Logo serwisu kontomania.pl

PKO Bank Polski wraz ze startem programu Rodzina 500 plus w swojej ofercie zaproponował nowe konto osobiste dla beneficjentów świadczenia.

Konto ze zero dla rodzin 500+

Od 1 kwietnia 2016 roku można składać wnioski w ramach programu Rodzina 500 plus. Większość banków udostępniło (lub wkrótce to zrobi) możliwość wysyłania wniosków poprzez bankowość online. Takie rozwiązanie wdrożył także PKO Bank Polski, jednak to nie wszystko - w ofercie banku pojawiło się specjalne konto bankowe. Logo PKO Banku Polskiego i rodziny 500 plusJest to konto za zero, lekko zmodyfikowane pod kątem programu 500+, które może być także kontem wspólnym.

W ramach PKO Konto za Zero dla uczestników programu Rodzina 500+ nie zapłacisz między innymi za:

  • prowadzenie konta – pod warunkiem, że świadczenie "500 zł na dziecko" będzie wypłacane na otworzony rachunek;
  • kartę debetową do konta - pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych kartą na minimum 200 zł miesięcznie (w przypadku niespełnienia warunku pobierana opłata to 1,90 zł/mies.).

Podsumowując, jest to ciekawa oferta z naprawdę atrakcyjnymi warunkami. PKO BP jako pierwszy wdrożył rozwiązanie składania wniosków przez bankowość internetową, jednak widząc ogromne zainteresowanie programem 500 zł na dziecko, postanowił skorzystać na tym i obecnie jako jedyny oferuje dedykowane konto dla beneficjentów programu.


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii