Konto osobiste w BGŻ BNP Paribas - Konto Optymalne

Propozycją dla nowych klientów banku BGŻ BNP Paribas (powstałego w wyniku połączenia banku BGŻ optima i BNP Paribas) jest miedzy innymi Konto Optymalne.logo banku BGŻ BNP Paribas, gdzie można założyć rachunek osobisty

Konto jest atrakcyjną ofertą przede wszystkim dla osób którym zależy na niskim poziomie opłat. Dodatkowym atutem jest promocja „Mobilna Premia 2” do której można przystąpić do 31 marca 2018. Na czym polega?

Za skorzystanie z płatności mobilnej bank wypłaci złotówkę - maksymalnie 25 złotych miesięcznie przez 1 rok, co daje kwotę nawet 300 złotych.

Zobacz najważniejsze opłaty

Pod względem opłat Konto Praktyczne wypada dobrze - nie ma opłaty za prowadzenie konta ani obsługę karty płatniczej. Pełną tabelę opłat możesz przeanalizować tutaj (obowiązuje od 22 maja 2017 roku).

  • prowadzenia konta: 0 zł (bezwarunkowo)
  • przelew (elixir) / przelew europejski SEPA / natychmiastowy: 0 zł / 10 zł / 5 zł
  • sms autoryzacyjny: 0 zł
  • zlecenie stałe: 0 zł (wszystkie operacje)
  • polecenie zapłaty: 0 zł (wszystkie operacje)
  • użytkowanie karty płatniczej: 0 zł (bezwarunkowo)

Wpłaty i wypłaty gotówki na konto

Ten apsekt Konta Optymalnego jest słabszy - wpłaty i wypłaty pieniężne w oddziałach to każdorazowo prowizja 10 zł(zobacz listę placówek). Darmowe są wypłaty z bankomatów banku oraz sieci Planet Cash - z pozostałych krajowych bankomatów kosztują 5 zł. Prowizja w wysokości 50 groszy jest pobierana za usługę "płać i wypłacaj" w kasach sklepowych.

Ocena: konto osobiste BGŻ BNP - Konto Optymalne

Podsumowując, rachunek osobisty BGŻ BNP Paribas jest ciekawą propozycjąOcena konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas, którą można polecić osobom młodym lub potrzebującym taniego konta osobistego. Jedynie osoby które dużo operują gotówką mogą być rozczarowane kosztami.

Konto generalnie spełnia wszystkie funkcjonalności, które są obecnie wymagane przez klientów (m.in. płatności pay-by-link w systemach takich jak PayU), płatności zbliżeniowe i internetowe kartą płatniczą, aplikacja mobilna itd. BGŻ BNP Paribas oferuje również różne opcjonalne produkty finansowe.

Nie bez znaczenia jest także możliwość skorzystanie z drugiej edycji promocji - co prawda zyskanie maksymalnej premii 300 złotych nie jest proste, jednak dla osób płacących sporo mobilnie to już bardziej realna korzyść. W rankingu rachunków osobistych rachunek otrzymał notę 3.88.

Jak założyć konto?

Konto Optymalne można założyć internetowo (przyjazd kuriera z dokumentami; link znajdziesz poniżej) lub w oddziale.

Załóż konto na BgzBnpParibas.pl


Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć