Poniższa lista zawiera nieaktualne informacje – proszę sprawdzić oddziały bezpośrednio na stronie banku.
Lista placówek ING Banku Śląskiego
ING ma na terenie całego kraju niemal 400 oddziałów oraz ponad 50 punktów "ING Express" (nie ma w nich prowadzonej obsługi gotówkowej, dostępna w nich jest wyłącznie oferta kont osobistych i oszczędności). W zdecydowanej większości placówek ING są również bankomaty i wpłatomaty (w niektórych także wrzutnie).
Poniżej znajdziesz tabelę zawierającą listę placówek ING (na samym dole są wypisane punkty ING express), aktualną na dzień 28 kwietnia 2016 roku, uszeregowaną alfabetycznie miastami.
Miasto | Adres | kod pocztowy |
---|---|---|
Oddział w Andrychowie | Włókniarzy 1 a | 34-120 Andrychów |
Oddział w Bełchatowie | Piłsudskiego 15 | 97-400 Bełchatów |
Oddział w Będzinie | Sączewskiego 12 | 42-500 Będzin |
Oddział w Białymstoku | Komisji Edukacji Narodowej 3 | 15-102 Białystok |
Oddział w Białymstoku | Św.Rocha 6 | 15-879 Białystok |
Oddział w Białymstoku | Antoniukowska 11 | 15-845 Białystok |
Oddział w Białymstoku | Branickiego 17 b | 15-085 Białystok |
Oddział w Bielsku-Białej | Gazownicza 5 | 43-300 Bielsko-Biała |
Oddział w Bielsku-Białej | Wzgórze 15 | 43-300 Bielsko-Biała |
Oddział w Bielsku-Białej | Jutrzenki 24b | 43-300 Bielsko-Biała |
Oddział w Bielsku-Białej | Kolista 23 | 43-316 Bielsko-Biała |
Oddział w Bielsku-Białej | Cieszyńska 394 | 43-382 Bielsko-Biała |
Oddział w Bieruniu | Rynek 6 | 43-150 Bieruń |
Oddział w Bochni | Rynek 8 | 32-700 Bochnia |
Oddział w Bolesławcu | Sierpnia 80/22 | 59-700 Bolesławiec |
Oddział w Brzegu | Lekarska 2 | 49-300 Brzeg |
Oddział w Brzeszczach | Dworcowa 3 | 32-620 Brzeszcze |
Oddział w Bukownie | Kolejowa 3 a | 32-332 Bukowno |
Oddział w Bydgoszczy | Skarżyńskiego 11 a | 85-791 Bydgoszcz |
Oddział w Bydgoszczy | Curie-Skłodowskiej 66 a | 85-733 Bydgoszcz |
Oddział w Bydgoszczy | Lenartowicza 33/35 | 85-133 Bydgoszcz |
Oddział w Bydgoszczy | Mostowa 2 | 85-110 Bydgoszcz |
Oddział w Bydgoszczy | Kolbego 48 | 85-433 Bydgoszcz |
Oddział w Bytomiu | Strzelców Bytomskich 250 a | 41-933 Bytom |
Oddział w Bytomiu | Dworcowa 12 | 41-902 Bytom |
Oddział w Bytomiu | Wrocławska 32 | 41-902 Bytom |
Oddział w Bytomiu | Reptowska 53 a | 41-908 Bytom |
Oddział w Bytomiu | Tatrzańska 2 | 41-907 Bytom |
Oddział w Chełmie | Lubelska 52 | 22-100 Chełm |
Oddział w Chmielniku | 1 Maja 26 | 26-020 Chmielnik |
Oddział w Chorzowie | Wolności 12 | 41-500 Chorzów |
Oddział w Chorzowie | Gałeczki 36 | 41-500 Chorzów |
Oddział w Chorzowie | Stefana Batorego 48 | 41-506 Chorzów |
Oddział w Chrzanowie | Trzebińska 40 | 32-500 Chrzanów |
Oddział w Chybiu | Bielska 53 | 43-520 Chybie |
Oddział w Ciechanowie | Pułtuska 16 | 06-400 Ciechanów |
Oddział w Cieszynie | Mennicza 1 | 43-400 Cieszyn |
Oddział w Czechowicach - Dziedzicach | Niepodległości 10 a | 43-502 Czechowice-Dziedzice |
Oddział w Czeladzi | Bytomska 2 | 41-250 Czeladź |
Oddział w Czerwionce-Leszczynach | Furgoła 8 A | 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
Oddział w Częstochowie | Kiedrzyńska 134 | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Częstochowie | Dekabrystów 41 | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Częstochowie | Berka Joselewicza 1 | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Częstochowie | Al. NMP 36/38 | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Częstochowie | Śląska 11/13 | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Częstochowie | Al.11 Listopada 7 a | 42-200 Częstochowa |
Oddział w Dąbrowie Górniczej | Armii Krajowej 40 | 42-520 Dąbrowa Górnicza |
Oddział w Dąbrowie Górniczej | Al.Piłsudskiego 32 | 41-303 Dąbrowa Górnicza |
Oddział w Dąbrowie Górniczej | Królowej Jadwigi 23 | 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Oddział w Dąbrowie Górniczej | 3 Maja 1 | 41-300 Dąbrowa Górnicza |
Oddział w Dębicy | Rynek 27 | 39-200 Dębica |
Oddział w Dobrodzieniu | Plac Wolności 23 | 46-380 Dobrodzień |
Oddział w Elblągu | Hetmańska 5/11 | 82-300 Elbląg |
Oddział w Elblągu | 12 Lutego 19 | 82-300 Elbląg |
Oddział w Gdańsku | Długie Ogrody 6/14 | 80-765 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Targ Drzewny 3/7 | 80-886 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Rajska 4 | 80-850 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Rakoczego 17 | 80-288 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Al.Grunwaldzka 56 | 80-241 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Al.Grunwaldzka 141 | 80-264 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Jagiellońska 13 | 80-371 Gdańsk |
Oddział w Gdańsku | Stary Rynek Oliwski 19 | 80-324 Gdańsk |
Oddział w Gdyni | Plac Górnośląski 21 | 81-509 Gdynia |
Oddział w Gdyni | Legionów 112 | 81-472 Gdynia |
Oddział w Gdyni | Świętojańska 93 | 81-381 Gdynia |
Oddział w Gdyni | 10 Lutego 30 | 81-364 Gdynia |
Oddział w Gdyni | Unruga 48 b | 81-181 Gdynia |
Oddział w Gliwicach | Jedności 9 | 44-119 Gliwice |
Oddział w Gliwicach | Lipowa 1 | 44-102 Gliwice |
Oddział w Gliwicach | Zwycięstwa 28 | 44-100 Gliwice |
Oddział w Gliwicach | Rynek 10 | 44-100 Gliwice |
Oddział w Gliwicach | Pszczyńska 315 | 44-400 Gliwice |
Oddział w Gliwicach | Zubrzyckiego 18 | 44-100 Gliwice |
Oddział w Głogowie | Grodzka 19 | 67-200 Głogów |
Oddział w Gnieźnie | Chrobrego 34 | 62-200 Gniezno |
Oddział w Gogolinie | Strzelecka 1 | 47-320 Gogolin |
Oddział w Gorzowie Wielkopolskim | Kombatantów 34 | 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Oddział w Gorzowie Wielkopolskim | Pocztowa 3 | 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Oddział w Grodkowie | Reymonta 7 | 49-200 Grodków |
Oddział w Grodzisku Mazowieckim | Pl. Wolności 21 | 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
Oddział w Grójcu | Bankowa 6 | 05-600 Grójec |
Oddział w Grudziądzu | Stara 24 | 86-300 Grudziądz |
Oddział w Iłży | Rynek 11 | 27-100 Iłża |
Oddział w Inowrocławiu | Solankowa 8 | 88-100 Inowrocław |
Oddział w Jarocinie | Wrocławska 22 | 63-200 Jarocin |
Oddział w Jastrzębiu Zdroju | Mazowiecka 12 | 44-335 Jastrzębie Zdrój |
Oddział w Jaśle | Słowackiego 4 | 38-200 Jasło |
Oddział w Jaworznie | Grunwaldzka 59 | 43-600 Jaworzno |
Oddział w Jelczu-Laskowicach | Oławska 23h | 55-230 Jelcz-Laskowice |
Oddział w Jeleniej Górze | Moniuszki 3a | 58-506 Jelenia Góra |
Oddział w Jeleniej Górze | Grodzka 1 | 58-500 Jelenia Góra |
Oddział w Józefowie | Piłsudskiego 106 | 05-420 Józefów |
Oddział w Kaliszu | Pl.Św.Józefa 1 | 62-800 Kalisz |
Oddział w Kaliszu | Górnośląska 67 a | 62-800 Kalisz |
Oddział w Katowicach | Pl.Gwarków 1 | 40-166 Katowice |
Oddział w Katowicach | Chorzowska 107 | 40-101 Katowice |
Oddział w Katowicach | Sokolska 34 | 40-086 Katowice |
Oddział w Katowicach | Chrobrego 29 | 40-881 Katowice |
Oddział w Katowicach | Mickiewicza 3 | 40-092 Katowice |
Oddział w Katowicach | Kościuszki 19 | 40-049 Katowice |
Oddział w Katowicach | Witosa 3 c | 40-832 Katowice |
Oddział w Katowicach | Mysłowicka 28 | 40-487 Katowice |
Oddział w Katowicach | Rolna 28 | 40-555 Katowice |
Oddział w Katowicach | Panewnicka 66 | 40-760 Katowice |
Oddział w Katowicach | Gen. Jankego 122 | 40-613 Katowice |
Oddział w Kazimierzy Wielkiej | Tadeusza Kościuszki 1 | 28-500 Kazimierza Wielka |
