ul. Józefa Piłsudskiego 85 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Koszalin | ul. 1 Maja 12 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Kościan | al. Kościuszki 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kościerzyna | ul.Miodowa 15 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Koźmin Wielkopolski | Stary Rynek 14 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kożuchów | ul. Rynek 20 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kórnik | Plac Niepodległości 45 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul.Krowoderskich Zuchów 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Kraków | ul. Wadowicka 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | oś. Kościuszkowskie 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Halszki 1a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Wielicka 72 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Kraków | ul. Rakowicka 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | Rynek Główny 30 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Kraków | ul. Szuwarowa 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | os. Kazimierzowskie 39 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Kalwaryjska 24 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Królewska 55 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Kraków | ul. Długa 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Kapelanka 17 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Józefa Dietla 68 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Stradomska 8 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul. Fiszera 36 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kraków | os.Centrum E12 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kraków | al.Juliusza Słowackiego 64 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Kraków | ul.Szlak 77 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul.Monte Cassino 6 | Pon. 11.00-19.00 Wt.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | ul.Dietla 80-82 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Kraków | ul.Kijowska 22/24 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Kraków | ul.Kościuszki 75 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kraków | os.Kombatantów 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Kraków | ul. Karmelicka 9 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Kraków | ul.Imbramowska 15 l 3 | pon - pt: 8:30-17:00 sob: nieczynne |
Krapkowice | ul. Wolności 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Krasnystaw | ul. dr Jana Matysiaka 7 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Krobia | Rynek 14 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Krosno | ul. Augusta Lewakowskiego 23 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Krosno | ul. Bohaterów Westerplatte 19a | pon - pt: 9:00-16:00 sob: nieczynne |
Krosno Odrzańskie | ul. Poznańska 21 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Krotoszyn | Rynek – Ratusz | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Krotoszyn | ul. Sienkiewicza 12a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Krynica Zdrój | ul. Zdrojowa 35 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Krzeszowice | ul. Rynek 2 | pon 7.45-16.30; wt-pt 8.30-17.00 sob: nieczynne |
Kudowa-Zdrój | ul. Zdrojowa 31 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Kutno | ul. Grunwaldzka 5 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Kwidzyn | ul.Chopina 9/1 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Legionowo | ul.Piłsudskiego 39 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Legionowo | ul. Kopernika 9 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Legnica | ul. Powstańców Śląskich 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Legnica | ul. Witkiewicza 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Legnica | ul. Pomorska 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Legnica | ul. Gwarna 4a | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Leszno | al. Zygmunta Krasińskiego 26 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Leszno | al. Jana Pawła II 16 | Pon.-Pt. 10.00 - 17.00 |
Leszno | ul. Słowiańska 50 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Leszno | ul. Słowiańska 33 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Leszno | ul. Jagiellońska 16 | pon - pt: 9:00-18:00 sob: nieczynne |
Leżajsk | ul. Targowa 8 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lębork | ul.Staromiejska 17e | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Lidzbark Warmiński | ul. Konstytucji 3 Maja 14 lok. 1 | pon - pt: 8:30-16:30 sob: nieczynne |
Limanowa | ul. Rynek 5 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: nieczynne |
Lipno | ul. 3-go maja 16 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Lubań | pl. 3 Maja 16 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lubartów | ul. Jana Pawła II 6A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lubin | ul. Jana Pawła II 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Lubin | ul. Odrodzenia 5 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Lubin | ul. Polna 4 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Lublin | ul. Jutrzenki 24A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lublin | ul. Głęboka 10 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lublin | ul. Tomasza Zana 39 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Lublin | ul. Krakowskie Przedmieście 37 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Lublin | ul.Zwycięska 6a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Lublin | ul.Krakowskie Przedmieście 56 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Lublin | ul. Spółdzielczości Pracy 26 | Pon.-Pt. 9.30-17.30 |
