Znajdź swój oddział Nest Bank

Dla wielu osób zastanawiających się nad założeniem konta w Nest Banku spore znaczenie może mieć bliskość najbliższego oddziału tego banku - zwłaszcza jeśli uwzględnimy np. bezpłatne wpłaty i wypłaty dokonywane tą drogą (w ramach konta osobistego, takie operacje gotówkowe na koncie firmowym są płatne).

Obecnie, jeśli zsumuje się oddziały oraz placówki partnerskie Nest Banku, uzyska się niemal 250 miejsc, systematycznie powstają nowe punkty.

Poniżej znajdziesz dwie tabele - pierwsza to lista oddziałów, druga lista placówek partnerskich (w obu typach są obsługiwani klienci indywidualni i firmowi). Dane są uszeregowane alfabetycznie miastami, aktualne na dzień 10 maja 2019 roku.

OddziałAdres
Oddział w Bielsku-Białej ul. Piastowska 55, 43-300 Bielsko-Biała
Oddział w Bydgoszczy ul. Słowackiego 1, 85-021 Bydgoszcz
Oddział w Bydgoszczy ul. Fordońska 21, 85-085 Bydgoszcz
Oddział w Częstochowie ul. Wojska Polskiego 122A, 42-207 Częstochowa
Oddział w Dąbrowie Górniczej ul. Kościuszki 7a, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Oddział w Elblągu ul. Czerwonego Krzyża 1, 82-300 Elbląg
Oddział w Gdańsku ul. Grunwaldzka 45/47, 80-236 Gdańsk
Oddział w Gdyni plac Kaszubski 17, 81-348 Gdynia
Oddział w Gliwicach ul. Zwycięstwa 37, 44-100 Gliwice
Oddział w Gorzowie Wielkopolskim ul. Chrobrego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział w Jeleniej Górze ul. Obrońców Pokoju 29, 58-500 Jelenia Góra
Oddział w Kaliszu ul. Nowy Rynek 10, 62-800 Kalisz
Oddział w Katowicach ul. Kościuszki 23, 40-047 Katowice
Oddział w Katowicach ul. Chopina 1, 40-093 Katowice
Oddział w Kielcach ul. Warszawska 28, 25-313 Kielce
Oddział w Koninie ul. Północna 2, 62-510 Konin
Oddział w Koszalinie ul. Zwycięstwa 83, 75-036 Koszalin
Oddział w Krakowie ul. Dietla 68, 31-039 Kraków
Oddział w Krakowie ul. Mogilska 21, 31-546 Kraków
Oddział w Krakowie ul. Królewska 55, 30-081 Kraków
Oddział w Legnicy ul. NMP 5c, 59-200 Legnica
Oddział w Lesznie ul. Niepodległości 49, 64-100 Leszno
Oddział w Lublinie ul. Świętoduska 10, 20-082 Lublin
Oddział w Łodzi ul. Piotrkowska 270, 90-457 Łódź
Oddział w Łodzi ul. Ludwika Zamenhofa 1/3, 90-402 Łódź
Oddział w Olsztynie ul. Kościuszki 87, 11-041 Olsztyn
Oddział w Opolu ul. Krakowska 51, 45-061 Opole
Oddział w Piasecznie ul. Powstańców Warszawy 13, 05-500 Piaseczno
Oddział w Pile ul. Bydgoska 12B, 64-920 Piła
Oddział w Piotrkowie Trybunalskim ul. Słowackiego 23, 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział w Płocku ul. 11 listopada 1, 09-402 Płock
Oddział w Poznaniu ul. Garbary 100, 61-757 Poznań
Oddział w Poznaniu ul. Głogowska 70, 60-740 Poznań
Oddział w Poznaniu Dąbrowskiego 62, 60-838 Poznań
Oddział w Pruszkowie ul. Anielin 1, 05-800 Pruszków
Oddział w Rybniku plac Wolności 14, 44-206 Rybnik
Oddział w Rzeszowie ul. Niepodległości 1/7, 35-303 Rzeszów
Oddział w Siedlcach ul. Katedralna 16, 08-110 Siedlce
Oddział w Suwałkach ul. Krótka 4, 16-400 Suwałki
Oddział w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 27, 70-514 Szczecin
Oddział w Toruniu ul. Lubicka 37/16, 87-100 Toruń
Oddział w Wałbrzychu ul. Kusocińskiego 15, 58-300 Wałbrzych
Oddział w Warszawie ul. Kasprzaka 7, 01-211 Warszawa
Oddział w Warszawie ul. Saska 16/U1, 03-968 Warszawa
Oddział w Warszawie ul. Domaniewska 39, 02-676 Warszawa
Oddział w Warszawie ul. Grójecka 53/57, 02-094 Warszawa
Oddział w Warszawie ul. Targowa 76, 03-448 Warszawa
Oddział we Włocławku plac Wolności 11, 87-800 Włocławek
Oddział we Wrocławiu ul. Sienkiewicza 2, 50-355 Wrocław
Oddział we Wrocławiu ul. Legnicka 55F, 54-203 Wrocław
Oddział we Wrocławiu plac Powstańców Śląskich 17, 53-332 Wrocław
Oddział w Zabrzu ul. Wolności 281, 41-800 Zabrze
Oddział w Zamościu ul. Zamenhofa 1, 22-400 Zamość
Oddział w Zielonej Górze ul. Bohaterów Westerplatte 9, 65-034 Zielona Góra