Oddział w Kędzierzynie-Koźlu | Wojska Polskiego 1 | 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Oddział w Kędzierzynie-Koźlu | Piastowska 14 | 47-200 Kędzierzyn-Koźle |
Oddział w Kętach | Kościuszki 15 | 32-650 Kęty |
Oddział w Kielcach | Warszawska 147 | 25-547 Kielce |
Oddział w Kielcach | Silniczna 26 | 25-515 Kielce |
Oddział w Kielcach | Staszica 3 | 25-008 Kielce |
Oddział w Kielcach | Zagórska 35 | 25-339 Kielce |
Oddział w Kluczborku | Mickiewicza 14 | 46-200 Kluczbork |
Oddział w Knurowie | Łokietka 1 | 44-194 Knurów |
Oddział w Kole | 20 Stycznia 35 | 62-600 Koło |
Oddział w Kołobrzegu | Armii krajowej 3 | 78-100 Kołobrzeg |
Oddział w Koninie | Chopina 21 F | 62-510 Konin |
Oddział w Koninie | Dworcowa 15J | 62-510 Konin |
Oddział w Kostrzynie | Dworcowa 1 | 62-025 Kostrzyn |
Oddział w Koszalinie | Zwycięstwa 21 b | 75-025 Koszalin |
Oddział w Koziegłowach | Plac Moniuszki 25 | 42-350 Koziegłowy |
Oddział w Koziegłowach | Os.Leśne 12 | 62-028 Koziegłowy |
Oddział w Krakowie | Al.Bora Komorowskiego 37 | 31-876 Kraków |
Oddział w Krakowie | Os.Teatralne 12 | 31-946 Kraków |
Oddział w Krakowie | Medweckiego 2 | 31-870 Kraków |
Oddział w Krakowie | Pilotów 6 | 31-462 Kraków |
Oddział w Krakowie | Krowoderskich Zuchów 2 | 31-272 Kraków |
Oddział w Krakowie | Al.Pokoju 78 | 31-564 Kraków |
Oddział w Krakowie | Balicka 14 a | 30-149 Kraków |
Oddział w Krakowie | Królewska 57 | 30-081 Kraków |
Oddział w Krakowie | Pawia 5 | 31-154 Kraków |
Oddział w Krakowie | Al.Powstania Warszawskiego 12 | 31-549 Kraków |
Oddział w Krakowie | Św.Tomasza 20 | 31-020 Kraków |
Oddział w Krakowie | Zwierzyniecka 24 | 31-105 Kraków |
Oddział w Krakowie | Kapelanka 42B | 30-347 Kraków |
Oddział w Krakowie | Kamieńskiego 11 | 30-644 Kraków |
Oddział w Krakowie | Teligi 24 | 30-835 Kraków |
Oddział w Krapkowicach | 1 Maja 2 | 47-300 Krapkowice |
Oddział w Krośnie | Pawła z Krosna 2 | 38-400 Krosno |
Oddział w Krynicy-Zdroju | Kraszewskiego 1 | 33-380 Krynica-Zdrój |
Oddział w Kutnie | Plac Piłsudskiego 11 | 99-300 Kutno |
Oddział w Kuźni Raciborskiej | Kościelna 4 | 47-420 Kuźnia Raciborska |
Oddział w Kwidzynie | Chopina 30 | 82-500 Kwidzyn |
Oddział w Legionowie | Handlowa 14 | 05-120 Legionowo |
Oddział w Legionowie | Piłsudskiego 41 | 05-120 Legionowo |
Oddział w Legnicy | F.Skarbka 2 | 59-220 Legnica |
Oddział w Lesznie | Rynek 22 | 64-100 Leszno |
Oddział w Lędzinach | Hołdunowska 18b | 43-143 Lędziny |
Oddział w Lubinie | Sikorskiego 20 | 59-300 Lubin |
Oddział w Lublinie | T.Zana 39 | 20-601 Lublin |
Oddział w Lublinie | Obywatelska 9 | 20-092 Lublin |
Oddział w Lublinie | Gabriela Narutowicza 50 | 20-016 Lublin |
Oddział w Lublinie | Krakowskie Przedmieście 10 | 20-002 Lublin |
Oddział w Lublińcu | Pl.Sienkiewicza 8 | 42-700 Lubliniec |
Oddział w Łaziskach Górnych | Spokojna 2 | 43-170 Łaziska Górne |
Oddział w Łodzi | Elsnera 21 | 92-504 Łódź |
Oddział w Łodzi | Kopcińskiego 73/75 | 90-033 Łódź |
Oddział w Łodzi | Tatrzańska 42/44 | 93-219 Łódź |
Oddział w Łodzi | Narutowicza 57 | 90-130 Łódź |
Oddział w Łodzi | Aleja Tadeusza Kościuszki 1 | 90-418 Łódź |
Oddział w Łodzi | Piotrkowska 114 | 90-006 Łódź |
Oddział w Łodzi | Karskiego 5 | 91-071 Łódź |
Oddział w Łodzi | Piotrkowska 197 | 90-451 Łódź |
Oddział w Łodzi | Rzgowska 62 | 93-315 Łódź |
Oddział w Łodzi | Kolumny 36 | 93-342 Łódź |
Oddział w Łodzi | Plantowa 1 | 91-104 Łódź |
Oddział w Łodzi | Retkińska 79 c | 94-004 Łódź |
Oddział w Łomży | Bolesława Prusa 18 lok. 45 i 46 | 18-400 Łomża |
Oddział w Łowiczu | Nowy Rynek 25A | 99-400 Łowicz |
Oddział w Markach | Al. Marszałka J.Piłsudskiego 115D | 05-260 Marki |
Oddział w Marklowicach | Wyzwolenia 71 | 44-321 Marklowice |
Oddział w Miasteczku Śląskim | Rynek 8 | 42-610 Miasteczko Śląskie |