Lublin | ul. 1 maja 13 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Lublin | ul. Narutowicza 27 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Lubliniec | ul.Mickiewicza 38 | pon-pt: 9:00-17:00 sob:nieczynne |
Luboń | ul. Żabikowska 66 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Luboń | ul. Kościuszki 57/59 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Lubsko | ul. XX-Lecia 10 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Lwówek Śląski | ul. Sienkiewicza 21-23 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łańcut | ul. 3 Maja 9 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Łapy | ul. Sikorskiego 38 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Łask | ul.Żeromskiego 4 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Łęczna | ul.Targowa 5 | pon - pt: 9:00-17:30 sob: nieczynne |
Łęczyca | ul. Ozorkowska 25 | pon - pt: 9:00-16:00 sob: nieczynne |
Łobez | ul. Niepodległości 30/1 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Łomianki | ul. Warszawska 27 | pn-wt 9:30 - 17:00śr-pt 10.30-18.00 |
Łomża | ul. Dworna 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łomża | al.Legionów 15a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łowicz | ul. Podrzeczna 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łowicz | Zduńska 4 | pon - pt: 10:00-18:00 sob: nieczynne |
Łódź | al.ks. kard. S. Wyszyńskiego 29 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Bartoka 70 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Łódź | ul. Adwokacka 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Gdańska 57a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Podgórna 74 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Łódź | ul. 11 Listopada 20A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Sienkiewicza 24 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Łódź | ul. Niemcewicza 24 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Łódź | ul. Piotrkowska 49 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Bednarska 42 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul. Zgierska 42A | Pon.-Pt. 10:00 do 17:00 |
Łódź | ul. Wólczańska 178 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | al.Piłsudskiego 76 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul.Rydzowa 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | ul.Piotrkowska 103/105 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Łódź | al. Piłsudskiego 3 | Pon.-Pt. 10.00-19.00 |
Łódź | al. Józefa Piłsudskiego 6 | Pon.-Pt. 10.30-17.00 |
Łódź | ul. Zgierska 227a | Pn. 9-18 Wt. 9-19 Śr. 9-18 Czw. 9-19 Pt. 9-18 sob: nieczynne |
Łódź | ul. Tatrzańska 124b | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Łuków | ul. Staropijarska 3 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Łuków | ul.Dr Dmocha 2a | pon-pt: 8:00-16:00 sob: nieczynne |
Maków Mazowiecki | ul.Admirała Rickovera 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Malbork | Aleja Rodła 6 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Marki | ul.Kościuszki 43 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Miechów | ul.Warszawska 2 | pon - pt: 7:45-17:15 sob: nieczynne |
Mielec | al.Niepodległości 14 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Międzychód | ul.Czynu 600-lecia 4 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Międzyrzec Podlaski | ul. Lubelska 39 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Międzyrzecz | Os. Centrum 4 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Międzyzdroje | ul. Niepodległości 2C/2 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Mikołów | ul. Jana Pawła II 3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Milicz | ul. Rynek 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mińsk Mazowiecki | ul. Tadeusza Kościuszki 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mińsk Mazowiecki | Warszawska 111 lok 20 | pon - pt: 10:00-18:00 sob: nieczynne |
Mirsk | ul.Betleja 1 | pon - pt: 9:00-16:30 sob: nieczynne |
Mława | ul. Joachima Lelewela 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mogilno | ul.Rynek 7/1 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Mosina | Plac 20 Października 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mrągowo | ul.Królewiecka 10a | pon - pt: 8:00-16:00 sob: nieczynne |
Murowana Goślina | ul.Powstańców Wielkopolskich 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mysłowice | ul.Katowicka 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Mysłowice | ul. Powstańców 4 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Myszków | ul. Kościuszki 32 | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Myślenice | ul. Konstantego I. Gałczyńskiego 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Nadarzyn | Al.Katowicka 62 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nakło nad Notecią | Rynek 7 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Namysłów | ul. Dubois 5 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Nasielsk | ul. Młynarska 1 | pon-pt: 8:00-16:00 sob: nieczynne |
Nidzica | pl. Wolności 3 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Niemodlin | ul. Bohaterów Powstań Śląskich 34 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Niepołomice | ul.Rynek 25 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Nisko | Paderewskiego 2 | pon - pt: 8:30-16:30 sob: nieczynne |
Nowa Ruda | ul. Kłodzka 12a | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Nowa Ruda | ul. Armii Krajowej 4 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Nowa Sól | ul. Moniuszki 9 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nowe Miasto Lubawskie | ul. 3 Maja 39 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Nowogard | ul.Bankowa 3f | pon - pt: 9:00-17:30 sob: nieczynne |
Nowogrodziec | ul. Kościelna 17 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nowy Dwór Gdański | ul. Dworcowa 10 | pon - pt: 9:00-16:30 sob: nieczynne |
Nowy Dwór Mazowiecki | ul. Warszawska 10 | Pon. 8.30-16.00, Wt.-Pt. 10.30-18.00 |
Nowy Sącz | ul. Lwowska 25 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nowy Sącz | al. Wolności 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Nowy Sącz | ul.Szwedzka 4-6 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nowy Targ | al. Tysiąclecia 44 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nowy Targ | ul.Królowej Jadwigii 17 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Nowy Tomyśl | ul. Poznańska 13 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Nysa | ul. Krzywoustego 7-9 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Oborniki | ul. Piłsudskiego 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Oborniki Śląskie | ul. Dworcowa 33 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Odolanów | ul.Rynek 15 | pon-pt:8:30-16:30 sob: nieczynne |
Olesno | ul. Kościuszki 10 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Oleśnica | Rynek-Ratusz | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Olkusz | ul.Sławkowska 13 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Olsztyn | ul. Żołnierska 41B | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Olsztyn | al. Wojska Polskiego 62 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Olsztyn | ul. Seweryna Pieniężnego 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Olsztyn | ul.Bp.T.Wilczyńskiego 25d | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Olsztyn | pl.Bema 1 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Olsztyn | ul. Piłsudskiego 44a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Olsztynek | ul. Warszawska 8 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Oława | ul. 3 Maja 2a | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Opalenica | ul. Poznańska 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Opoczno | ul. Piotrkowska 70 | pon-pt: 8:30-16:30 sob:nieczynne |
Opole | ul. Spychalskiego 4 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Opole | ul. 1 Maja 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Opole | ul. Ozimska 6 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Osielsko | ul.Centralna 2u | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ostrołęka | ul. Inwalidów Wojennych 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ostrołęka | ul.Kopernika 15 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Ostrowiec Świętokrzyski | ul. Rynek 9 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Ostrowiec Świętokrzyski | ul.Okólna 5a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Ostróda | ul. Stefana Czarnieckiego 12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ostrów Mazowiecka | ul. Ludwika Mieczkowskiego 4/6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ostrów Wielkopolski | pl. 23 Stycznia 33 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Ostrów Wielkopolski | ul. Raszkowska 29 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ostrów Wielkopolski | Plac Bankowy 1 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Ostrów Wielkopolski | ul.Asnyka 10 | pon-pt:8:30-16:30 sob: nieczynne |
Ostrzeszów | ul. Zamkowa 20 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Oświęcim | ul. Piastowska 5 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Oświęcim | ul. Mickiewicza 6 | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Otwock | ul. Karczewska 11 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Otwock | ul. Powstańców Warszawy 3 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Ozimek | ul.Wyzwolenia 10 | pon - pt: 8:30-17:30 sob: nieczynne |
Ozorków | ul.Starzyńskiego 7 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Pabianice | ul.Zamkowa 21 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Pabianice | ul.Generała dyzwizji Stefana Grota" Roweckiego 24" | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Paczków | Rynek 11 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Pakość | ul. Św. Jana 15 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Pelplin | ul. Adama Mickiewicza 22 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Piaseczno | ul. Warszawska 1 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Piaseczno | ul.Wojska Polskiego 28 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Piastów | ul. Piotra Wysockiego 3 lok. 1 | pon-pt: 9:00-17:30 sob: nieczynne |
Piekary Śląskie | ul. Bytomska 74 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Piekary Śląskie | ul. Bytomska 171 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Piła | pl. Konstytucji 3 Maja 4 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Piła | ul. Roosevelta 27a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Piła | ul. Sikorskiego 81 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Pińczów | ul. Przemysłowa 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Piotrków Trybunalski | ul. Juliusza Słowackiego 67 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Piotrków Trybunalski | ul.Armii Krajowej 22 b | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Pisz | ul.Gustawa Gizewiusza 2 | pon - pt: 8:30-16:30 sob: nieczynne |
Pleszew | ul. Świętego Ducha 5 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Płock | ul. 1 Maja 12 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Płock | ul. Kolegialna 22 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Płock | ul.Tysiaclecia 1a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Płock | ul. Wyszogrodzka 163 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Płońsk | ul.Grunwaldzka 53 | pon-pt: 9:00-18:00 sob: 10:00-14:00 |
Pniewy | ul.Gen.Hallera 6 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Pobiedziska | ul. Rynek 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Polanica Zdrój | ul. Bystrzycka 17 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Police | ul. Bankowa 16G | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Police | ul.Wyszyńskiego 6k | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Polkowice | Rynek 41B | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Połczyn Zdrój | ul. 5 Marca 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Poznań | Plac Andersa 5 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Poznań | ul. Gronowa 22 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Poznań | Plac Wolności 15 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Poznań | ul. Św. Marcin 66/72 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Poznań | ul. Powstańców Wlkp.16 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Poznań | ul. Seweryna Mielżyńskiego 14 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Poznań | ul. Garbary 71 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Jana H. Dąbrowskiego 129/131 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul.Naramowicka 176 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Poznań | ul. Szpitalna 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Półwiejska 9 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Matejki 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Bałtycka 33 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul.Przemysłowa 66 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Skibowa 9 a | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Poznań | ul. Głogowska 85 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Jugosłowiańska 10 | Pon.-Pt. 9.30-17.30 |
Poznań | ul. Dąbrowskiego 53/55 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Promienista 160 | Pon.-Pt. 10.30-17.30 |
Poznań | os. Rusa 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Poznań | ul. Sokoła 22 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Poznań | ul. Opieńskiego 1 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Poznań | ul. Górecka 30 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Prabuty | ul. Bolesława Prusa 1 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Prudnik | ul. Piastowska 18 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Pruszcz Gdański | ul.Wita Stwosza 3 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Pruszcz Gdański | ul. Grunwaldzka 8 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Pruszków | ul.Kraszewskiego 33 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Przemków | ul. Głogowska 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Przemyśl | ul. Aleksandra Dworskiego 8 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Przeworsk | ul. Ignacego Krasickiego 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Przeźmierowo | ul. Rynkowa 116 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Pszczyna | ul. Piastowska 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Pszów | ul. Romualda Traugutta 1 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Puck | ul.Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Puławy | ul.Piłsudskiego 58 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Pułtusk | ul. Adama Mickiewicza 35B | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Pyrzyce | ul. Kilińskiego 15 | pon - pt: 09:00-17:00 sob: nieczynne |
Pyskowice | ul.Armii Krajowej 18 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Racibórz | ul.Młyńska 5 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Radlin | ul. Józefa Rymera 15 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Radom | ul. Romualda Traugutta 17A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Radom | ul. Stefana Żeromskiego 41 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Radom | ul.Bolesława Chrobrego 39 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Radom | ul.Żeromskiego 9 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Radom | ul.Żermoskiego 72 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Radom | Poniatowskiego 4 | pon - pt: 8:30-16:30 sob: nieczynne |
Radomsko | ul. Władysława Reymonta 15 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Radzymin | Al. Jana Pawła II 12 | pon - pt: 10:00 – 17:00 sob: nieczynne |
Raszyn | ul. Szkolna 9 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Rawa Mazowiecka | pl. Wolności 3 | Pon.-Śr. 09.00-16.00, Czw..-Pt.10.00-17.00 |
Rawicz | ul. Sarnowska 2 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Rawicz | Rynek 18 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Reda | ul. Jana Pawła II 11g | pon-pt: 9:30-17:00 sob:nieczynne |