Placówka partnerskaAdres
Andrychów Krakowska 61
Augustów Mostowa 6
Barlinek Al. Niepodleglości 7
Bartoszyce Konstytucji 3 Maja 13/1
Bełchatów Wojska Polskiego 23 d
Biała Podlaska Jatkowa 4
Białystok Św. Rocha 5/1
Białystok Świętojańska 15
Biłgoraj Kościuszki 67
Biskupiec Plac Wolności 3/12
Błonie Warszawska 3
Bochnia Kazimierza Wielkiego 27
Bogatynia Dworcowa 1
Bolesławiec Asnyka 9/14
Brzesko Legionów Piłsudskiego 3
Brzeg Mleczna 10/1
Bydgoszcz Chodkiewicza 19
Bytom Moniuszki 22
Chełm Lwowska 21
Chojnów Rynek 21
Chojnice Kościuszki 29
Chorzów Wolnosci 35
Chrzanów Krakowska 15
Ciechanów Pułtuska 12
Cieszyn Głęboka 13
Czechowice-Dziedzice Słowackiego 17
Częstochowa Aleja Najświętszej Maryi Panny 7
Dęblin Warszawska 22
Działdowo Górna 1
Elbląg Płk Dąbka 138
Elbląg Brzozowa 14
Ełk ul. Armii Krajowej 10
Garwolin Kościuszki 21
Gdańsk Klonowa 1/9
Gdańsk Obrońców Wybrzeża 15/7
Gdynia Świętojańska 134
Gliwice Krupnicza 7
Głogów Kotlarska 9
Gniezno Mieszka I 19
Gorzów Wielkopolski Chrobrego 16/1
Gostyń 1 Maja 25
Goleniów Konstytucji 3 Maja 59
Grójec Al. Niepodległości 7
Grajewo Wojska Polskiego 22
Grudziąc Długa 3
Gryfino 1 Maja 22A/2
Inowrocław Toruńska 5
Jasło Kazimierza Wielkiego 1
Jastrzębie Zdrój Piłsudskiego 6a
Jastrzębie Zdrój 11 Listopada 51
Jawor Pl. Wolności 2
Jelenia Góra Krótka 1A
Jelenia Góra Kiepury 60/5
Katowice Moniuszki 7
Kalisz Górnośląska 5a
Kępno Warszawska 7
Kęty Kosciuszki 1
Kłodzko Chrobrego 25A
Knurów Kazimierza Wielkiego 20 A
Kolno Plac Wolności 44
Koło Sienkiewicza 22
Kołobrzeg Unii Lubelskiej 21 A/2
Konin Dworcowa 15
Kraków Kluczborska 17
Kraków Lwowska 1
Kraków osiedle Centrum E12
Kraków Gen. Leopolda Okulickiego 51
Krasnystaw Matysiaka 10
Krosno Staszica 4
Kwidzyn Chopina 7/1
Krotoszyn Rynkowa 6
Legionowo Piłsudskiego 27 D
Legnica Jaworzyńska 31/35
Lębork Staromiejska 25
Lubań Bracka 15
Lubartów Legionów 43/47
Lubin Tysiąclecia 8
Lubin Sportowa 48A/g
Lublin Narutowicza 27
Lublin Północna 20
Łomża Długa 1
Łowicz 3 Maja 10 A
Łódź Rzgowska 58
Łódź Srebrna 19A/u2
Łódź Wojska Polskiego 74
Łódź Serdeczna 4
Łuków Staropijarska 6
Malbork Plac Słowiański 9C
Międzyrzecz Kazimierza Wielkiego 18
Mikołów Stefana Okrzei 3
Mińsk Mazowiecki Kościuszki 2
Mława Warszawska 6/1
Mońki Białostocka 2/2
Morąg Mickiewicza 9a/2
Myślenice Sloneczna 2E/0.05 (parter)
Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 2a
Nowy Dwór Mazowiecki Paderewskiego 8
Nowy Sącz Rynek 7
Nowy Targ Szaflarska 17
Nysa Celna 5
Oleśnica Rynek 49