Oddział w Mielcu | Niepodległości 12 | 39-300 Mielec |
Oddział w Mikołowie | Karola Miarki 20 | 43-190 Mikołów |
Oddział w Mińsku Mazowieckim | Warszawska 88 | 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Oddział w Mysłowicach | Pl.Wolności 1 | 41-400 Mysłowice |
Oddział w Myszkowie | Mikołaja Kopernika 4 | 42-300 Myszków |
Oddział w Myślenicach | Reja 8 | 32-400 Myślenice |
Oddział w Namysłowie | Partyzantów 1 | 46-100 Namysłów |
Oddział w Niepołomicach | Rynek 2 | 32-005 Niepołomice |
Oddział w Nowym Sączu | Kościuszki 13 | 33-300 Nowy Sącz |
Oddział w Nowym Sączu | Nawojowska 3 | 33-300 Nowy Sącz |
Oddział w Nowym Targu | Szkolna 2 | 34-400 Nowy Targ |
Oddział w Nysie | Celna 28 | 48-300 Nysa |
Oddział w Obornikach Śląskich | Dworcowa 42 | 55-120 Oborniki Śląskie |
Oddział w Oleśnicy | 3 maja 54/III | 56-400 Oleśnica |
Oddział w Oleśnie | Reymonta 3 | 46-300 Olesno |
Oddział w Olkuszu | Króla Kazimierza Wlk. 21 | 32-300 Olkusz |
Oddział w Olsztynie | Wilczyńskiego 6 c | 10-686 Olsztyn |
Oddział w Olsztynie | Plac Konsulatu Polskiego 1 | 10-532 Olsztyn |
Oddział w Olsztynie | Towarowa 1 | 10-416 Olsztyn |
Oddział w Opolu | Zwierzyniecka 2 | 45-019 Opole |
Oddział w Opolu | Niemodlińska 21 | 45-710 Opole |
Oddział w Orzeszu | Św. Wawrzyńca 1 | 43-180 Orzesze |
Oddział w Ostrołęce | Łęczysk 2 | 07-410 Ostrołęka |
Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim | Rynek 34 | 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski |
Oddział w Ostrowi Mazowieckiej | Mieczkowskiego 23 | 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Oddział w Ostrowie Wielkopolskim | Kolejowa 31 | 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Oddział w Ostródzie | Czarnieckiego 16 | 14-104 Ostróda |
Oddział w Oświęcimiu | Rynek 19 | 32-600 Oświęcim |
Oddział w Otmuchowie | Rynek 33 | 48-385 Otmuchów |
Oddział w Otwocku | Andriollego 47 | 05-400 Otwock |
Oddział w Pabianicach | Zamkowa 44 | 95-200 Pabianice |
Oddział w Pawłowicach | Górnicza 52 | 43-251 Pawłowice |
Oddział w Piasecznie | Tadeusza Kościuszki 26 | 05-500 Piaseczno |
Oddział w Piekarach Śląskich | Bytomska 77 | 41-940 Piekary Śląskie |
Oddział w Pile | Al.Piastów 18 | 64-920 Piła |
Oddział w Pińczowie | Klasztorna 4 | 28-400 Pińczów |
Oddział w Piotrkowie Trybunalskim | Kostromska 51 | 97-300 Piotrków Trybunalski |
Oddział w Płocku | Wyszogrodzka 144 | 09-410 Płock |
Oddział w Płocku | Bielska 51 | 09-400 Płock |
Oddział w Pobiedziskach | Kazimierza Odnowiciela 5 | 62-010 Pobiedziska |
Oddział w Polkowicach | Kilińskiego 7 | 59-100 Polkowice |
Oddział w Poraju | Jasna 21 | 42-360 Poraj |
Oddział w Poznaniu | Os.Oświecenia 59 | 61-208 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 6 | 61-131 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Plac Bernardyński 2 a | 61-844 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Murawa 37 c | 61-655 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Półwiejska 2d | 61-887 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Półwiejska 45 | 61-886 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Przemysłowa 64 | 61-541 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Piątkowska 161 | 60-650 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Głogowska 80 | 60-741 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Staszica 2 | 60-527 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Grochowska 69 | 60-339 Poznań |
Oddział w Poznaniu | Bukowska 146 | 60-190 Poznań |
Oddział w Praszce | Styczniowa 12 | 46-320 Praszka |
Oddział w Prudniku | Rynek 8 | 48-200 Prudnik |
Oddział w Pruszkowie | Ołówkowa 1 d | 05-800 Pruszków |
Oddział w Pruszkowie | Al.Wojska Polskiego 44 a | 05-804 Pruszków |