Rogoźno | ul. Wielka Poznańska 24 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Ruda Śląska | ul.Nowary 1a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Ruda Śląska | ul. P. Niedurnego 44 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Rumia | ul.Dąbrowskiego 20 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Rybnik | ul. 3 Maja 30 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Rybnik | ul.Zamkowa 3 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Rypin | ul. Piłsudskiego 9 | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Rzeszów | ul. Tadeusza Rejtana 36 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Rzeszów | ul. Grunwaldzka 38 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Rzeszów | ul.Słowackiego 16 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Rzeszów | al.Józefa Piłsudskiego 32 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Sandomierz | ul. Adama Mickiewicza 43 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Sandomierz | ul.Kazimierza Wielkiego 4 | pon - pt: 8:30-17:00 |
Sanok | ul. 3 Maja 23 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Siedlce | ul. Józefa Piłsudskiego 70 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Siedlce | ul.Pułaskiego 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Siemianowice Śląskie | ul.Świerczewskiego 24 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sieradz | al. Pokoju 5/7 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Sieradz | ul.J. Pawła II 12/103 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sierakowice | ul.Przedszkolna 4 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Sierpc | Konstytucji 3 Maja 5f lok.1 | pon-pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Skarżysko-Kamienna | ul. Sokola 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Skarżysko-Kamienna | Kosmonautów 1/08 | pon - pt: 8:30-17:30 sob: 9:00-14:00 |
Skawina | ul.Konopnickiej 3a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Skierniewice | ul. Cypriana K. Norwida 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Skierniewice | ul. Konstytucji 3 Maja 2 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Skierniewice | ul. Rawska 6 | pon - pt: 9:00-18:00 sob: nieczynne |
Skoczów | ul.Cieszyńska 1A | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Skoki | pl.Powstańców Wlkp. 10 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: 9:00-13:00 |
Skórzewo | ul.Zakręt 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sława | ul. Waryńskiego 1a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Sławno | M.C.Skłodowskiej 28 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Słubice | ul. Kościuszki 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Słupca | ul. Poznańska 14 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Słupsk | al. 3 Maja 3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Słupsk | ul.Starzyńskiego 3 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Słupsk | pl. Dąbrowskiego 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Słupsk | ul.Szczecińska 36 K | pon - pt: 9:30-17:30 sob: nieczynne |
Sochaczew | ul. Władysława Grabskiego 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sochaczew | ul.Warszawska 31b | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Sokołów Podlaski | ul. Długa 25 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Sokółka | ul. Stefana Wyszyńskiego 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Solec Kujawski | ul. 29 listopada 5 | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Sopot | ul. Chopina 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sosnowiec | ul.Małachowskiego 1a | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Sosnowiec | ul.Modrzejowska 16 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Sosnowiec | Al. Ks. Fr. Blachnickiego 3 - Pawilon Handlowy Orion" | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Stalowa Wola | ul.Okulickiego 16b | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Starachowice | ul. Niska 8 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Starachowice | ul. Na Szlakowisku 2 | pon-pt:9:00-17:00 sob:nieczynne |
Stargard Szczeciński | ul. Tadeusza Kościuszki 22 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Stargard Szczeciński | ul.Wyszyńskiego 8 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Starogard Gdański | al. Niepodległości 4 | Pon.-Śr. 9.00-16.30, Czw.-Pt. 10.00-17.30 |
Starogard Gdański | ul. Hallera 16 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Starogard Gdański | Al. Armii Krajowej 30 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Staszów | Rynek 24 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Stęszew | ul. Poznańska 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Strzegom | ul. Tadeusza Kościuszki 14 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Strzelce Opolskie | ul. Zamkowa 1 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Strzelin | ul. Książąt Brzeskich 7 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Suchy Las | ul. Szkolna 20 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Sulechów | al. Niepodległości 5 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Sulejówek | ul.Dworcowa 50 | pon - pt: 10:00-18:00 sob: nieczynne |