Olsztyn Wilczyńskiego 15a
Oława Rynek 22
Opole Książąt Opolskich 17
Ostrołęka Goworowska 2C/lok.1
Ostrów Mazowiecka Pocztowa 3/2A
Ostrów Wielkopolski Koscielna 4/1
Otwock Wawerska 2
Piaseczno Królewskie Lipy 5
Piotrków Trybunalski Szewska 3
Pleszew Poznańska 12
Płońsk Grunwaldzka 12
Poznań Słowiańska 38A/B
Prudnik Szarych Szeregów 1
Pruszcz Gdański Jana z Kolna 1
Przemyśl Walowa 13
Puck Wojska Polskiego 1a
Puławy Królewska 7
Racibórz Nowa 3/5
Radom Mickiewicza 19
Radomsko Reymonta 10
Rawa Mazowiecka Al. Konstytucji 3 maja 22C
Rawicz 3 Maja 26
Radom Witolda 7 lok 15
Reda Jana Pawła II 6 G
Ruda Śląska Niedurnego 43
Rumia Starowiejska 14
Rybnik Raciborska 25
Ryki Szkolna 1
Siedlce Józefa Piłsudskiego 14
Siemianowice Śląskie Fitznerów 6
Siemiatycze Plac Jana Pawła II 7
Sieradz Jana Pawła II 12/13
Sierpc Wiosny Ludów 14
Skarżysko-Kamienna Sokola 10
Skierniewice Strykowska 3
Skoczów Objazdowa 14/16
Sohaczew Warszawska 66A
Sokołów Podlaski Szewski Rynek 4
Sokółka Grodzieńska 17
Stalowa Wola Okulickiego 98
Strzegom Dąbrowskiego 16A
Swarzędz Rynek 9
Suwałki Kowalskiego 12
Stalowa Wola Okulickiego 98
Stargard Wyszyńskiego 16a
Starogard Gdański Chojnicka 14
Szamotuły Rynek 28/1
Szczecin aleja Piastów 75/1
Szczecin Jasna 1/20
Szczecinek Bohaterów Warszawy 17
Sztum Mickiewicza 2/10
Świdnik 3 Maja 3
Świdnica Trybunalska 19/2
Świebodzice Sienkiewicza 2
Świebodzin Piłsudskiego 33/1
Tarnowskie Góry Piastowska 9
Tarnów Krakowska 34
Tczew Daborowskiego 18
Tomaszów Lubelski Lwowska 8
Toruń Mickiewicza 92
Trzebnica Henryka Pobożnego 26 C
Turek Dworcowa 3A
Tychy Dmowskiego 15
Wałcz Wojska Polskiego 13/25
Warszawa Berensona 12A/lok. U8
Warszawa Belgradzka 10
Warszawa Globusowa 6
Warszawa Książkowa 16/u1
Warszawa Szeligowska 5/35
Wejherowo 3 Maja 1/1
Wieliczka Sienkiewicza 35
Wieluń Kaliska 14
Wodzisław Śląski Ks. Plk. Wilhelma Kubsza 23
Wrocław Żmigrodzka 13/1c
Września Sienkiewicza 3
Wyszków Pułtuska 32
Zambrów Plac Sikorskiego 16
Zamość Partyzantów 25
Zawiercie Westerplatte 15/3
Ząbki Batorego 25
Ząbkowice Śląskie 1 Maja 7
Zduńska Wola Laska 2c
Złotoryja Rynek 47
Żagań Warszawska 11/1A
Żary Ułanska 3
Żnin Plac Wolności 12
Żory Górne Przedmiescie 7
Żywiec Kosciuszki 52
Żyrardów Okrzei 8/14 lok. 7

Artykuł jest przedmiotem praw autorskich i jest chroniony zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Copyright © Logo Kontomanii

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w Polityce prywatności
Polityka prywatności Ok Odrzuć