Oddział w Przemyślu | Pl. Na Bramie 8 | 37-700 Przemyśl |
Oddział w Przeźmierowie | Rynkowa 73 | 62-082 Przeźmierowo |
Oddział w Przygodzicach | Szkolna 7 | 63-421 Przygodzice |
Oddział w Pszczynie | Dworcowa 8 | 43-200 Pszczyna |
Oddział w Puławach | Centralna 10 | 24-100 Puławy |
Oddział w Pyskowicach | Plac Piłsudskiego 1 | 44-120 Pyskowice |
Oddział w Raciborzu | Sienkiewicza 2 | 47-400 Racibórz |
Oddział w Radlinie | Korfantego 3 | 44-310 Radlin |
Oddział w Radomiu | Chrobrego 42 | 26-600 Radom |
Oddział w Radomiu | Żeromskiego 40 | 26-610 Radom |
Oddział w Radomiu | Poniatowskiego 4 | 26-610 Radom |
Oddział w Radomsku | Tysiąclecia 1 | 97-500 Radomsko |
Oddział w Radzionkowie | Św.Wojciecha 2 | 41-922 Radzionków |
Oddział w Raszynie | Al. Krakowska 63 | 05-090 Raszyn |
Oddział w Rudzie Śląskiej | Wolności 4 | 41-700 Ruda Śląska |
Oddział w Rudzie Śląskiej | Niedurnego 54 | 41-709 Ruda Śląska |
Oddział w Rudzie Śląskiej | Obrońców Westerplatte 36 | 41-710 Ruda Śląska |
Oddział w Rudzie Śląskiej | Radoszowska 179 | 41-707 Ruda Śląska |
Oddział w Rumii | Dąbrowskiego 6/F | 84-230 Rumia |
Oddział w Rybniku | Sobieskiego 1 | 44-201 Rybnik |
Oddział w Rybniku | Wieniawskiego 3 | 44-200 Rybnik |
Oddział w Rybniku | Zebrzydowicka 24 a | 44-217 Rybnik |
Oddział w Rydułtowach | Ofiar Terroru 23 | 44-280 Rydułtowy |
Oddział w Rzeszowie | Sobieskiego 17 | 35-002 Rzeszów |
Oddział w Rzeszowie | Al.Rejtana 33 | 35-326 Rzeszów |
Oddział w Siedlcach | Morska 7 | 08-110 Siedlce |
Oddział w Siemianowicach Śląskich | Świerczewskiego 1 | 41-100 Siemianowice Śląskie |
Oddział w Sieradzu | Jana Pawła II 12 | 98-200 Sieradz |
Oddział w Siewierzu | Rynek 16 | 42-470 Siewierz |
Oddział w Skarżysku-Kamiennej | Kosmonautów 1 | 26-110 Skarżysko-Kamienna |
Oddział w Skierniewicach | Mszczonowska 8 | 96-100 Skierniewice |
Oddział w Skoczowie | Rynek 9 i 10 | 43-430 Skoczów |
Oddział w Słupsku | Stary Rynek 7 | 76-200 Słupsk |
Oddział w Sochaczewie | Grabskiego 1 b | 96-500 Sochaczew |
Oddział w Sompolnie | Kolejowa 7 a | 62-610 Sompolno |
Oddział w Sopocie | Al.Niepodległości 786 | 81-805 Sopot |
Oddział w Sosnowcu | Braci Mieroszewskich 2 | 41-219 Sosnowiec |
Oddział w Sosnowcu | Gospodarcza 32 | 41-214 Sosnowiec |
Oddział w Sosnowcu | Małachowskiego 7 | 41-200 Sosnowiec |
Oddział w Sosnowcu | Henryka Sienkiewicza 3 | 41-200 Sosnowiec |
Oddział w Sosnowcu | Wojska Polskiego 25 | 41-208 Sosnowiec |
Oddział w Stalowej Woli | Aleja Jana Pawła II 2B | 37-450 Stalowa Wola |
Oddział w Starachowicach | Krzosa 4 | 27-200 Starachowice |
Oddział w Stargardzie | Piłsudskiego 95B | 73-110 Stargard |
Oddział w Starogardzie Gdańskim | Gimnazjalna 2 | 83-200 Starogard Gdański |
Oddział w Strykowie | Grunwaldzka 4 | 95-010 Stryków |
Oddział w Strzelcach Opolskich | Krakowska 30 | 47-100 Strzelce Opolskie |
Oddział w Suwałkach | Noniewicza 95 | 16-400 Suwałki |
Oddział w Swarzędzu | Cieszkowskiego 33 | 62-020 Swarzędz |
Oddział w Szczecinie | E.Gierczak 24-25 | 70-825 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Struga 18 | 70-784 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Ks.Kard. Stefana Wyszyńskiego 1 | 70-200 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Al.Wyzwolenia 21 | 70-554 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Przyjaciół Żołnierza 4 | 71-560 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Śląska 7 | 70-431 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Milczańska 50 | 70-107 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Krakowska 67-68 | 71-017 Szczecin |
Oddział w Szczecinie | Joachima Lelewela 8a | 71-154 Szczecin |