Sulęcin | Plac Czarnieckiego 16 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Susz | ul. Piastowska 7 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Suwałki | ul. Sejneńska 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Suwałki | ul. Kościuszki 49 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Swarzędz | ul. Graniczna 63 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Swarzędz | ul. Poznańska 25 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Syców | ul. Jana Pawła II 16 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Szamotuły | ul. Dworcowa 27 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Rydla 50 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Warcisława 25 C | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Krakowska 67/68 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Śląska 43a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Jagiellońska 37a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | al. Wyzwolenia 18-20 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Szczecin | ul. Emilii Gierczak 24/25 | Pon.-Pt. 10.00-17.30 |
Szczecin | ul. Stanisława I. Witkiewicza 41 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Leopolda Okulickiego 77E | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | pl.Kilińskiego 1-1b | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul.Mickiewicza 142 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Matejki 22 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecin | ul. Wojska Polskiego 5 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Szczecinek | pl. Wolności 11 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Szczytno | ul. Żeromskiego 18 | pon-pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Szklarska Poręba | ul. Jedności Narodowej 16 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Szprotawa | Rynek 12 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Śmigiel | ul.Skarżyńskiego 1 | pon,wt,czw,pt : 9:00 - 16:00, śr 8:00 - 16:00, sob: 8.00 - 16.00 |
Śrem | ul. Chopina 4e | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Śrem | Plac 20 Października 31 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Środa Śląska | ul. Wrocławska 11a | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Środa Wielkopolska | ul. Czerwonego Krzyża 6 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Świdnica | ul. Ludwika Zamenhofa 46 | Pon.-Pt. 9.30-18.00 |
Świdnica | ul. Gdyńska 25a | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Świdnica | pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Świdnik | ul.Racławicka20 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Świdwin | ul.1 Maja 24 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Świebodzice | al. Lipowe 5 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Świebodzin | ul. Głogowska 8 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Świecie | ul. Klasztorna 14 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Świeradów Zdrój | ul. Zdrojowa 6 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Świętochłowice | ul. Katowicka 23 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Świnoujście | ul. Grunwaldzka 21 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Tarnobrzeg | ul. 1 Maja 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Tarnobrzeg | ul.Sienkiewicza 45 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Tarnowo Podgórne | ul. Poznańska 74 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tarnowskie Góry | ul. Bytomska 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tarnowskie Góry | ul. Oświęcimska 1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tarnów | ul. Lwowska 12 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Tarnów | ul. Ignacego Mościckiego 25 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Tarnów | ul. Kaczkowskiego 1 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Tarnów | ul. Bitwy o Wał Pomorski 6 | Pon.-Pt. 9.30-17.30 |
Tarnów Opolski | ul. Powstańców Śląskich 2 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Tczew | ul.Dąbrowskiego 8 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tczew | ul. Gdańska 47 | Pon., Wt., Śr. 9.00-16.00 Czw., Pt. 11.00-18.00 |
Tomaszów Lubelski | ul. Lwowska 69 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Tomaszów Mazowiecki | ul. Józefa Piłsudskiego 1/3 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tomaszów Mazowiecki | Plac Kościuszki 23 | pon-pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Toruń | ul. Grudziądzka 93 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Toruń | ul. Kościuszki 34 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Toruń | ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4 | Pon.-Śr. 9:00 - 16:00, Czw.-Pt 11.00-18.00 |
Toruń | ul. Łyskowskiego 18/4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Toruń | ul. Krasińskiego 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Trzcianka | ul. Tadeusza Kościuszki 1/2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Trzebnica | ul. Ks. Dziekana Wawrzyńca Bochenka 71 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Turek | Plac Sienkiewicza 2 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Twardogóra | pl. Piastów 10-12 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tychy | ul.Dmowskiego 9 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Tychy | ul. Grota Roweckiego 44 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Tychy | ul. Bałuckiego 4 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Tyszowce | ul. Kościelna 1 | Pon.-Pt. 8.00-15.00 |
Ujście | Plac Wiosny Ludów 2 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Ustka | ul. Marynarki Polskiej 68C | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Ustroń | ul.Katowicka 265 | Pon.-Pt. 8.30-15.30 |