Oddział w Środzie Wielkopolskiej | Czerwonego Krzyża 23 | 63-000 Środa Wielkopolska |
Oddział w Świdnicy | Niepodległości 16-18 | 58-100 Świdnica |
Oddział w Świebodzicach | Bolesława Prusa 7 | 58-160 Świebodzice |
Oddział w Świętochłowicach | Łagiewnicka 57 | 41-608 Świętochłowice |
Oddział w Świętochłowicach | Bytomska 20 | 41-600 Świętochłowice |
Oddział w Świnoujściu | Plac Słowiański 11 | 72-600 Świnoujście |
Oddział w Tarnobrzegu | Adama Mickiewicza 5c | 39-400 Tarnobrzeg |
Oddział w Tarnowie | Słowackiego 33-37 | 33-100 Tarnów |
Oddział w Tarnowie | Słoneczna 29-33 | 33-100 Tarnów |
Oddział w Tarnowie Podgórnym | Poznańska 84 | 62-080 Tarnowo Podgórne |
Oddział w Tarnowie-Mościcach | Kwiatkowskiego 8 | 33-101 Tarnów |
Oddział w Tarnowskich Górach | Strzelecka 5 | 42-600 Tarnowskie Góry |
Oddział w Tarnowskich Górach | Piastowska 16 | 42-600 Tarnowskie Góry |
Oddział w Tczewie | Pomorska 1 | 83-100 Tczew |
Oddział w Tomaszowie Mazowieckim | Polskiej Organizacji Wojskowej 3 | 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
Oddział w Toruniu | Łyskowskiego 18 | 87-100 Toruń |
Oddział w Toruniu | Szosa Chełmińska 26 | 87-100 Toruń |
Oddział w Toszku | Gliwicka 5 | 44-180 Toszek |
Oddział w Trzebini | Rynek 3 | 32-540 Trzebinia |
Oddział w Trzebnicy | Kościelna 2/4 | 55-100 Trzebnica |
Oddział w Turku | Kościuszki 1 | 62-700 Turek |
Oddział w Tychach | Bocheńskiego 9 | 43-100 Tychy |
Oddział w Tychach | Al.Niepodległości 106 | 43-100 Tychy |
Oddział w Tychach | Dmowskiego 7 | 43-100 Tychy |
Oddział w Tychach | Al.Bielska 107 | 43-100 Tychy |
Oddział w Ustroniu | Daszyńskiego 6 | 43-450 Ustroń |
Oddział w Wadowicach | Lwowska 16 | 34-100 Wadowice |
Oddział w Wałbrzychu | Główna 13 | 58-309 Wałbrzych |
Oddział w Wałbrzychu | Juliusza Słowackiego 7 | 58-300 Wałbrzych |
Oddział w Warce | Długa 13 | 05-660 Warka |
Oddział w Warszawie | Marszałkowska 85 | 00-683 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Al.Jerozolimskie 32 | 00-024 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Aleja Jana Pawła II 29 | 00-867 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Puławska 2 | 02-566 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Grójecka 32 | 01-231 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Puławska 10 | 02-566 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Belwederska 20/22 | 00-762 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Grójecka 81/87 | 02-094 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Płocka 17 | 01-231 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Zamoyskiego 51 a | 03-801 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Słomińskiego 7 | 00-195 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Zwycięzców 42 | 03-938 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Gen.Zajączka 9/11 | 01-518 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Odyńca 69 | 02-644 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Malczewskiego 45 | 02-622 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Racławicka 133/2 | 02-117 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Grójecka 186 | 02-390 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Garibaldiego 4 | 04-078 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Barkocińska 6 | 03-543 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Fieldorfa 10 | 03-984 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Rudnickiego 10/1a | 01-858 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Rzymowskiego 30 | 02-697 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Górczewska 200/18 | 01-460 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Powstańców Śląskich 106 | 01-466 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Kondratowicza 22 | 03-285 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Al.KEN 94 | 02-777 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Klimczaka 5 | 02-797 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Wojciechowskiego 37 | 02-495 Warszawa - Ursus |
Oddział w Warszawie | Belgradzka 12 | 02-793 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Myśliborska 98a | 03-185 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Światowida 49 | 03-144 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Wańkowicza 1 | 02-798 Warszawa |
Oddział w Warszawie | Książkowa 9 c | 03-134 Warszawa |
Oddział w Wejherowie | Rzeźnicka 8 | 84-200 Wejherowo |
Oddział w Wieluniu | Śląska 17/7 | 98-300 Wieluń |
Oddział w Wiśle | 1 Maja 59 | 43-460 Wisła |
Oddział w Wodzisławiu Śląskim | Płk.ks.W.Kubsza 27 | 44-300 Wodzisław Śląski |
Oddział w Wolbromiu | Piłsudskiego 1 | 32-340 Wolbrom |
Oddział w Wołominie | Mickiewicza 12 | 05-200 Wołomin |
Oddział w Zabrzu | Krakowska 54 | 41-808 Zabrze |
Oddział w Zabrzu | Korczoka 76 | 41-806 Zabrze |
Oddział w Zabrzu | Wolności 289 | 41-800 Zabrze |
Oddział w Zabrzu | Plutonowego Szkubacza 1 | 41-800 Zabrze |
Oddział w Zabrzu | Wolności 205 | 41-800 Zabrze |
Oddział w Zakopanem | Piaseckiego 28 | 34-500 Zakopane |
Oddział w Zawierciu | Leśna 6 | 42-400 Zawiercie |
Oddział w Zawierciu | Al.Sikorskiego 26 | 42-400 Zawiercie |
Oddział w Ząbkach | Orla 8/81 | 05-091 Ząbki |
Oddział w Zduńskiej Woli | Łaska 46 | 98-220 Zduńska Wola |
Oddział w Zdzieszowicach | Powstańców Śląskich | 47-330 Zdzieszowice |
Oddział w Zgierzu | Łęczycka 2 | 95-100 Zgierz |
Oddział w Zgorzelcu | Warszawska 10 | 59-900 Zgorzelec |
Oddział w Zielonej Górze | Bohaterów Westerplatte 19 | 65-034 Zielona Góra |
Oddział w Żorach | Al.Wojska Polskiego 25 | 44-240 Żory |
Oddział w Żorach | Bankowa 4 | 44-244 Żory |
Oddział w Żyrardowie | Okrzei 29 | 96-300 Żyrardów |
Oddział w Żywcu | Tadeusza Kościuszki 45 | 34-300 Żywiec |
Oddział we Włocławku | Kościuszki 18/20 | 87-800 Włocławek |
Oddział we Włocławku | Kaliska 94 | 87-800 Włocławek |
Oddział we Wrocławiu | Olszewskiego 69 | 51-642 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Pl.Grunwaldzki 19 | 50-378 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Gen. Bema 2 | 50-265 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Szewska 72 | 50-121 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Pl. Kościuszki 20 | 50-026 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Pl.Solidarności 1/3/5 | 53-661 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Komandorska 53 | 53-342 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Piłsudskiego 13 | 50-048 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Armii Krajowej 4a/5 | 50-541 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Horbaczewskiego 4-6 | 54-130 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Nenckiego 136 a | 52-213 Wrocław |
Oddział we Wrocławiu | Strzegomska 202-204 | 54-432 Wrocław |
Oddział we Wrześni | Warszawska 14 | 62-300 Września |
Punkt ING Express w Bełchatowie | Kolejowa 6 | 97-400 Bełchatów |
Punkt ING Express w Białystoku | Czesława Miłosza 2 | 15-265 Białystok |
Punkt ING Express w Bielanach Worcławskich | Czekoladowa 5-22 | 55-040 Bielany Wrocławskie |
Punkt ING Express w Bielsku-Białej | Leszczyńska 20 | 43-300 Bielsko-Biała |
Punkt ING Express w Bydgoszczy | Fordońska 141 | 85-739 Bydgoszcz |
Punkt ING Express w Bydgoszczy | Jagiellońska 39-47 | 85-087 Bydgoszcz |
Punkt ING Express w Bydgoszczy | Aleja Wojska Polskiego 1 | 85-171 Bydgoszcz |
Punkt ING Express w Bydgoszczy | Kruszwicka 1 | 85-213 Bydgoszcz |