Wadowice | pl.Obrońców Westerplatte 18 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Wałbrzych | ul. Janusza Kusocińskiego 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wałbrzych | ul. Słowackiego 20 b | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Wałbrzych | ul. Chrobrego 7 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Wałbrzych | ul. Palisadowa 2e | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Wałcz | ul. Kilińszczaków 49 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Warka | ul.Senatorska 11 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: 8:30-13:00 |
Warszawa | ul. Romana Abrahama 18 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Żytnia 15 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Warszawa | ul. Powstańców Śląskich 108A | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Marszałkowska 55/73 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Popularna 4/6 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Grójecka 186 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Warszawa | ul. Chełmska 9 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Konstancińska 2 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | pl. Zbawiciela 2 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Śliska 10 | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Warszawa | ul. Stefana Żeromskiego 77 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al. Krakowska 110/114 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Kondratowicza 18 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | al. Komisji Edukacji Narodowej 57 | Pon.-Pt. 10.30-19.00 |
Warszawa | ul. Targowa 49/51 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | pl. Powstańców Warszawy 2 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Ludwika Kondratowicza 35 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Marcina Kasprzaka 22 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Erazma Ciołka 10 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Nowy Świat 2 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Tarnowiecka 13 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Mokotowska 49 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Warszawa | ul.Wolska 87 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Dickensa 27 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Puławska 182 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Puławska 62/64 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Rzymowskiego 34 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | Aleje Jerozolimskie 53 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Generała Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Młodzieńcza 1 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Modlińska 199a | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | Kobielska 23 / Grochowska Rondo Wiatraczna | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul.Trakt Brzeski 62A | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al.Komisji Edukacji Narodowej 49 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al. Jana Pawła II 17 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul.Puławska 326 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al.Wilanowska 7 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Marszałkowska 142 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Surowieckiego 2 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Żytnia 18 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Zwycięzców 28 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al. Jana Pawła II 80 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Książkowa 9 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | al. Jana Pawła II 35 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | al. Niepodległości 58 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Grójecka 70 | Pon.-Pt. 9.00-19.00 |
Warszawa | ul. Zdobnicza 2 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Abrahama 12 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Powstańców Śląskich 49 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Mickiewicza 65 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Ordynacka 11 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Belgradzka 4 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Żegańska 16 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Wąwozowa 11 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Kasprowicza 68 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | Plac Inwalidów 4/6/8 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Rudnickiego 10 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Warszawa | ul. Sobieskiego 60 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Kasprowicza 119a | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Warszawa | ul. Chruściela 37/39 lok 201 | pon - czw: 9.30-17.30, pt 8:00 – 16:00 sob: nieczynne |
Wągrowiec | ul. Jeżyka 2C | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Wejherowo | ul. Sobieskiego 292A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Węgrów | ul. Rynkowa 8 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: nieczynne |
Wieliczka | pl. Kościuszki 2 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Wieluń | ul.Kaliska 3 | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Wieruszów | ul. Warszawska 75a | Pon.-Pt. 9.30-16.30 |
Witkowo | ul.Poznańska 21 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Włocławek | ul. Promienna 7 | Pon.-Wt. 09.00-16.00; Śr.-Pt. 10.00-17.00 |
Włocławek | ul.Kaliska 93a | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Włocławek | ul. Kościuszki 6 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Włodawa | al. Józefa Piłsudskiego 41 | Pon.-Pt. 8.30-16.00 |
Włoszczowa | ul. Partyzantów 48 | Pon.-Pt. 8.45-16.45 |
Wodzisław Śląski | ul.Marszałka Józefa Piłsudskiego 12a | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Wolsztyn | Rynek 7 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Wołomin | ul. Adama Mickiewicza 10 | Pon.-Wt. 09.00-16.30; Śr.-Pt. 10.30-18.00 |
Wołomin | ul. Gen. Fieldorfa 11 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Wołów | ul. Rynek 1-4 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Wólka Kosowska | ul. Nadrzeczna 16 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Wrocław | ul. Bolesława Krzywoustego 314/316 | Pon.-Pt. 10.00-16.00 |
Wrocław | ul. Średzka 32/34 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Wrocław | ul. Braniborska 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Kochanowskiego 33 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | Plac Kościuszki 7/8 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Wrocław | ul. Władysława Sikorskiego 2-8 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | pl. Legionów 15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Poleska 9-15 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Kuźnicza 17-19 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Marcelego Bacciarellego 8-10 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Bolesława Chrobrego 12-14 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | pl. Solny 14 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Powstańców Śląskich 64 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | pl.Grunwaldzki 12-14 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Wrocław | ul.Krawiecka 3b | Pon.-Pt. 11.00-18.00 |
Wrocław | ul.Trawowa 63 b | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | Ołtaszyńska 92d/7 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Jaracza 88 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Wałbrzyska 11 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Piłsudskiego 49/57 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Gubińska 17 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Horbaczewskiego 21/A1 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Legnicka 51 - 53 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Dokerska 7 d | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Grabiszyńska 281 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | pl. Powstańców Śląskich 17/115 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Wrocław | ul. Norwida 1/3 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Gen. Bora-Komorowskiego 6 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Drobnera 38 | Pon.-Pt. 10.00-18.00 |
Wrocław | ul. Kamienna 145 | Pon.-Pt. 9.00-18.00 |
Wrocław | ul. Tadeusza Kościuszki 198 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | ul. Żelazna 48 A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Wrocław | Rynek 9/11 | Pon.-Pt. 8.00-18.00 |
Wronki | Rynek 15 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: 9:00-13:00 |
Września | ul. Warszawska 17 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Wschowa | ul. Niepodległości 3a | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Wyszków | ul.Bankowa 22 | pon-pt:9:00-17:00 sob: nieczynne |
Zabrze | ul. 3-go Maja 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zabrze | ul.Wolności 299 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Zabrze | pl. Teatralny 10 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zakopane | ul. Tadeusza Kościuszki 17C | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |
Zambrów | ul. Mazowiecka 2 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zamość | ul. Partyzantów 12 | Pon.-Pt. 8.30-17.00 |
Zawadzkie | ul. Dworcowa 3 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Zawidów | ul. Graniczna 2 | pon - pt: 8:00-17:00 sob: 8:00-13:00 |
Zawiercie | ul.Sikorskiego 26 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Ząbki | ul.Radzymińska 338 | Pon.-Pt. 10.30-18.00 |
Ząbkowice Śląskie | ul. Legnicka 3 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Zbąszynek | Zbąszynek, Rynek 1 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Zbąszyń | ul. Senatorska 34 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zduńska Wola | ul.Łaska 49/51 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zgierz | ul.3 Maja 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zgorzelec | ul. Wolności 11 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Zielona Góra | al. Niepodległości 13A | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Zielona Góra | al. Wojska Polskiego 25 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Zielona Góra | ul. Sikorskiego 9 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Zielona Góra | ul. Bankowa 5 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Zielonka | ul. Kolejowa 52 | Pon.-Wt. 09.00-16.30, Śr.-Pt. 10.30-18.00 |
Ziębice | Rynek 46/47 | Pon.-Pt. 9.00-17.00 |
Złotoryja | Rynek 5 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Złotów | ul.Norwida 6 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: 9:00-13:00 |
Żagań | pl. Wolności 6 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Żarów | ul. Gen. Sikorskiego 4 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Żary | Rynek 6-7 | Pon.-Pt. 9.00-16.00 |
Żary | ul. Wrocławska 12 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Żmigród | ul.Wojska Polskiego 17 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Żnin | ul.Śniadeckich 9 | pon - pt: 9:00-17:00 sob: nieczynne |
Żory | ul. Bałdyka 2 | Pon.-Pt. 9.30-17.00 |
Żyrardów | ul. 1 Maja 41 | Pon.-Pt. 10.00-17.00 |
Żywiec | ul.Kościuszki 27 | Pon.-Pt. 9.00-16.30 |