Punkt ING Express w Czeladzi | Będzińska 80 | 41-250 Czeladź |
Punkt ING Express w Elblągu | Płk. Dąbka 152 | 82-300 Elbląg |
Punkt ING Express w Ełku | Plac Miejski 1 | 19-300 Ełk |
Punkt ING Express w Gdańsku | Al. Grunwaldzka 82 | 80-244 Gdańsk |
Punkt ING Express w Gdańsku | Złota Karczma 26 | 80-298 Gdańsk |
Punkt ING Express w Gdańsku | Kołobrzeska 41C | 80-391 Gdańsk |
Punkt ING Express w Gdańsku | Obrońców Wybrzeża 1 | 80-398 Gdańsk |
Punkt ING Express w Gdyni | Kazimierza Górskiego 2 | 81-304 Gdynia |
Punkt ING Express w Gnieźnie | Pałucka 2 | 62-210 Gniezno |
Punkt ING Express w Gorzowie Wielkopolskim | Przemysłowa 2 | 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Punkt ING Express w Grudziądzu | Chełmińska 4 | 86-300 Grudziądz |
Punkt ING Express w Inowrocławiu | Wojska Polskiego 16 | 88-100 Inowrocław |
Punkt ING Express w Jankach | Mszczonowska 3 | 05-090 Janki |
Punkt ING Express w Kaliszu | Górnośląska 82 | 62-800 Kalisz |
Punkt ING Express w Katowicach | 3 Maja 30 | 40-097 Katowice |
Punkt ING Express w Kielcach | Świętokrzyska 20 | 25-406 Kielce |
Punkt ING Express w Kielcach | Warszawska 26 | 20-312 Kielce |
Punkt ING Express w Kłodzku | Noworudzka 2 | 53-700 Kłodzko |
Punkt ING Express w Koninie | Ogrodowa 31a | 62-571 Stare Miasto k. Konina |
Punkt ING Express w Koszalinie | Paderewskiego 1 | 75-736 Koszalin |
Punkt ING Express w Krakowie | Stawowa 61 | 31-346 Kraków |
Punkt ING Express w Krakowie | Al.Pokoju 67 | 31-580 Kraków |
Punkt ING Express w Krakowie | Podgórska 34 | 31-536 Kraków |
Punkt ING Express w Krakowie | Zakopiańska 62 | 30-418 Kraków |
Punkt ING Express w Lesznie | Al. Konstytucji 3 Maja 12 | 64-100 Leszno |
Punkt ING Express w Lublin | al. Wincentego Witosa 32 | 20-315 Lublin |
Punkt ING Express w Lublinie | Lipowa 13 | 20-020 Lublin |
Punkt ING Express w Łodzi | Al.Piłsudskiego 15/23 | 90-307 Łódź |
Punkt ING Express w Łodzi | Drewnowska 58 | 91-002 Łódź |
Punkt ING Express w Łodzi | Pabianicka 245 | 93-457 Łódź |
Punkt ING Express w Olsztynie | Tuwima 26 | 10-748 Olsztyn |
Punkt ING Express w Olsztynie | Al. Piłsudskiego 16 | 10-576 Olsztyn |
Punkt ING Express w Opolu | Wrocławska 152/154 | 46-020 Opole |
Punkt ING Express w Ostrołęce | Generała Aleksandra Gorbatowa 28 | 07-410 Ostrołęka |
Punkt ING Express w Pile | 14 Lutego 26 | 64-920 Piła |
Punkt ING Express w Płocku | Wyszogrodzka 127 | 09-410 Płock |
Punkt ING Express w Poznaniu | Szwajcarska 14 | 61-285 Poznań |
Punkt ING Express w Poznaniu | Maltańska 1 | 61-131 Poznań |
Punkt ING Express w Poznaniu | Matyi 2 | 61-586 Poznań |
Punkt ING Express w Rumi | Grunwaldzka 108 | 84-230 Rumia |
Punkt ING Express w Rzeszowie | al. Piłsudskiego 44 | 35-001 Rzeszów |
Punkt ING Express w Rzeszowie | Al. Kopisto 1 | 35-315 Rzeszów |
Punkt ING Express w Słupsku | Szczecińska 58 | 76-200 Słupsk |
Punkt ING Express w Suwałkach | Generała Józefa Dwernickiego 15 | 16-400 Suwałki |
Punkt ING Express w Szczecinie | Al. Niepodległości 36 | 70-404 Szczecin |
Punkt ING Express w Szczecinie | Mieszka I 73 | 71-011 Szczecin |
Punkt ING Express w Tarnowie | Nowodąbrowska 127 | 33-100 Tarnów |
Punkt ING Express w Toruniu | Żółkiewskiego 15 | 87-100 Toruń |
Punkt ING Express w Wałbrzychu | 1 Maja 64 | 58-300 Wałbrzych |
Punkt ING Express w Warszawie | Złota 59 | 00-120 Warszawa |
Punkt ING Express w Warszawie | Ostrobramska 75c | 04-175 Warszawa |
Punkt ING Express w Warszawie | Głębocka 15 | 03-287 Warszawa |
Punkt ING Express w Zamościu | Przemysłowa 10 | 22-400 Zamość |
Punkt ING Express we Wrocławiu | Pl.Dominikański 3 | 50-159 Wrocław |
Punkt ING Express we Wrocławiu | Francuska 6 | 55-040 Kobierzyce |